Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2018/19


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Sufitem tej ekipy wydaję się być 1 runda PO. Ale lepiej być w tych PO i powalczyć niż szorować dno jak choćby Wolves (przed przyjściem Butlera) przez 14 lat. Notabene brak w tej drużynie takiego Butlera sprawia, że sufit to 1 runda, a nie finał. Mimo wszystko idziemy w dobrym kierunku i to jest duży pozytyw. Liczę na Kennarda. Go Pistons!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufitem tej ekipy wydaję się być 1 runda PO. Ale lepiej być w tych PO i powalczyć niż szorować dno jak choćby Wolves (przed przyjściem Butlera) przez 14 lat. Notabene brak w tej drużynie takiego Butlera sprawia, że sufit to 1 runda, a nie finał. Mimo wszystko idziemy w dobrym kierunku i to jest duży pozytyw. Liczę na Kennarda. Go Pistons!

Czyli jakby Pistons pozyskali Butlera to byliby w stanie awansowac do finału NBA? Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby Pistons pozyskali Butlera to byliby w stanie awansowac do finału NBA? Dobrze zrozumiałem?

Do finału konferencji, a tam już "wszystko się może zdarzyć".  :onthego:

edit - i to byłby sufit tej drużyny z takim graczem jak Butler, czyli ECF.

s5 -Jackson/Kennard/Butler/Griffin/Drummond wyglądała by mocarnie. Ale dobra, zejdźmy na ziemię hehe

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj otwarcie i starcie z Nets. Powinna być pierwsza wygrana, ale nie lekceważyłbym Nets. Wzmocnili się, zrobili przemyślane ruchy i są na najlepszej drodze aby wyrwać się z dna. I pewnie tak będzie, ale nie dzisiaj. Griffin i Reggie ich powiozą. Drummond swoje zbierze (kto mu przeszkodzi, Allen?), do tego Kennard z ławki da cenne punkty i to wystarczy. Będzie win. A ja osobiście będę spoglądał i tu i na Milwaukee (ta sama godzina meczu), bo cholernie jestem ciekaw co z nimi zrobi Bud. Go Pistons!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj otwarcie i starcie z Nets. Powinna być pierwsza wygrana, ale nie lekceważyłbym Nets. Wzmocnili się, zrobili przemyślane ruchy i są na najlepszej drodze aby wyrwać się z dna. I pewnie tak będzie, ale nie dzisiaj. Griffin i Reggie ich powiozą. Drummond swoje zbierze (kto mu przeszkodzi, Allen?), do tego Kennard z ławki da cenne punkty i to wystarczy. Będzie win. A ja osobiście będę spoglądał i tu i na Milwaukee (ta sama godzina meczu), bo cholernie jestem ciekaw co z nimi zrobi Bud. Go Pistons!

 

allen to fajny prospect,ale jednowymiarowy. co zyska w ofensywie,z nawiazka odda na bronionej tablicy...

 

na kennarda na razie bym nie liczyl. zmagal sie z jakimis kontuzjami/urazami [nie pamietam,czy miesniowe czy inne 'sprawy'] ostatnio,wiec jest troche 'zardzewialy'...

 

gallo jest ostatnio w gazie. zobaczymy,ile trojek dzis nasieka. swoja droga,on i robinson to beda bardzo wazne puzzle w naszej nowej,casey-ukladance...

 

go pistons!...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mecz sezonu i kolejny raz 'zaczynamy' pol kwarty pozniej niz przeciwnicy [nets zaczeli od prowadzenia 8-0]. ciekawy jest ten pomysl na 4 maluchow. ish + jax razem,do tego gallo [ktory tez moze grac jako pg]...wybitnie irytuja mnie te '3' siekane z 'kazdej' pozycji [nienawidze takiej koszykowki]. mam nadzieje,ze casey to szybko 'ureguluje' [malo zasadne jest,by jax,ktory jest bardzo efektywny w drive'ach oddawal tyle rzutow za '3']....brown bedzie zajebistym obronca!...griffin bedzie miec sporo triple double w tym sezonie...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz wygrany z wielkim trudem (103-100) i nie ma co się bardziej rozpisywać. Cegły z jednej i drugiej strony takie, że zasłoniły parkiet. Graczem meczu - Blake Griffin (26/8/6). Najlepszy moment - Drummond (24/20) trafiający za trzy, wooow!! Aha, techniki to żart. Żartem jest też koszykówka oparta na rzucaniu za trzy jak pojebany. Otwarcie za nami, to tyle.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz wygrany z wielkim trudem (103-100) i nie ma co się bardziej rozpisywać. Cegły z jednej i drugiej strony takie, że zasłoniły parkiet. Graczem meczu - Blake Griffin (26/8/6). Najlepszy moment - Drummond (24/20) trafiający za trzy, wooow!! Aha, techniki to żart. Żartem jest też koszykówka oparta na rzucaniu za trzy jak pojebany. Otwarcie za nami, to tyle.

 

na jakies ustawiane zagrywki przyjdzie nam niestety poczekac. brakowalo zespolowosci. no,ale tutaj tylko czas moze pomoc...

 

brakowalo troche bullocka. jak masz takiego goscia jak griffin,to grajki dobrze scinajacy pod kosz zyskuja na znaczeniu...

 

z innej beczki,zastanawiam sie,jak dlugo casey bedzie wstawiac stanleya do s5. mysle sobie,ze johnson,jako bdb biegajacy do kontry,jak najwiecej powinien grac z ishem [bo ten ma motorek w dupce,i uwielbia napedzac ofensywe; smith to najszybszy grajek w lidze]... 

 

a luke sie calkiem ladnie pokazal. zrobil swoja firmowke z fake '3',nie spieszyl sie. widac,ze zaczyna 'ogarniac' pace na poziomie nba [wspominal w wywiadach,ze pace wlasnie jest dla niego najwiekszym wyzwaniem]...

 

jax mnie dzis irytowal. bardzo go lubie,uwazam,ze ma wszelkie dane by byc absolutnie topowym pg w lidze,ale,do k****,powinien czasem schowac ego do kieszeni! jak dopiero co zaczales treningi,jestes nieco 'zardzewialy',to daj sie wykazac kolegom w kluczowych momentach spotkania!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że bez wniosków po 1 meczu, ale Nets z 3 kontuzjowanymi starterami, rzucając 18% za 3 (masa open przestrzelonych) i nie mając odpowiedzi na OREB (Dudley/Graham na PF...) walczyli z Pistons do ostatniej sekundy i dość kiepsko ekipa z DET wyglądała.

 

Brown w s5 ładnie mnie zaskoczył Casey!

Pistons też byli dość mocno osłabieni, biorąc pod uwagę, jak są słabi na pozycjach 2-3, a jeszcze ich starterzy ( Stanley i Bullock ) nie byli gotowi do gry. Jak wrócą powinno to wyglądać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mecz z bullsami. pozornie na styku,bo gdy tylko 'byki' mieli run,wchodzil blake,i 'robil roznice'. a co nowego w pistons caseya? 

 

- wyglada na to,ze nie mniej niz 9 grajkow regularnie bedzie dostawac minuty na poziomie 10+...

 

- bedziemy grac takze [co za stana nigdy nie mialo miejsca] dwojka nominalnych pg [acz jax,to bardziej combo] w piatce... 

 

- czesta bedzie sytuacja,gdy na parkiecie bedziemy miec 4 grajkow z pozycji 1-3...

 

dre lapie glupie faule [gral raptem 24 minuty przeciw 'bykom'!]. mam nadzieje,ze szybko to wyeliminuje... 

 

w przeciwienstwie do meczu z bkn,nie palowalismy '3',co drastycznie 'odbilo sie' na skutecznosci w tym elemencie gry [45% przeciw 'bykom' vs 25% przeciw netsom]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wyrównany mecz z Sixers. W 4q na 6 minut przed końcem jest 107- 104 dla Phila. Blake ma już 37/10/4 na 61% skuteczności i jest pojebany (czytaj nie do zatrzymania). Aż sobie przypomniałem, że ktoś tutaj na forum pisał, że Griffin to taki Love, ale Love ma lepszy rzut za trzy i to ta sama półka. Śmiać mi się się chce.  :onthego:

Aha, wynik tego meczu nie zmieni tego, że Pistons to PO team. Ze zdrowym Griffinem mogą namieszać.

Druga sprawa - nie ma lepszego zbierającego w lidze od Andre Drummonda. Bestia.

edit - 120:120 i dogrywka. Griffin 44/12/5. Drummond wyrzucony za dziwny technik. Szkoda rzutu Bullocka, bo było by już po meczu. Cholera, dumny jestem z tych chłopaków i tak.

edit2 - 126:120 dla Pistons, a Griffin wyrównał rekord kariery, czyli 47pkt. Co za mecz!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.