Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

2) dokladnie !

nic tak bardziej nie denerwuje/odbiera checi jak odrzucenie oferty z samym slowem ,,veto`` lub co gorsza bez zadnej odpowiedzi

nie wiem czy w ogole nie chce ktos negocjowac czy po poprostu oczekuje czegos innego

 

WIEC PROSBA-ODRZUCAJAC OFERTY PISZCIE SLOWO/A KOMENTARZA

 

to nic nie kosztuje a ulatwia gre

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację od jednego z GMów odnośnie trejdu, który chyba wpadł dziś rano lub wczoraj wieczorem.

 

Pewnie komisarz zaraz wrzuci dokładne info o wymianie ja wklejam co dostałem.

 

 

You have just been sent the following note from Random Walkers (member) in the Yahoo Sports Fantasy Basketball league named E-NBA Roto IV Florida 17/18 (5432)...

 

Siema, 

jakieś były nieporozumienia na forum co do mojego veta. Vetuje aktualne trady (3 szt.). Szczególnie ten Westbrookowy, bo to jakiś żart :-)

trejd:

Kaban Team (oddaje)

- Westbrook 

- Lamb

 

Texas (oddaje)

- Lilarda

- Henson (zrzut na FA)

 

Odnośnie tej wymiany, ja nie vetuję.

 

Choć moim zdaniem Kaban(Farcik92) wybrał gorszą ofertę. Dodatkowo jeszcze skraca sobie skład dorzucając do Westbrooka Lamba.

 

Wszytko to kwestia interpretacji, ale wydaje mi się, że moja propozycja była lepsza :) Westbrook za Lowrego ja dorzucam dodatkowo Matthews/Gay/Oubre/Portis/Valentine/Nance (1lub2), a od Kabana ogórki, ale szybko Kaban urwał rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaale zje.....

Chciałem zaproponować wymiane 2 na 2 ale korzystajac z apki dodatkowo na spotkaniu przeklikalem bez sensu.

Jeśli moge to zgłaszam veto do swojej wymiany. Jeśli nie to gratuluje Texas za czujność :)

To znaczy się pomyliłeś klepiac tą wymianę? Bo pomylki komisz może od razu anulować.

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało się, że normalny gracz, a jednak coś jest nie tak. Jeżeli nie będzie odzewu, to przywrócę mu skład i oczywiście zablokuję drużynę.

A ktos wie z czego to wynikalo? Cos pisal w tej sprawie?

 

Użytkownik zablokowany, gracze przywróceni. Czekam na info od WilQ czy ustawiać graczy wg ostatniego ustawienia, czy zostawiać na BN.

W tej sprawie niewiele konkretnego ustalilismy [patrz http://www.e-nba.pl/topic/5610-update-regulaminu-konsekwencje-po-wywaleniu-gwiazdy/], ale na Twoim miejscu bym zrobil tak samo... plus raczej wystawil sklad, ale to nie jest jakas twarda zasada i jak uznasz inaczej tez bedzie OK. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ustawieniem składu. 

 

Nie wiem skąd taka akcja? Gość dopiero co trejd zrobił z Jordanem więc normalnie chyba planował grać.

 

może się wkurzył że przeszedł trejd który vetował?

 

pisałem kilka postów wyzej że przysłał mi taką wiadomość.

 

 

Cytat

 

You have just been sent the following note from Random Walkers (member) in the Yahoo Sports Fantasy Basketball league named E-NBA Roto IV Florida 17/18 (5432)...

 

Siema, 

jakieś były nieporozumienia na forum co do mojego veta. Vetuje aktualne trady (3 szt.). Szczególnie ten Westbrookowy, bo to jakiś żart :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.