Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce zakładać tematu nowego wiec dam tutaj. którego bukmachera polecacie ? Chodzi mi głównie o NBA, (latem może żużel jeszcze) wiec musi być duża oferta w tym zakresie. Ale tez prostota w rejestracji, płatnościach, czy potwierdzeniu tożsamości czy co tam trzeba zrobić... polecicie coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja bardziej zawsze liczę po prostu na ciekawe mecze, choć w Pucharze 6 Narodów jestem raczej anty-Francja i anty-Anglia :)

Ale ulubiony gracz to Jonathan Sexton. 

Drużyny z poza Europy fajnie się ogląda, ale szkoda, że tak rzadko jest możliwość ich oglądania. Puchar Świata raz na 4 lata, czasem mecze towarzyskie, gdzie ciężko o tak wielkie emocje. Gdyby powstał taki puchar na wzór Pucharu 6 Narodów, ale z dołożeniem Nowej Zelandii, Australii, RPA oraz Argentyny to byłoby świetnie. Przydałby się tylko ktoś mocniejszy od Włochów (może ta Japonia albo po prostu zrobić dla 9 zespołów i tyle). Wiem, wiem, logistycznie ciężko byłoby to zorganizować i pogodzić jeszcze z lokalnymi ligami, ale pomarzyć nie zaskodzi :D

ps. jakimś wielkim znawcą nie jestem, składów drużyn raczej nie wymienię (kojarzę jakiś lepszych grajków), ale cała dyscyplina zawsze mi się podobała. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Gdyby powstał taki puchar na wzór Pucharu 6 Narodów, ale z dołożeniem Nowej Zelandii, Australii, RPA oraz Argentyny to byłoby świetnie

jest południowa wersja, kiedyś Tri-Nations, teraz The Rugby Championship bo dodali Argentynę. Ale połączyć to jest zupełnie nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 16:26, matek napisał:

tenor.gif

Brawo Pjoter, kolejny mistrz, należało mu się po tylu latach :)

nie wiem czy mu się należało czy może komuś innemu należało się bardziej, kreci się gdzieś wysoko w ostatnich latach, ale w faktycznym czubie to rzadko.

 

...ale taki już urok skoków na zawodach typu MŚ czy IO. Dwa dobre skoki i jeb, jesteś legendo. Nawet jak jesteś takim psycholem jak Wojo Fortuna, ale ludzie Cię wynoszo na piedestał przez lata i jeszcze majo czelność porównywać do gości typu Małysz, a niektórzy nawet uważajo, że więcej osinągnąłeś (??????!!!!!!?????!!!!!!!)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o nim niedawno na wikipedii, polecam, więcej nie trzeba.

Zdaje się że w tym Sapporo osiągnął absolutny peak, bo poza złotem na dużej był też w czołówce na średniej skoczni, ale reszta jego kariery to w większości występy typu 4 miejse w pucharze Beskidów, 7 miejsce w mistrzostwach Polski, 33 w turnieju czterech skoczni, a do tego picie przed i po zawodach.

 

tzn nie chodzi mi o to żeby się nad nim pastwić czy potępiać go jako człowieka, wiadomo, w alkohol / uzależnienia idą z reguły ludzie  obciążeni genetycznie lub z przejściami, ale te porównania do Małysza - które, nie wiem jak teraz, ale na początku Małyszomanii często się zdarzały - uważam za obrazę dla Małysza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.