Jump to content
quba

Dobre buty do 270zł

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, poszukuję dobrych butów do kosza w cenie do 270zł. Jestem raczej zielony w temacie i są to moje pierwsze buty do kosza, stąd zwracam się do was po pomoc.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej przyczepności do podłoża oraz wytrzymałości, jako iż gram od 2 do 5 razy w tygodniu, często na zewnątrz. Ponadto wolałbym raczej midy lub ewentualnie niskie, niż wysokie.

Czytając fora, przeglądając recenzje i sklepy, moją uwagę przykuły Nike Kyrie 3. Co o nich sądzicie i czy znajdę w tym zakresie cenowym coś lepszego (lepiej spełniającego moje wymagania) bądź ewentualnie równie odpowiedniego w mniejszej kwocie? 

Ja osobiscie w lowach na parkiet nigdy bym nie wyszedł wiec nic takiego nie polecę.

Ja osobiscie w lowach na parkiet nigdy bym nie wyszedł wiec nic takiego nie polecę.

W tym sezonie juz jest kilka ofiar mody na niskie buty wśród zawodników NBA ;-(

Schroder jest tego doskonałym przykładem, a należy pamiętać, że oni mają mocno otejpowane stawy!

Witam, tak jak w temacie, poszukuję dobrych butów do kosza w cenie do 270zł. Jestem raczej zielony w temacie i są to moje pierwsze buty do kosza, stąd zwracam się do was po pomoc.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej przyczepności do podłoża oraz wytrzymałości, jako iż gram od 2 do 5 razy w tygodniu, często na zewnątrz. Ponadto wolałbym raczej midy lub ewentualnie niskie, niż wysokie.

Czytając fora, przeglądając recenzje i sklepy, moją uwagę przykuły Nike Kyrie 3. Co o nich sądzicie i czy znajdę w tym zakresie cenowym coś lepszego (lepiej spełniającego moje wymagania) bądź ewentualnie równie odpowiedniego w mniejszej kwocie? 

Pytasz o buty do 270 zł, a potem wskazujesz  Nike Kyrie 3???

Przy okazji, dużo osób nażeka na słabą wytrzymałość "bierznika" w całej serii Kyrie, bo są mega przyczepne na sali, ale się szybko zużywają, a jeśli grasz na zewnątrz no to tym bardziej ;-(

W niski cenach możesz szukać raczej starszych modeli - całkiem do polecenia są np Hyperfusy, choć osobiście grałem w następnym modelu

https://basketzone.pl/product.1396.nike.zoom.hyperfuse.2012.game.royal.university.gold.html