Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 3ech gości których chciałbym (w sumie to bym nie chciał ale jestem zmuszony), żeby znalazło nowe towarzystwo (salary):

 

9 Jonathon Simmons 29 30,50

10 Jerian Grant 26 29,10

11 Reggie Bullock 27 27,75

 

Każdy z nich (najbardziej Reggie) to goście którzy mogą robić pod 40.

Do oddania za pick lub coś co będzie robiło max 17fp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel jako wisienkę na torcie zagrał 30 meczów, więc udupił mnie z salary, naprawdę wyjątkowo spierdolony z niego kołek.

 

Anyway, muszę trochę zejść, więc jak kogoś interesuje coś poniżej za coś tańszego, to można dać znać:

 

5 Will Barton 27 44,65

7 Trey Burke 25 34,90

9 Nerlens Noel 24 29,90

10 Joe Harris 27 27,10

13 Daniel Theis 26 21,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, spudlowalem intencje Cavs i bede musial czekac na ten trejd Love'a o pol roku dluzej...

 

czy to sa anonse ze skupu szrotu ? #GrantBullockNerlensBurke

Lepszych graczy nie trzeba oglaszac ;-)

 

A propos, mam do zejscia 35fp i w pierwszej kolejnosci bede Wam proponowal tych ktorych nie chcecie w promocyjnych cenach...

 

Ale dobra pensje będzie miał na kolejny sezon w innym teamie niż gsw, na pewno jego sytuacja jest lepsza niż ta z przed kilku miesiecy.

Nie wiadomo jaka bedzie mial pensje bo moze wrocic na mniej niz 30 gier i skonczyc jak Noel, jeden wielki tease.

 

9 Jonathon Simmons 29 30,50

10 Jerian Grant 26 29,10

11 Reggie Bullock 27 27,75

Każdy z nich (najbardziej Reggie) to goście którzy mogą robić pod 40.

32 tez jest pod 40, wiec zgabnie ujete ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Willie Cauley-Stein 25 40,65

4 D'Angelo Russell 22 38,05

5 Danilo Gallinari 30 37,20

6 Caris Levert 24 34,70

7 Bogdan Bogdanovic 26 31,30

10 Skal Labissiere 22 25,80

11 Dragan Bender 21 21,90

12 Malik Monk 20 15,00

 

Wysłucham dobrych ofert za tych panów. Dostałem kilka niezłych, więc chcę sprawdzić, czy jest coś lepszego na rynku :smile:

 

Chłamu nie proponujcie, nie dam się oszukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście za co poszedł Giannis w FBX3?

Za trzech mlodych starterow, wiec gdzie tu jakas sensacja?

Po tej wypowiedzi spodziewalem sie samych ogorkow, a nie 3x40fppg ze srednia wieku ponizej 22...

 

jeszcze oba picki opchnal ; niezly jelop

... a te picki beda poza Top10 [patrz reszta skladu], wiec zwyczajnie oczerniacie FBX3.

 

Albo Chytruz tylko chcial na szybko zmienic temat od konca ery Noela ;-)

To jest wieksza beka niz jakis losowy trejd z ligi obok!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzięcia:

Nikola Vucevic

Paul George

 

Przygarnę top picki, młodzież, połamane gwiazdki (albo takie które dopiero niedługo się połamią).

 

Do tego mam na wydaniu kilka sweet 15.

Te bardziej atrakcyjne, jak Collins Osman czy Zizic gołodupcom nie oddam, ale za te piękne, acz z lekkimi wadami, jak Okafor, N. Powell (ta mi trochę wyładniała przez wakacje) Patton czy Dekker wiele żądał nie będę. Związane ze sobą są, więc najlepiej jakby ktoś wziął 2-3 w zamian za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I czekam na komentarze.

Fatalny trejd! Bo marcos mial podobny klepnac ze mna, a teraz tego nie zrobi ;-)

 

Moje pierwsze wrazenie to zdziwnie, ze padlo akurat na Whiteside'a, jego przyszlosc nie maluje mi sie w rozowych kolorach...

Znaczy marcos masz zupelnie inna opinie? Sadzisz, ze dokonczy ten sezon w Heat? Jeszcze jako starter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny trejd! Bo marcos mial podobny klepnac ze mna, a teraz tego nie zrobi ;-)

 

Moje pierwsze wrazenie to zdziwnie, ze padlo akurat na Whiteside'a, jego przyszlosc nie maluje mi sie w rozowych kolorach...

Znaczy marcos masz zupelnie inna opinie? Sadzisz, ze dokonczy ten sezon w Heat? Jeszcze jako starter?

 

Miałem na stole również inne propozycje, z których nad jedną wahałem się do samego końca, ale nie była to Twoja ;)

 

Co do Hassana to wiadomo jakie ma możliwości i potencjał ale również niestety zdrowie.

To jest ryzyko ale ja mimo wszystko nie do końca kupuję to sadzanie na ławie w zeszłym sezonie i trejdowanie jako kwestie słabej jakości grajka tylko są pewnie jakieś poza sportowe aspekty, które mam nadzieje że sobie wyprostuje, bo dostał lekcję i teraz sie przyłoży i zagra dobry sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.