Skocz do zawartości

beGM Player Option na sezon 2018/19.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Goraco zachecam do głosowania za podjeciem po przez rondo i wadea. Przy big4 jakie mam z jednej strony beda miec zapewnione minuty, z drugiej beda waznym elementem.faworyta numer 1 do mistrzostwa. Na tym etapie ich kariery pierscienie > pieniadze.

 

Jednoczesnie zachecam do glosowania przeciwko podjeciu opcji przez jamesa. Zamierzam zaoferować mu maksymalny kontrakt. Ostatni jaki moze dostac w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco zachecam do głosowania za podjeciem po przez rondo i wadea. Przy big4 jakie mam z jednej strony beda miec zapewnione minuty, z drugiej beda waznym elementem.faworyta numer 1 do mistrzostwa. Na tym etapie ich kariery pierscienie > pieniadze.

Warto jednak zobaczyć, co inne drużyny mają im do zaproponowania. 

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś te same oferty złożył na FA :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo i Wade już zdobyli w swojej karierze pierścienie więc nie są zdesperowani pod tym względem, Rondo zarobił stosunkowo mało w karierze, pewnie będzie chętny zostać w Cavs ale za większą kasę. Wade był ponoć stęskniony za Miami, z czego wynikł deal w RL.

Nie widzę podjęcia PO ani Rondo ani Wade'a ani oczywiście Jamesa.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron James (CLE) $ 35 607 968 N

Rajon Rondo (CLE) $ 3 372 250 N

Dwyane Wade (CLE) $ 1 544 951 N

JaVale McGee (GSW) $ 1 544 951 T

Kevin Durant (GSW) $ 32 400 000 N

Kelly Olynyk (OKC) $ 7 800 000 N

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.