Skocz do zawartości

[2027-2028] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego LBJ nabija staty, ktoś musi w Grizz rzucać punkty, wypadło na niego xD Wade nie ma takiego komfortu. Trzeba też pamiętać, że poważnie spadł na campach a i tak gra nieźle. Gdyby nie to pewnie kręciłby jeszcze lepiej.

 

Idąc tym tokiem rozumowania to Hill, Sabonis czy duo z Suns to także nabijacze statów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 32 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 117 - Hornets 118
play-by-play

Lakers 111 - Nets 93
play-by-play

Sonics 98 - Suns 115
play-by-play

Hawks 106 - Clippers 112
play-by-play

Heat 89 - Magic 107
play-by-play

Bucks 107 - Knicks 120
play-by-play

Grizzlies 95 - Timberwolves 103
play-by-play

Rockets 102 - Wizards 92
play-by-play

Mavericks 123 - Spurs 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Gerald Wilkins - Suns - 8 days - Sprained Wirst
    Nate McMillan - Knicks - 8 days - Broken Finger


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalnie to wgląda, ale Nuggets bez tego trejdu byliby w Top 5 draftu więc staram się zrozumieć ten trejd.

Nie żartuj, Nuggets na starcie mieli ciężki terminarz i w tym momencie mają 8 pick, bez tego trejdu i tak pewnie znaleźliby się w PO

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd jak trejd. Jamison jak Jamison. Niedawno była tu dyskusja o nabijaniu statów w słabym teamie ;) Poza tym jakoś nie kojarzę, żeby do przejęcia przetłuszczonego kontraktu Stricklanda ustawiała się kolejka chętnych.

Nie ma gwarancji, że ten trejd dla Nuggets wypali, a za rok to już w ogóle loteria. Mogę zostać i bez Jamisona i bez picku z teamem w dole tabeli. Na ten moment i w tym sezonie PO są daleko, byle kontuzja jakiegoś kluczowego grajka i leżę. Wizz zrzucają zaśmiecający im salary kontrakt, zyskują picki które może będą przyzwoite a może b.dobre, a w Jamisona chyba i tak nie chcieli inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Stricklanda kończy się za dwa sezony, już nie przesadzajmy że to jest jakiś straszny kontrakt w tym momencie, z resztą Tobie Strickland też się na pewno przyda z ławki.

Nie opowiadaj też że te picki mogą być bardzo dobre, przy dobrych wiatrach jeden z nich będzie w okolicach 15 więc może uda się wyjąć jakiegoś rolesa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wymian, nie zapomnijcie o wymianie Kings - Wizards, minelo 4 dni/4 mecze i dalej jej nie ma na stronie.

 

Nie zgadza się salary.

Kontrakt Stricklanda kończy się za dwa sezony, już nie przesadzajmy że to jest jakiś straszny kontrakt w tym momencie, z resztą Tobie Strickland też się na pewno przyda z ławki.

Nie opowiadaj też że te picki mogą być bardzo dobre, przy dobrych wiatrach jeden z nich będzie w okolicach 15 więc może uda się wyjąć jakiegoś rolesa..

 

Straszny nie jest, ale zły i niewygodny już tak, zapycha mi salary na kolejny sezon, pokaż mi drugi team w lidze który marnuje 15 mln na rezerwowego PG? I pokaż mi kolejkę chętnych po Striklanda, chętnie go oddam dalej jak się ktoś zgłosi.

 

Ależ owszem mogą być dobre, o czym świadczy moja obecna pozycja, ale mogą i nie być, wszystko wyjdzie w trakcie sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny nie jest, ale zły i niewygodny już tak, zapycha mi salary na kolejny sezon, pokaż mi drugi team w lidze który marnuje 15 mln na rezerwowego PG? I pokaż mi kolejkę chętnych po Striklanda, chętnie go oddam dalej jak się ktoś zgłosi.

 

Ależ owszem mogą być dobre, o czym świadczy moja obecna pozycja, ale mogą i nie być, wszystko wyjdzie w trakcie sezonów.

Ja chętnie przyjmę Stricklanda jak oslodzisz mi to Jamisonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadza się salary.

 

Straszny nie jest, ale zły i niewygodny już tak, zapycha mi salary na kolejny sezon, pokaż mi drugi team w lidze który marnuje 15 mln na rezerwowego PG? I pokaż mi kolejkę chętnych po Striklanda, chętnie go oddam dalej jak się ktoś zgłosi.

 

Ależ owszem mogą być dobre, o czym świadczy moja obecna pozycja, ale mogą i nie być, wszystko wyjdzie w trakcie sezonów.

 

19,5mln na rezerwowego SF-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,5mln na rezerwowego SF-a ;)

 

To taki sam przypadek. ;)

Ja chętnie przyjmę Stricklanda jak oslodzisz mi to Jamisonem

 

Jakoś nie widzę Twojej oferty, a skrzynkę mam czystą.

 

Mam prośbę, wydawało mi się że to poważna liga, przestańcie już tak dziecinnie hejtować, nikt nikogo nie okrada, trejd jak trejd, poprzedzony negocjacjami.

Wiem że od Nuggets zbieraliście w ostatnich latach srogie baty w PO, ale to nie powód by się w ten sposób pozasportowo rewanżować. Wizards wywiesili ogłoszenie 9 stycznia, polecam zajrzeć do tematu oddam/poszukuje.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki sam przypadek. ;)

 

 

Jakoś nie widzę Twojej oferty, a skrzynkę mam czystą.

Oferta poszła, ale do Wizards póki co. ;)

Poza tym, ten trejd z punktu widzenia Wizards jest idiotyczny tez z tego względu, że oni są w przebudowie, a oddają swojego zdecydowanie najlepszego prospecta.

Oferta poszła, ale do Wizards póki co. ;)

Poza tym nie sądzę, żebyś oddał mi Jamisona za równie śmieszną paczkę co Wizz.

 

Poza tym, ten trejd z punktu widzenia Wizards jest idiotyczny tez z tego względu, że oni są w przebudowie, a oddają swojego zdecydowanie najlepszego prospecta.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.