Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Durant, Holiday na stole, interesuje mnie duuuzo fp, bo i tyle oddaje...

Tydzien temu rzucilem propsa z Hardenem i Aldridgem w roli glownej...

ktory pozostal bez odzewu na tyle dlugo, ze w tym czasie sklecilem cos zupelnie innego...

 

IMO na wygraną masz już nikłe szanse, ale nie rozumiem skąd taki pesymizm co do drugiego miejsca.

Tzn co bys dzis zrobil na moim miejscu co by dawalo realne szanse na wygrana? Jakby co to pytanie do wszystkich ;-)

Bo nie widze takiego ruchu na szachownicy [...]

Ale moze znalazlem wariant z trzema? ;-)

 

Harden, Bjelica, Spellman za Harrella, J.Allena i Roziera,

Gallo i Lou za Brogdona i moj pick 2020,

Ingles za Augustina po wywaleniu JGreena przez loraka.

 

Tak informacyjnie, w wymianie z kolek23 jest moj pick 2020... a poza tym Lou wraca po wypozyczeniu ;-)

 

Czyli wymieniasz właśnie wątpliwości co do utrzymania średniej Krzemyka, a jednocześnie jesteś przekonany, że ma już zaklepane 2 miejsce.

Watpliwosci polegaja na tym, ze to za bardzo zalezy od jego decyzji, a nie tylko od jakosci skladu.

Zeby ten zaklad bardziej pasowal do tego co pisalem bysmy musieli przyjac srednie dla jego Top10.

Tzn tez bym odmowil przez wybitny konflikt interesow, ale koncepcyjnie by mocno kusilo ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za rok tank?

Jaki tank? To nie jest rozpadajaca sie stara druzyna, w offseason bede mial nadwyzke produkcji rzedu ~80 fppg powyzej limitu ;-)

Ten fakt byl jednym z motorow napedowych, ze zaczalem handlowac Hardenem bo wydaje mi sie, ze bym mial duzo mniejsze pole manewru niz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fakt byl jednym z motorow napedowych, ze zaczalem handlowac Hardenem bo wydaje mi sie, ze bym mial duzo mniejsze pole manewru niz teraz.

No na pewno, bo teraz ponownie wszyscy będą chcieli wyrwać od Ciebie Lou Williamsa ;)

Kris Dunn i mój pick '19 do Detroit.

Julius Randle do Lakers.

Harden, Bjelica, Spellman za Harrella, J.Allena i Roziera,

No i tym sposobem Julius Randle został oddany za Krisa Dunna i pick 15-20

Niezły deal Jendras :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno, bo teraz ponownie wszyscy będą chcieli wyrwać od Ciebie Lou Williamsa ;)

Powinni skoro juz ustalilismy, ze odkupienie go ode mnie za niski pick sie oplaca ;-)

 

Ale wlasnie w tym rzecz, jak nikt nie bedzie chcial np Lou to go zostawie i bede mogl szukac chetnych na wieksza grupe zawodnikow, a nie tylko na 2-3 ktorych MUSZE sprzedac by trzymac 3 drogich.

 

Najwiekszy dylemat to "czy w offseason bedzie mozna wiecej dostac za Hardena?", ale jak widac postawilem, ze nie bardzo...

 

No i tym sposobem Julius Randle został oddany za Krisa Dunna i pick 15-20

Niezły deal Jendras :smile:

Jego pick az tak daleko nie spadnie, raczej w rejony 10-15. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego pick az tak daleko nie spadnie, raczej w rejony 10-15.

Serio? Różnica polega na tym, że ty się domyślasz, a ja to już widzę :smile:

 

Swoją drogą, Regis rzucił rękawicę walczącym o 1 pick. Który ją podniesie? Bulek, Chytry, ai? Który z was pokaże, że ma większe jaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Różnica polega na tym, że ty się domyślasz, a ja to już widzę :smile:

Jak masz taka dobra szklana kule to wrzucaj wyniki ;-)

 

W dokladniejsze szacunki sie pobawie w weekend, ale tak na oko ma plytko ponizej Top5 skladu, wiec ciezko mu bedzie przeskoczyc bez dalszych ruchow Top3, Bucks, Kings i Knicks, a Spurs i Mavs beda na granicy. Co pominalem? Same gwiazdy robia robote?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taka dobra szklana kule to wrzucaj ;-)

 

W dokladniejsze szacunki sie pobawie w weekend, ale tak na oko ma plytko ponizej Top5 skladu, wiec ciezko mu bedzie przeskoczyc bez dalszych ruchow Top3, Bucks, Kings i Knicks, a Spurs i Mavs beda na granicy. Co pominalem?

Oszczędzę tobie czasu w weekend i zaufaj mi na słowo :smile:. Szklana kula nie jest mi potrzebna, bo dla mnie policzenie kolejności draftu rookie (całego) zajmuje mniej jak 4 minuty :smile:. No i na dzień dzisiejszy po tych wymianach Lakers są w TOP5 ale od końca :smile: Obecność takich zawodników jak Lebron, Harden, Randle robi swoje.

 

A wyników wrzucać nie będę, bo nie chcę nikomu ułatwiać a innym utrudniać zadania. Jak ktoś chce, to sam może sobie policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej szklanej kuli wynika, że końcówka w topie będzie na styku, wilq wraca do gry, mogą zadecydować 2-3 sloty w ostatniej kolejce :smile:

Terry Rozier - Game Time Decision

Danilo Gallinari - Game Time Decision

Otto Porter Jr - Game Time Decision

Cody Zeller - Game Time Decision

 

Wraca to chyba zbyt duże słowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poczekajcie jeszcze z prognozami, bo to nie koniec wymian na dziś. :smile:

 

Julius Randle i Nemanja Bjelica do Rockets.

 

Jrue Holiday i D.J. Wilson do Lakers.

Ta wymiana niewiele zmienia, jedynie powiększa przewagę nad pickiem Wilqa :smile: Musisz się bardziej postarać ;) Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.