Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Ukarać Rosję mogli nie dając im imprez lub zawieszając członków federacji, natomiast czyści sportowcy powinni występować pod flagą swojego kraju. Natomiast pod flagą międzynarodową niech występują wszyscy koksownicy dopuszczeni do startu, a nie spokojnie sobie reprezentują swój kraj.

Lol taka kara to nie kara. Kara musi boleć. Brak repry olimpijskiej to najlepsza kara. Może się ogarną, a jak nie to i lepiej. Lepiej mieć IO bez Rosji i bez ciągłego oddawania medali po czasie przez doping. Wcale mi ich nie szkoda, może tacy sportowcy sami wymoga jakieś zmiany w ich federacji. A to, że koksuja się wszyscy od lewa do prawa to jasne. Teraz wychodzą cyrki, że wszyscy czolowi biegacze narciarscy brali, a bylo tuszowane(ciekawe czy Justyna też). Zalegalizować doping i nie udawać. Doping wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biatlon słabo, łyżwy słabo, skoczkowie w próbnej za to fantastycznie ale poziom strasznie wyrownany. EurospoJrt wyjatkowo slabo jesli chodzi o jakosc transmisji. Ktos oglada na tvp?

Ja obejrzalem tam biatlon bo nie bylo na eurosporcie glownym transmisji(weszli na koncowke) i brak Jaronskiego i Wyrzykowskiego mocno widoczny. a duet z nc+ na eurosporcie 4 slaby w .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalem tam biatlon bo nie bylo na eurosporcie glownym transmisji(weszli na koncowke) i brak Jaronskiego i Wyrzykowskiego mocno widoczny. a duet z nc+ na eurosporcie 4 slaby w .....

Na eurosporcie nie bylo jaronskiego bo mu sie mikrofon zepsul. Potem co pare minut sie wymieniali ale to juz nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę przed kompem nagle ryk za ścianą, nie wiem o co chodzi. a potem załapałem że są skoki.

jak dla mnie Hula może wygrać, Stoch swoje już zdobył. ale drużynówka będzie zajebista.

W druzynowce medal gwarantowany jak ktos nie spadnie jak dzisiaj kubacki ale norwegia i niemcy maja chyba mocniejsze druzyny. Maja najlepszych najgorszych zawodnikow.

 

Hula ma duza przewage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to, że to olimpiada (i słabo co by Hula wygrał :P)

 

A tak serio, to jest żałosne. Zawodnik siada na belkę, aby nawet przez pół sekundy nie było warunków do skoku lol.

Ja juz widze jak amman ma dreszcze na tej belce. Powinni zrobic jakas przerwe. Najgorszy konkurs ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.