Skocz do zawartości
montana

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sportowcy z Rosji podziękują swojej federacji za c***owa politykę antydopingową i brak współpracy z WADA i MKOL. Jakoś Rosje ukarać trzeba było. Znaczy doping powinien byc zalegalizowany, ale skoro nie jest, no to cóż.

Ukarać Rosję mogli nie dając im imprez lub zawieszając członków federacji, natomiast czyści sportowcy powinni występować pod flagą swojego kraju. Natomiast pod flagą międzynarodową niech występują wszyscy koksownicy dopuszczeni do startu, a nie spokojnie sobie reprezentują swój kraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukarać Rosję mogli nie dając im imprez lub zawieszając członków federacji, natomiast czyści sportowcy powinni występować pod flagą swojego kraju. Natomiast pod flagą międzynarodową niech występują wszyscy koksownicy dopuszczeni do startu, a nie spokojnie sobie reprezentują swój kraj.

Lol taka kara to nie kara. Kara musi boleć. Brak repry olimpijskiej to najlepsza kara. Może się ogarną, a jak nie to i lepiej. Lepiej mieć IO bez Rosji i bez ciągłego oddawania medali po czasie przez doping. Wcale mi ich nie szkoda, może tacy sportowcy sami wymoga jakieś zmiany w ich federacji. A to, że koksuja się wszyscy od lewa do prawa to jasne. Teraz wychodzą cyrki, że wszyscy czolowi biegacze narciarscy brali, a bylo tuszowane(ciekawe czy Justyna też). Zalegalizować doping i nie udawać. Doping wygrał

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie, że nie ma próbek z Polski (czyli Justyny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież Kobyła też nie jest czysta, o czym tutaj gadać :)

może tacy sportowcy sami wymoga jakieś zmiany w ich federacji. 

Ale pierdzielisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kowalczyk nie miała już wpadki przypadkiem? Coś mi sie obiło o uszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miała zawieszenie za doping dawno temu. Ale w tym artykule o utajnionych wynikach jest wspomniane, że w okresie o którym mowa żaden polski biegacz z ścisłego topu (czyli tylko Kowalczyk pasuje) nie był na liście gdzie byly nieprawidłowe wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy hokej startuje?

kobiety juz graja a mezczyzni zaczynaja 14lutego

Ale bez gwiazd z NHL to ten turniej nie bedzie tak ciekawy

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biatlon słabo, łyżwy słabo, skoczkowie w próbnej za to fantastycznie ale poziom strasznie wyrownany. Eurosport wyjatkowo slabo jesli chodzi o jakosc transmisji. Ktos oglada na tvp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biatlon słabo, łyżwy słabo, skoczkowie w próbnej za to fantastycznie ale poziom strasznie wyrownany. EurospoJrt wyjatkowo slabo jesli chodzi o jakosc transmisji. Ktos oglada na tvp?

Ja obejrzalem tam biatlon bo nie bylo na eurosporcie glownym transmisji(weszli na koncowke) i brak Jaronskiego i Wyrzykowskiego mocno widoczny. a duet z nc+ na eurosporcie 4 slaby w .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obejrzalem tam biatlon bo nie bylo na eurosporcie glownym transmisji(weszli na koncowke) i brak Jaronskiego i Wyrzykowskiego mocno widoczny. a duet z nc+ na eurosporcie 4 slaby w .....

Na eurosporcie nie bylo jaronskiego bo mu sie mikrofon zepsul. Potem co pare minut sie wymieniali ale to juz nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widze skoki włochów i austriaków to zastanawiam sie ile mogliśmy osiągnąc więcej gdyby trenował nas porządny trener zamiast kruczka i kuttina...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra niech odwołują 2 serię

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siedzę przed kompem nagle ryk za ścianą, nie wiem o co chodzi. a potem załapałem że są skoki. 

jak dla mnie Hula może wygrać, Stoch swoje już zdobył. ale drużynówka będzie zajebista.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siedzę przed kompem nagle ryk za ścianą, nie wiem o co chodzi. a potem załapałem że są skoki.

jak dla mnie Hula może wygrać, Stoch swoje już zdobył. ale drużynówka będzie zajebista.

W druzynowce medal gwarantowany jak ktos nie spadnie jak dzisiaj kubacki ale norwegia i niemcy maja chyba mocniejsze druzyny. Maja najlepszych najgorszych zawodnikow.

Hula ma duza przewage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby to nie polacy prowadzili to konkurs juz dawno by sie skonczyl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby to nie polacy prowadzili to konkurs juz dawno by sie skonczyl.

Raczej chodzi o to, że to olimpiada (i słabo co by Hula wygrał :P)

A tak serio, to jest żałosne. Zawodnik siada na belkę, aby nawet przez pół sekundy nie było warunków do skoku lol.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi