Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie bo walczę o pick nr1 w fbx3 a tu chyba szybciej dostanę odp. Jak liczę jakaś druzyne i w tej druzynie jest grajek co zagrał z 4 mecze w sezonie powiedzmy ale ma średnia 34,4 i jest w top6 średnich to liczę jego mecze z ta średnia czy z średnia 15 bo zagrał tylko 4 mecze ? Liczę na szybka odp bo czas się kończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

II.1.b. Pensja gracza nie może być wyliczona na podstawie sezonu, w którym rozegrał mniej niż 31 gier.

W takim przypadku jego pensja jest FPPG z ostatniego sezonu, w którym rozegrał więcej niż 30 gier obniżone o 10% (jeśli w poprzednim sezonie rozegrał od 21 do 30 gier) lub 15% (11-20) lub 20% (mniej niż 11 gier).

Zasada ta dotyczy także graczy, którzy opuścili cały sezon z powodu kontuzji oraz tych, którzy grali poza NBA.

 

Więc z pensją ok 27,5 fp będzie liczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z pensją ok 27,5 fp będzie liczony.

Ok dzięki nie wiedziałem właśnie czy liczy się pensja czy realna średnia przy liczeniu picku.

 

Przy okazji, zajebista walka o mistrzostwo, gratuluje panowie. śledziłem tabelki na bieżąco. Ostatni dzień a sprawa chyba jest jeszcze otwarta? Choć nie przyglądałem się bliżej składom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki nie wiedziałem właśnie czy liczy się pensja czy realna średnia przy liczeniu picku.

Do kolejności draftu zawsze liczysz realną średnia. Wyjątkiem są zawodnicy prezentujący poziom poniżej 15 fp. Wtedy przypisuje się im sztywne 15fp.

 

EDIT: Więc Roger wprowadził Ciebie w błąd :smile:

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydujcie się :smile:

 

Btw. Brak jednego meczu o Cousinsa winduje mu pensję za rok z 52.5 na jakieś 67...

To jest oczywiste ... do obliczenia kolejności draftu bierzemy średnie wykręcone w danym sezonie. Natomiast średnie pomniejszone o dany procent, brane są pod uwagę przy ustalaniu salary zawodników na przyszły sezon. Wtedy pomniejszasz średnią o dany procent, ale nie o średnia z tego sezonu a poprzedniego.

 

Na dzień dzisiejszy Cousins wykręca 52.40fp i ta średnia jest brana pod uwagę do kolejności draftu. Natomiast na przyszły sezon z racji tego, iż rozegrał 30 spotkań, to średnia jego wynosić będzie 65.90fp (73.25 - 73.25*10%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George i Vucek sa questionable, wiec jeszcze nie skreslajcie antka...

choc z drugiej strony Tobias i Blake rowniez moga opuscic. Ale lipa, ze nie moga nikogo nowego pobrac.

 

Te dwa ostatnie trejdy to raczej mocny krok w tyl

Do tego stopnia, ze to bedzie jedyny dobry sezon antka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Regis, masz Ziona. Ja obliczyłem sobie, że imho nie warto poświęcać Kuzmę, Bartona i Bóg wie kogo jeszcze dla niego. Składzik teraz będziesz miał nieprzeciętny, gratulacje za najlepszy tank pod słońcem, w jeden rok walczyć o mistrza, wow. 

Ja mam nadzieję na Moranta, szkoda trochę Lena, bo koleś jak otrzymuje minuty jest w stanie grać niczym McGee, tylko, że bez bloków, ale za to z trójkami. Niemniej musiałem kogoś poświęcić.

Wedle mojej opinii Morant w tym słabym drafcie będzie kozakiem. Jeśli Ruddish, zadaniowiec w Duke typowany jest do top5, to coś nie tak z tym draftem jednak. 

 

Gratulacje dla top3 i osobne dla mistrza - Krzema.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Krzemo, Gratulacje Antek, Gratulacje Wilq. Fajna walka do ostatniego dnia, ciekawe teraz jak zejdziecie z tych kosmicznych pensji:).

 

Pewnie jak większość chętnie pomogę Wam z tym problemem.

 

Kiedy można spodziewać się nowych wyliczeń pensji?

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Krzema i wszystkich którzy są zadowoleni ze swoich miejsc końcowych. Niesamowity finisz w wykonaniu ekipy Magic. Poświęcili bardzo dużo i się opłaciło. Antek wprawdzie też poświęcił sporo (w sumie obaj rozjebali sobie skład tj. wyprzedali młodych), no ale wygrać mógł tylko jeden.

 

Jak tylko yahoo podliczy wszystko w lidze, to wrzucę wam obliczenia draftu, salary i pensji na nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.