Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum.

Koszem interesuje się od dawna. Z braku czasu jestem użytkownikiem pasywnym tego forum – tylko czytam.

Pozdrawiam wszystkich aktywnych, bo dzięki wam można się naprawdę sporo dowiedzieć. Forum stało się największą bazą o NBA w Polsce, i dla takich jak ja

(którzy nie mają czasu i chęci skakać po zagranicznych serwisach oprócz NBA.com) jest miejscem idealnym do poznania najnowszych wydarzeń, plotek i poczytanie czasem naprawdę ciekawych dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello- z tej strony fan ulubionej drużyny na tym Forum, czyli Lakers ;) Od dłuższego czasu już czytam to Forum i postanowiłem się w końcu zarejestrować ;) Koszem pod postacią NBA interesuję się jakoś od 1992 roku, i po początkowym okresie, gdzie nie miałem specjalnie ulubionego teamu, od przyjścia Szaka, jestem już jednego, niezmienionego wyznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

W kosza grywałem tak od 93 roku, ostatnio mało co bo już 3 z przodu hiehie. Kiedyś fan Bullsów (za czasów Jordana) od tamtej pory nie mam swojego teamu. Ostatnie lata to też spora przerwa w śledzeniu NBA ale teraz będę nadrabiał na canal+ sport i na gierce 2K11 (czekam aż wyjdzie) :). Także witam wszystkich i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Na początek , witam wszystkich :).

Mam na imię Michał ( Michael 8) ) koszem interesuje się od jakichś 3 lat , od tylu też lat gram w drużynie ( Księżak Łowicz ) . Wydaje mi się , że jestem trochę od was młodszy (13 lat) , ale myślę , że nie będzie mi to przeszkadzać w zdobywaniu coraz większej wiedzy. Postaram udzielać się dość często , przede wszystkim mądrze :D. To teraz wam powiem , że muszę spadać na trening :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

 

jakie było moje zdziwienie, gdy wczoraj chciałem odwiedzić forum e-basket.pl, a ono nie działało :shock: Swego czasu regularnie je czytałem, zdarzyło mi się skrobnąć raz na jakiś czas. Miałem jednak długą przerwę w śledzeniu rozgrywek NBA i teraz próbuję wrócić do gry - widzę, że będzie ciężko. Patrząc na posty co poniektórych strach się wypowiadać :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam na imię Wiktor, mam 16 lat. Koszem interesuję się stosunkowo od niedawna(trochę ponad rok). Nigdy jakoś mnie nie kręcił, aż tu nagle coś jakby przejście na jasną stronę mocy. Jednak chciałbym zaznaczyć, że oglądam głównie NBA, ewentualnie reprezentację. Eurobasket? To nie dla mnie...

Ulubiona drużyna? Na pewno lubię Suns, ponieważ gra tam Nash, a ten gracz koszykarsko bardzo mi się podoba. Suns również bardzo przyjemnie się ogląda(niestety głównie w ataku).Oprócz tego niedawno przeszedł tam polak, więc czegoż chcieć więcej? :D

Sympatyzuję również z Celtics. Dlaczego? Pewnie dlatego, że to główny rywal gwiazdorów z Kalifornii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Wiktor, mam 16 lat. Koszem interesuję się stosunkowo od niedawna(trochę ponad rok). Nigdy jakoś mnie kręcił, aż tu nagle coś jakby przejście na jasną stronę mocy. Jednak chciałbym zaznaczyć, że oglądam głównie NBA, ewentualnie reprezentację. Eurobasket? To nie dla mnie...

Ulubiona drużyna? Na pewno lubię Suns, ponieważ gra tam Nash, a ten gracz koszykarsko bardzo mi się podoba. Suns również bardzo przyjemnie się ogląda(niestety głównie w ataku).Oprócz tego niedawno przeszedł tam polak, więc czegoż chcieć więcej? :D

Sympatyzuję również z Celtics. Dlaczego? Pewnie dlatego, że to główny rywal gwiazdorów z Kalifornii. ;)

Czesc Wiktor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

nazywam sie Piotrek, od około 6 lat interesuje się koszem. Od 4 lat kibicuje Cavsom i nadal tak jest. To co z tego że Lebron odszedł, ja dalej z nimi trzymam bo przeciez o to chodzi. Widze że poziom forum jest wysoki, wiec bd musiał w niektórych dziedzinach sie podszkolić. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Piotrek, studiuję na Politechnice Gdańskiej.

 

NBA zacząłem się bardziej interesować w zeszłym roku. Obejrzałem parę meczy PHX i stwierdziłem, że to jest mój team. :) Potem kumpel pokazał mi bloga zawszepopierwsze. Na początku z nudów zaglądałem od czasu do czasu, aż przerodziło się to w regularne odwiedziny i pochłanianie wszystkich nowych wpisów. Właśnie z ZP1 trafiłem na to forum za pośrednictwem artykułu RN na temat jerseyów NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowa, więc wypada się przedstawić. Więc - na imię mi Patrycja, mam 16 lat [w sumie od jutra 17, ale szczerze to wolę się trochę jeszcze odmłodzić, póki mogę], koszykówką interesuję się odkąd pamiętam, mniej-więcej od czasów przedszkola. Grać zaczęłam w wieku 10 lat, niestety mając lat 14 doznałam kontuzji i musiałam porzucić koszykówkę. Jednakże żyć bez niej nie mogę, więc wracam do niej. Moją naj drużyną jest LA Lakers. Poza koszem interesuję się muzyką. :]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wreszcie się zarejestrowałem i oficjalnie zostałem userem e-nba :)

 

W sumie nie takim nowym bo na forum zaglądam chyba od czasów powstania, wcześniej e-basket, ale jakoś nigdy nie chciało mi się dokonać rejestracji.

 

Michał Koch, rocznik 89', obecnie student prawa w Poznaniu.

Ligę poznałem w 96' za sprawą słynnego czasopisma MB i jakiś przekazów wideo od starszych znajomych. Właśnie od sezonu 96/97 wielki fan ligi i Lakers z którymi związałem się na samym początku wielkiej przygody z ligą. Nie przekonali mnie Bulls, Jazz, Sonics czy NYK. Od razu zacząłem kibicować młodym Lakers z van Exelem, Shaqiem, Fishem, Kobe czy Jonesem. Tak się świetnie złożyło, że dołączyłem do 'Jezior' wraz z trójką moich idoli.

 

Cieszę się, że mogę/mogłem śledzić kariery Fisha i Kobe od samego początku. Żałuję tylko czasów Showtime, ale od kilku lat dzięki internetowi i ciągle zwiększającej się szybkości łącza wszystko już nadrobiłem :)

 

Oprócz NBA na tyle na ile czas pozwala staram się śledzić NCAA i Euroligę/Ligę ACB (jestem również fanem Realu Madryt). Niestety albo stety polska liga nie jest dla mnie choć cieszą mnie występy Polskiej ekipy w Eurolidze. Polską ligę śledzę tylko w zakresie zespołu Open Florentyna Pleszew :)

 

Na początek chyba tyle.

 

Możecie mnie szukać na twitterze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.