Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum choc czytam je od dosyc dawna i chcialem dolaczyc do dyskusji.

 

aha szukam kogos chetniego zeby popykac cos w nba '08 czekam na propozycje;]

btw to mam pytanie da sie zmniejszyc ilosc meczy w dynasty mode??

 

Mod

Blokuję. Polecam lekturę regulaminu.

poza tym

a) jest topic od powitan

B) co do reszty to zapraszam do działu NBA Live, tam znajdziesz temat z pytaniami i kłopotami oraz topic chętnych do gry w nba 08 przez internet,.

pozdrawiam i witam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż panie loqsh.

 

Zawsze był temat założony chyba przez lestata wieki temu więc nawet nie sprawdzałem tylko dodałem posta ale jak widać zniknął to zwracam honor, temat odblokowuje i jest to teraz oficjalny temat do powitań. ;)

a Shimmiemu i tak polecam lekturę regulaminu bo 2/3 posta nadają się do NBA Live. ;) I w temacie o powitaniu mógłby coś o sobie napisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie ankiete to nie zniknie (chyba :roll: )

zniknie. nowe ustawienia forum są takie, że znikają tematy niezależnie od tego czy mają ankietę czy nie. właśnie poprzedni temat o witaniu poleciał, bo miał ankietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

 

Jestem nowy więc wypada się przestawić. Mam na imię Rafał i pochodzę z Katowic. Oczywiście interesuje się NBA, a także kinem, geografią i także wszystkim co związane jest z Transformers; komisy, filmy, kreskówki itp. chociaż mam 22 lata nadal się tym fascynuje i mam nadzieje, że nie wyjdę na smarkacza. Mam także nadzieje, że czekają nas miłe dyskusje

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny nick :D Także kiedyś oglądałem te wszystkie bajki z transformerami... fajnie że doczekali sie filmu fabularnego.

 

Witam.

 

EDIT

 

Oczywiście pierwszym obowiązkiem każdego rookie na forum jest wpisanie się tutaj:

viewtopic.php?f=5&t=2507

:wink:

Więc wiesz skąd się wziął :wink:

 

Temat już ten odwiedziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

 

Jestem nowy więc wypada się przestawić. Mam na imię Rafał i pochodzę z Kielc. Oczywiście interesuje się NBA, a także kinem, geografią i także wszystkim co związane jest z Transformers; komisy, filmy, kreskówki itp. chociaż mam 22 lata nadal się tym fascynuje i mam nadzieje, że nie wyjdę na smarkacza. Mam także nadzieje, że czekają nas miłe dyskusje

pozdrawiam!!

Jak ja uwielbialem Transformers, do dzisiaj pamietam jak Optimus sie zmienial w ciezarowke :D Dora xywa, lepsze to niz kolejny lebron23, vince15 albo cos rownie kreatywnego ;-) Witam na forum ;-) Zapraszam na subforum z tapetami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem nowy. Na stronkę zajrzałem z ciekawości spowodowanej rosnąca fascynacją NBA. Od przyszłego sezonu mam nadzieję poogladać trochę meczów, bo jak dotąd na chęciach się kończyło (późna pora transmisji :P) Prywatnie jestem maniakiem piłki kopanej i fanem klubu FC Barcelona. Pozdrawiam wszystkich!

 

PS.

Nie miałem pojęcia, ze w Polsce mamy tylu fanów NBA ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy. Na stronkę zajrzałem z ciekawości spowodowanej rosnąca fascynacją NBA. Od przyszłego sezonu mam nadzieję poogladać trochę meczów, bo jak dotąd na chęciach się kończyło (późna pora transmisji :P) Prywatnie jestem maniakiem piłki kopanej i fanem klubu FC Barcelona. Pozdrawiam wszystkich!

 

PS.

Nie miałem pojęcia, ze w Polsce mamy tylu fanów NBA ;]

Wbij na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.