Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wybierasz zawodnikow, ktorych niedocenilem przed sezonem albo ... dobrze i aktywnie dzialasz w sezonie ;-)

Pamietaj, ze te rankingi opieraja sie tylko na wydraftowanych skladach, wiec jak wymieniasz polowe z nich to jakby traca na aktualnosci.

 

Sam widzisz, ze sa powody by sie obawiac.

W zeszłym roku umieściłeś mnie chyba jakoś w 6-10, rzeczywiście sporo aktywności w trade było i skończyłem o pkt czy dwa roto od awansu..

Dwa lata temu byłem w dole i skończyłem 7.. to był najgorszy wynik, rok wcześniej debiutowałem i awansowałem ale już nie pamietam jakie były predykcje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KD fajny prezent, ale te $61 i tak miałem w planach spożytkować wcale nie gorzej :smile:

Wydaje mi sie to niemozliwe, wiec tak z ciekawosci na kogo bys ja wydal? 

 

Dwa lata temu byłem w dole i skończyłem 7.. to był najgorszy wynik, rok wcześniej debiutowałem i awansowałem ale już nie pamietam jakie były predykcje..

Od tego jest archiwum ;-) http://www.e-nba.pl/topic/4448-sezon-201516-liga-iii-north/page-5?do=findComment&comment=384453 plus http://www.e-nba.pl/topic/3684-sezon-201415-liga-iv-florida/page-7?do=findComment&comment=302685

Takze nie wiem dlaczego uwazasz, ze tak mocno pudlowalem w Twoim przypadku - gdy awansowales w moich projekcjach byles w czolowce draftu, a 2 lata temu wyszedl mi srodek i tam skonczyles...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w zeszłym roku dałeś mnie na samiutkiej koncu tiera II... a skończyłem 4 czy 5

Co tez nie jest jakims mocnym pudlem - zaznaczam przy projekcjach, ze kolejnosc w tierach bardzo z grubsza, a dolne rejony srodka vs gorne rejony srodka to przeciez da sie zmienic jednym dobrym FAsem/trejdem.

 

A może i nie będzie tak zle pod tym koszem wilq?? Ibaka się dziś obudził, Markkanen i Sabonis przebłyski po 12 reb, sabonisa oczywiście na bencz zostawiłem

Wlasnie w tym problem, ze sa to "przeblyski", a nie stala pewna produkcja.

Zreszta ciagle sie zapowiadaja braki w blokach i FG%, wiec... trzymam sie tej opinii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhj bym przygarnął ale nie bardzo mam asysty Trójkę mogę ci poprawić, noe chcesz ??

 

Nie bardzo mam co poprawiać w tej kategorii, bo zależnie od zdrowia będę tutaj miał raczej na pewno 12-15 punktów.

Obiecane średnie po tygodniu gry.

roto	Team	                Games	FG	FT	3PM	Pts	Reb	Ast	Stl	Blk	To	
94.5	Jackoso's Team	        36	0.482	0.83	1.00	14.56	6.44	2.83	1.31	0.58	1.81
94.5	God of Thunder	        42	0.508	0.783	1.43	15.36	5.88	2.19	1.02	0.88	1.95
92	HKS 1946 Kemizo	        40	0.463	0.816	1.58	13.83	4.90	3.28	0.93	0.65	1.58
88	BYDGOSZCZ BULLS	        43	0.446	0.844	1.26	14.67	5.58	2.26	1.26	0.72	1.77
87	Sylvinho Arizona	36	0.484	0.725	1.17	12.83	6.67	4.28	1.03	1.00	2.11
75	Nic nas nie łączy	37	0.449	0.746	1.27	13.70	5.78	3.62	1.08	0.54	2.30
72.5	Team Aconcagua	        34	0.458	0.845	1.00	13.29	5.62	3.24	0.85	0.74	2.38
72.5	PBS Team	        37	0.491	0.692	0.84	14.86	6.03	2.49	0.95	0.51	1.76
65	Milwaukee Badgers	42	0.44	0.84	1.21	14.93	5.19	3.14	0.86	0.57	2.48
63	Gonzo's Snowy Owls	45	0.451	0.735	0.89	14.44	7.04	3.11	0.87	0.58	2.44
62	BC Dzidzia	        38	0.455	0.721	1.45	13.74	4.34	3.34	1.00	0.26	1.97
59	Trust The Process	31	0.439	0.863	1.13	13.26	5.52	2.26	0.77	0.58	1.815	
49	Roadrunners	        32	0.42	0.805	1.41	15.78	4.78	2.22	0.75	0.44	2.22	
47.5	Alkograss Nałogowo	37	0.391	0.783	0.97	10.27	5.11	2.38	1.00	0.46	1.76	
roto	Team	                Games	rpFG	rpFT	rp3PM	rpPts	rpReb	rpAst	rpStl	rpBlk	rpTo
94.5	Jackoso's Team	        36	12	11	4.5	10	13	8	15	10	11
94.5	God of Thunder	        42	15	7.5	12	14	11	1	11	14	9
92	HKS 1946 Kemizo	        40	11	10	15	8	3	12	7	11	15
88	BYDGOSZCZ BULLS	        43	6	13	9	11	8	3	14	12	12
87	Sylvinho Arizona	36	13	3	7	2	14	15	12	15	6
75	Nic nas nie łączy	37	7	6	10	5	10	14	13	6	4
72.5	Team Aconcagua	        34	10	14	4.5	4	9	11	4	13	3
72.5	PBS Team	        37	14	1	1	12	12	6	8	5	13.5
65	Milwaukee Badgers	42	4	12	8	13	5	10	5	7	1
63	Gonzo's Snowy Owls	45	8	4	2	9	15	9	6	8	2
62	BC Dzidzia	        38	9	2	13	6	1	13	9.5	1	7.5
59	Trust The Process	31	3	15	6	3	7	4	2	9	10
58.5	Funk Volume	        38	5	5	14	7	6	7	3	4	7.5
49	Roadrunners	        32	2	9	11	15	2	2	1	2	5
47.5	Alkograss Nałogowo	37	1	7.5	3	1	4	5	9.5	3	13.5
Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od dziś komiszem tutaj będzie Lew.

 

Ja niestety ze względu na sprawy osobistę muszę skończyć grę w fantasy. Dzięki wszystkim za parę lat znakomitej zabawy.

 

Jak znacie kogoś, kto chciałby przejąć mój team, to piszcie do wiLQa lub Lwa.

 

Pozdrawiam!

 

Ogarnę temat. Niemiłe zaskoczenie. Mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie. Powodzenia i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm oddanie tak o komuś zespołu który jest w tak dobrej pozycji, oddanie komus za darmo dużego handicapu do awansu do II ligi od razu..

 

wg mnie twój skład powinien zostać po prostu zamrożony i nie brać udziału, lub normalnie sobie leżeć i zostać ominięty za rok jakbyś się nie zgłosił w deklaracjach, wtedy będzie uczciwiej względem innych lig, bo jezeli mimo twojej nieobecnosci okazaloby sie ze awansujesz to znaczy ze lamilismy i ktos np z innej ligi na poziomie III z pierwszego niepremiowanego awansem miejsca zasluzyl....

 

co o tym sadzisz wilQ? 

 

zeby nie bylo ze tylko sie czepiam, to faktycznie moze być ciezko w tym roku o podium..
sabonis jako najlepszy do tej mozliwy wybor z fa czy tam waiver w tym roku zrobil mi dzis perfekt mecz, 22-12-2-1-1 na 100% FG (9/9) i trójeczce, pasuje mi taki FA ;)
również kemba zrobił wreszcie ten swój mecz, który się często zdarzał w ostatnim roku i na które u niego i u lillarda co jakiś czas liczę, bo tylko na tym polegała moja taktyka, na ich wyskokach po 35-40 pts na bardzo dobrych procentach, dolozonych sporą ilością asyst.... razem we dwóch myslalem ze bedzie git, a jak do tej pory to pierwszy w tym sezonie tego typu pozytywny wyskok wśród obu z tych panów! chemy więecej! 

mimo tych dwóch dobrych wystepow dla rownowagi duo z sacto zawala szanse na wreszcie bardzo pozytywna nocke, wyszlo tylko dobrze... 

mam troszke nie wiadomych ...

fox, cauley stein, jackson, chandler, 

potem wychodza kwiatki ze wilson chandler wpuszczam go na atlante bo sobie ryje ze cos tam rzuci mlodym, a rzuca 2-3-1, no to go benczuje i wrzuca 18-5 na 70% jak dziś... 

ed davis dostaje szanse w rotacji,prosto z fa za dienga i po 4ech z rzedu meczach na dobrych fg% i kilku pktów (8 mi styknie, nie jestem wymagajacy, wszedl za dienga..), mysle sobie na LAC sie zepnie zrobi 10-10.. robi 1-10 na 0-8 FG ;] 

nastepnego dnia go biczuje bo lipton wyszedl i w sumie sie wychylilem nie potrzebnie (wszak mam kim grac, tez nie pewniaki ale nie pieprzony ed davis), a on robi normalnie niemalże all around match 6-11-3-2-1 ...

 

nigdy w te klocki nie bylem dobry, w obstawianiu w ktorym meczu przecietniak zrobi swoje, a kiedy da czape na calej linii... 

oparcie wiec taktyki na lillard-kemba jako liderzy klony w statach i bandzie rolesów, których uważałem nie wiadomo czemu wszystkich za all around playerów - np Ibaka gdzie sa bloki i zbiorki do chooya? Juz tylko trojeczki sie chce rzucać, cnie ?
Dieng to katastrofa na calej linii wyszla, bo byl 4 najdrozszym zawodnikiem, dalem za niego 16$, sprawdzilem sobie cokolwiek w minute co moglem miec za 16$, to zakladajac ze kupiec by go duzo nie podbil wiecej za 10-11 mialbym Jamesa Johnsona, lub Favorsa(cena $9) ktorzy pasowaliby tu idealnie, a za 5-6 dolozylbym jeszcze mlodego (Collins z Atl) lub jakiegoś 

Chriss za 8$ tez nie powala, przy Gordonie z Orlando za 11$, lub Randle 11...

 

wiem ze to 2 tyg dopiero ale ciekawie sie oglada w ogole teraz wyniki draftu.. 

golym okiem widac po malu kto sie wstrzelil a kto nie..
kaminsky za 2$ mocno daje czadu. jeden z faworytów, do steala roku, z kolei co bardzo ciekawe ten sam wlasciciel 4x wiecej dal za tima hardawaya jr... 

barca musze ci na odejscie pogratulowac, mozna powiedziec ze masz swoja barcelone za sredni budzet ligowy i golym okiem widac ze najlepiej wydraftowales poki co ze wszystkich, durant, russell, randle, gordon, wszyscy wydaja sie byc mega stealami na ta chwile, a rhj i powell to rozboj w bialy dzien..i wlasnie dlatego wolalbym zeby nikt nie wchodzil juz na gotowo, a my jako niewinne ofiary twojego nosa w tym roku, lekko wydymani przez ciebie dostali malutki handicapik w postaci wiekszej szansy awansu, a wrazie nie wykorzystania sytuacji i przegrania z ustawionym na caly rok skladem dali slota komus z innej ligi.. 

 

 

wiem ze tu sie buduje typowo zespol pod dane kategorie, i drafty tak wychodza a nie inaczej bo ja np po odpuszczeniu aldridge i chyba horforda bo chcialem wysokiego tego typu co nie blyszczy nigdzie ale tez nie zawali, ale wydawalo mi sie ze ibaka bedzie tanszym zamiennikiem, wyszlo na koncu przez walke ze zamiennik stal sie de facto nie wiele drozszy, a o wiele gorszy jakosciowo...

 

wiadomo ze nie idzie wybrac wszystkich najlepszych graczy za dana cene, i w roto nie zawsze lepszy mowi lepszy dla teamu, ale jednak duuzo tych bledow swoich w tym roku mi sie teraz w nocy rzuca w oczy jak popatrzylem... 

booooli mnie w tym roku front jak choooleraaaaaaaa... szkurde! 

 

wilQ... jako ze widze ze narzekasz mocno na swoj draft w I , zobacz jak chwile pogdybamy....moj plan byl prosty chcialem, juz to mowilem po drafcie, zespol bez wad wiekszych w tym roku miec... kemba i lillard od poczatku, bo wpadlem ze obaj zlaczeni beda dawac zajebiste ft, 3pt oraz pts, nie zepsuja niczego poza blokami, choc jak na PG to i tak nie psuja, a FG też nie psuja, jedynie rzucajac tyle prob na 44-45 odrzucaja cie z walki o 11-15pts w tej kategorii. tak wiec kemba i lillard a potem jeden mega solidny wysoki bez wad i zaliczajacy bloczki a potem juz reszta pasujacych do taktyki rolesków... no i nie bede wymienial kogokolwiek, ale powiem ci kogo na pewno mialem na celowniku : horford, aaron gordon, favors, aldridge, johnson o kazdym z nich duzo myslalem, i mialem do nich dobre przeczucia... odpuszczalem bo albo myslalem ze jeszcze sa zamienniki i beda tansze albo bo nie mialem juz za bardzo kasy (johnson) no i co wyszlo? horford sie stal 2ga opcja z banda dzieciakow w okol zamiast 3ciej, aaron zaliczy breakout year to pewniak, favors wraca do solidnosci z przed 2-3 lat, aldridge wraca do formy z PTB, i przy polamanym kawhi potrafi brac na barki SAS, a johnson nadal wyglada statystycznie, a nawet w meczu sie zachowywal jakby byl w contract year nadal...
 trójka Ibaka, Chriss, Dieng kosztowala mnie 26+8+16 co daje rowno 50$

w tej czy tam podobnej cenie wyszla w drafcie dowolna mozliwa konfiguracja z tej piatki, oprocz horforda i aldridge naraz, a najdrozsza: horford, gordon, johnson za 31+11+9 bylaby naprawde duuzym progressem w stosunku tego co jest, czyli ibaka, chriss i freakin ed davis ;].. no dobra, moze nie ed davis,bo sabonis bedzie jak narazie, ale sabo to wpadł w ramach IL i dramy w Bulls Nikoli Mirotica, a z Dienga jest Ed Davis ;]

smiem twierdzic ze byla szansa na pewne top3 a to spieprzylem, trzema glupimi ruchami na tych samych pozycjach, bo przy kemba+lillard, horford, gordon, johnson, solidnym harrisonie barnesie, przecietnym WCS, i moim zdaniem dwóch i pół stealach (Ingles, Markkanen i ten Fox jeszcze nie wiem) i pobraniu Sabonisa za IL miro, jakkolwiek zle ten sklad by nie byl spasowany to rotacja bylaby na tyle gruba ze poszlaby pewnie po prostu korekta szybka, co wydaje mi sie robie dobrze i sprawnie zawsze akurat...

przez ibake chrissa i dienga i ich bloki i steale do tej pory wychodzi mi po 2 pkt w tych kategoriach, i to te wady ktorych mialo nie byc, a poza tym FG idzie tez na 2 narazie.

 

teraz to tej korekty musi byc troche duzo, albo bardzo dooobre ustawianie day to day i liczenie na rowna, troche lepsza forme tych co zawodzą...

powalczymy zobaczymy. a tymczasem ide spac bo yebniety jestem ogolnie, przyjechalem do polski na urlop i sie nudze..zamiast spac i wypoczywac... ;) sorry za poniedzialkowa dluga lekture o niczym w sumie ;)  wilQ doceni przynajmniej, a pewnie i Mikowal czyta i wyciaga swoje wnioski z mojego draftu??? :smile: potwierdzać proszę, wpisujcie miasta co czytaja  :smile:)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm oddanie tak o komuś zespołu który jest w tak dobrej pozycji, oddanie komus za darmo dużego handicapu do awansu do II ligi od razu..

Na to zwracam zawsze uwage, ze przy zastepstwach nie moze byc tak, ze ktos przeskakuje poziomy w porownaniu do nowozapisanych.

 

wg mnie twój skład powinien zostać po prostu zamrożony i nie brać udziału, lub normalnie sobie leżeć i zostać ominięty za rok jakbyś się nie zgłosił w deklaracjach, wtedy będzie uczciwiej względem innych lig, bo jezeli mimo twojej nieobecnosci okazaloby sie ze awansujesz to znaczy ze lamilismy i ktos np z innej ligi na poziomie III z pierwszego niepremiowanego awansem miejsca zasluzyl....

co o tym sadzisz wilQ?

Zostanie jak jest, ale bylbym przeciwny blokowaniu bo odbierasz szanse powrotu dla GMa, ktory zapowiedzial dluzsza absencje.

 

nigdy w te klocki nie bylem dobry, w obstawianiu w ktorym meczu przecietniak zrobi swoje, a kiedy da czape na calej linii...

Ktos jest w tym dobry? Moze grajacy w DFS...

 

i nie bede wymienial kogokolwiek, ale powiem ci kogo na pewno mialem na celowniku : horford, aaron gordon, favors, aldridge, johnson o kazdym z nich duzo myslalem, i mialem do nich dobre przeczucia... odpuszczalem bo albo myslalem ze jeszcze sa zamienniki i beda tansze albo bo nie mialem juz za bardzo kasy (johnson) no i co wyszlo? horford sie stal 2ga opcja z banda dzieciakow w okol zamiast 3ciej, aaron zaliczy breakout year to pewniak, favors wraca do solidnosci z przed 2-3 lat, aldridge wraca do formy z PTB, i przy polamanym kawhi potrafi brac na barki SAS, a johnson nadal wyglada statystycznie, a nawet w meczu sie zachowywal jakby byl w contract year nadal...

 trójka Ibaka, Chriss, Dieng kosztowala mnie 26+8+16 co daje rowno 50$

Dlatego sie te wybory nazywaja "tanszymi zamiennikami" - sa tansze bo sa gorszej jakosci od oryginalu ;-)

 

wilQ doceni przynajmniej, a pewnie i Mikowal czyta i wyciaga swoje wnioski z mojego draftu??? :smile: potwierdzać proszę, wpisujcie miasta co czytaja  :smile:)

Potwierdzam, ze czytalem, ale na wnioski draftowe to juz niestety troche za pozno ;-)

A szkoda bo by mi sie przydala wczesniej informacja zeby obnizyc cene Dienga...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to właśnie żeby barca ustawił sobie skład jeden i żeby se grał skład aż nie będzie mogl wrócić albo do końca sezonu. Jak przegramy z botem to się zapytasz go czy chce grać za rok i już.

Tak wlasnie wyjdzie i bylby troche wstyd jak byscie przegrali awans z botem ;-)

 

PS. A co to DFS ?

Wilqowi literki sie pewnie poprzestawialy i chodzilo mu o DSF ;):tongue: Albo o Doriana Finney-Smith'a :tongue:

Daily Fantasy Sports aka wystawianie zawodnikow na jeden mecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.