Skocz do zawartości
january

beGM - [Playoffs 2018 FINALS] (1) Golden State Warriors - (3) Cleveland Cavaliers

Rekomendowane odpowiedzi

1)  Czyli przez 23 minuty bronisz się przed Kurą mając Dirka pod koszem

Sorry January, ale bredziesz tak, ze aż szkoda czytać. Jakie switche? Wpadłeś tu i stwierdziłeś, że jak będzie Dirk na centrze, to Curry mnie zabije na switchach. Idź sprawdź w statystykach, jak Curry mordował Dallas Mavericks, kiedy Dirk grał na centrze, potem tu wróć i przeproś za to co wypisujesz.

2) Cavs w finałach wykręcili 81.5% DREB, tu nie da się tego za bardzo poprawić. 

No jak widać łatwiej poprawić trójki wstawiając Crowdera, Dedmona i Evansa w miejsce Klaya niż zbiórki grając świetnymi zbierającymi.

3-4) Podane staty z bref : Tyreke :https://www.basketball-reference.com/players/e/evansty01.html (2.2 per game, 2.6 per 36 na 40% 3pt) Crowder : https://www.basketball-reference.com/players/c/crowdja01.html (2.0 per game, 2.5 per 36 na 33% w PO), Dedmon : https://www.basketball-reference.com/players/d/dedmode01.html (0.8 per game, 1.2 per 36 na 36%).

To czemu napisałeś, że to były staty per game, a per 36 byłyby jeszcze lepsze, skoro nie były? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla obydwu finalistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sporo głosów na Cavs. Ciekawe czy to wynik dużej aktywności Flubera i małej Tomka czy może jednak ktoś i bez tego widział w nich lepszą drużynę?

Ciężko sobie wyobrazić Lebrona zostającego w RL Cavs ale u nas? niewykluczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalem 4:3 bo nadal uwazam ze brak Klaya i Andre jest znaczacy, Cavs sa mocniejsi niz w realu, Evans na bank nie rozegralby 100 meczow w sezonie majac pewna kase z umowy, no i ta lawka w Cavs >GSW. No i fluber opisem tez zaplusowal bo byla dla mnie ta konfrontacja na styku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dałem wysokie zwycięstwo cavs i po kierunkach zmian gotowy jestem na argumentacje dlaczegonlbj ma zostać wvcavs

Fluber to poukładał.

Ciekawe jak przekonał do tego lbj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dałem wysokie zwycięstwo cavs i po kierunkach zmian gotowy jestem na argumentacje dlaczegonlbj ma zostać wvcavs

Fluber to poukładał.

Ciekawe jak przekonał do tego lbj.

Według rankingu ESPN przed sezonem 17/18 (odliczając LBJ-a, który sam ze sobą nie może zagrać) mam w tym momencie 3 zawodników z TOP 30 ligi do pomocy LeBronowi, którzy dodatkowo świetnie z nim fitują, a żaden z nich nie skończył jeszcze 30 lat. Nie przyjmuję ofert sign and trade i dam mu 5-letniego maxa. Właściwie nie za bardzo wiem, co tu argumentować, po tym, jak przegrałem z Warriors w 7, a LeBron pała żądzą rewanżu na Warriors:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deandre?

tak, imo trzon CJ,LBJ,Love,Jordan zajebiscie pasuje, choc brakuje mi tu jeszcze jakiego Beverleya na jedynce u za rokbzdrowi CAVS to moja 1 w power rankingu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie Warriors z pewnością muszą poczynić jakieś ruchy, jeśli nie chcą w przyszłym sezonie pożegnać się z rolą championa. 

Nie spodziewałem się, że to jest wgl możliwe. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę, że z DeAndre Jordanem by to Cabo pewnie wzięli. Albo np. Hassan, który też był do wyjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...