Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

siemasz Piachu, witamy na forum

jak myślisz clevland zdobędą tytuł w tym sezonie?

jak myslisz jaka bedzie odpowiedz ?

( Odpadna w pierwszej rundzie z Raptors xD )

Witam :browar: ( dlaczego jeszcze nie dodaliscie takiej emoty ? )

P.S. Let's Go Cavs ! Mają mi tu Bulls pokonac za niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wita Piotrek z Trzcianki(północna wielkopolska}

Kiedyś interesowałem sie głównie piłką nożną a dzisiaj istnieje tylko basket(od jakiś 6 lat)

Fan GS WArriors i Utah Jazz(trohe do siebie nie pasują ale cóż tak mówi serce i rozum)

Hejter Dona Nelsona,KG,PP i P. Gasola

Preferuje graczy typu AK 47 Ant.Randolph ,ten pan z Avatara a z dawnych{dla mnie} lat to Doug Christie czy Gary Payton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, tu Kamil, z dalekiej północy Polski:D

Interesuję się basketem ponad 2 lata, gram sam jakoś 1,5 roku, głównie streetball, chyba że liczyć moją cieniastą reprezentację szkoły na zawodach szczebla +- powiatowego;p

Kibicuję głównie Heat'om i LAL, ale nie jestem "ślepym fanem". Meczów oglądam tyle, na ile pozwolą mi torrenty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pora się przedstawić,po tych paru postach i miesiącach biernego udziału w życiu forum.Z tej strony Dawid,z małej mieściny na Śląsku,konkretnie z Wodzisławia Śląskiego.Wielki fan MJ'a,kibic Byków.To narazie tyle,mam nadzieję,że dam radę się trochę rozkręcić i w przyszłości napisać kilka ciekawych postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich

Michał z Krakowa, trochę stetryczały, więc PHX kibicuję już bez mała 23lata.

do tego teamy Barkleyowe - Phila'76 i Houston, oraz Indiana i pogrobowcy Seattle - Thunder

i - cholera, strach napisać - my dziadki miewamy słabość do NYK...

w kraju bezsprzecznie Anwil, w europie TAU Ceràmica ( obecnie Caja Laboral Vitoria ) i Joventut Badalona

Na świecie oczywiście reprezentacja Argentyny i Chorwacja

zawodników nie wymieniam, raczej rolsi niż allstar.

pozdro dla wszystkich

mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam na imie Bartosz mam 24 lata od 13 lat interesuje sie koszykówką. aha..jestem z Prudnika woj, opolskie

Ulubiony zawodnik: Dwyane Wade, Kevin Durant, Monta Ellis, Derrick Rose

Ulubiony team: Chicago Bulls, Golden State Warriors!:P

Nienawidze: LeBrona Jamesa, Kobe Bryant oraz juz nie grający Rick Fox ogólnie Lakers

 

Pozdrawiam wszystkich fanów koszykówki!!

 

PS. Mam nadzieje ze Lebron nie pojdzie do Bulls!!!! <please>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Bartek, mam 24 lata, koszykówką (głównie NBA) interesuję się od 1995 roku. Pochodzę z Augustowa, aktualnie mieszkam i pracuje w Warszawie.

Niegdyś fan Byków i MJ'a, Knicksów '99 (Sprewell, Houston, Johnson), potem Sacto, przez chwilę Pistons, a teraz Celtics.

 

Od dłuższego czasu głównie bierny udział na forum e-basket. Po upadku e-basketu od kilku tygodni czytam tutejsze forum.

 

Pozdrawiam i wszystkim życze mistrzostwa Celtics :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich ! Trzeba by było się w końcu zacząć udzielać. Nazywam się Piotrek, pochodzę z Torunia. Zagorzały fan szerszeń z Nowego Orleanu oraz Chris Paul'a. Lubię także Melo Anthony'ego oraz D-Wade, czyli gości z Jordan Brand : D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.