Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze - jedno nie wyklucza drugiego. Dostałeś na tacy to o co prosiłeś. I co? I oczywiście udajesz Greka. Dzięki - więcej danych nie potrzebuję.

Nie udaje żadnego greka. Nielogicznym byłoby robienie przeze mnie dealu, ktory uważałbym ze swojej perspektywy za niekorzystny.

 

Natomiast samo weto to ostateczność. Tutaj dwie osoby (nie licząc mnie) wyraziły swoją opinie, że dla nich ten trade jest w porządku, więc może powinno dać Ci to trochę do myślenia. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udaje żadnego greka. Nielogicznym byłoby robienie przeze mnie dealu, ktory uważałbym ze swojej perspektywy za niekorzystny.

Gdybys go uwazal za niekorzystny to robiąc go mimo wszystko - bylbys kretynem. A ze kretynem nie jestes...

 

Natomiast samo weto to ostateczność.

No wlasnie. Ostatecznosc! Na takie okazje.

 

Tutaj dwie osoby (nie licząc mnie) wyraziły swoją opinie, że dla nich ten trade jest w porządku, więc może powinno dać Ci to trochę do myślenia.

Dwie osoby zglosily tez weto, ale tobie to do myslenia nie dalo nic a nic. Jezeli 50% managerow nie bioracych udzialu w wymianie zglasza zastrzezenia, to deal nie przechodzi. Odnosnie reszty mozemy tylko domniemywać.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby zglosily tez weto, ale tobie to do myslenia nie dalo nic a nic. Jezeli 50% managerow nie bioracych udzialu w wymianie zglasza zastrzezenia, to deal nie przechodzi. Odnosnie reszty mozemy tylko domniemywać.

I ja mam bardzo duże zastrzeżenia do tego przepisu. Dla mnie weto powinno przechodzić przy 80 % głosów "za" wetem.  Można by tu dorzucić quorum 1/2  zważywszy, że nie wszystkim chce się udzielać. 

 

A ze kretynem nie jestes...

 

 

Dzięki

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam bardzo duże zastrzeżenia do tego przepisu.

No to próbuj go zmienić. Ale poki jest w mocy, to zamierzam sie na niego powolywac.

 

Dla mnie weto powinno przechodzić przy 80 % głosów "za" wetem.

A dla mnie moze byc 120%. A co - jak szaleć to szaleć.

 

Można by tu dorzucić quorum 1/2  zważywszy, że nie wszystkim chce się udzielać.

Nie zamierzam dyskutować o potrzebie zmiany lub jej braku, tylko o mozliwosci skutecznego egzekwowania prawa w przypadkach oczywistych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie - przpis sie nie zmienil, ale zmienila sie metoda jego stosowania. I to wlasnie metoda tutaj zawiodła.

Skad przekonanie, ze wg poprzedniej zostalby zablokowany? Jesli to wynikalo z apatycznosci uczestnikow nie mialo to znaczenia zas jesli w lidze wiekszosc ma liberalne podejscie do wetowania to zadzialala zgodnie z ich oczekiwaniami.

 

Dopoki nie ustalimy zadnych konktretow ani nawet nie bedzie konsensusu do czego ma sluzyc weto[!] to oczywiste przypadki beda rzadkoscia, a na pewno nie bedzie to sytuacja gdy wsrod wypowiadajacych sie jest 2 za do 2 przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad przekonanie, ze wg poprzedniej zostalby zablokowany?

Sam deal nie stanowi wystarczajacego dowodu dla tak doswiadczonego managera?

 

Jesli to wynikalo z apatycznosci uczestnikow nie mialo to znaczenia zas jesli w lidze wiekszosc ma liberalne podejscie do wetowania to zadzialala zgodnie z ich oczekiwaniami.

No wlasnie smiem twierdzic ze tak jak przy wecie anonimowym malo kto mial ochote ujawniac swoje preferencje, tak rownie niewielu ma ochote brac udzial w sporze w chwili gdy weto jest jawne. Nawet jesli kosztem bedzie to ze taki deal przejdzie.

 

Dopoki nie ustalimy zadnych konktretow ani nawet nie bedzie konsensusu do czego ma sluzyc weto[!]

To do czego sluzy opisują nasze zasady. Problemem jest to jak przepisy stosować.

 

to oczywiste przypadki beda rzadkoscia, a na pewno nie bedzie to sytuacja gdy wsrod wypowiadajacych sie jest 2 za do 2 przeciw.

4 dystkutantow to i tak duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś był zainteresowany dunnem lub riversem(po kontuzji beverley'a 60 w ranku na ninjy) to zapraszam. Nance'a tez moge w razie czego dorzucić. 

 

ciężko powiedzieć kogo szukam. Na pewno kogoś kto poprawi mi ft %. Może mieć słabe straty i fg %

Rivers+Nance? No to poniżej Hardena nie ma co podchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co tu taka cisza? ;) nikt się tu nie odzywał przez ponad miesiąc, a dzieje się - wskoczyłem z dołu tabeli na 4. miejsce (choć ostatnio było przez jakiś czas trzecie), washko też sporo awansował ;) była jeszcze jedna wymiana (po tej M.Gasola) - dostałem Dragicia za Matthewsa i Lena - wierzyłem w Gorana mimo słabej gry, udało się go dość tanio pozyskać i uśmiechnięty patrzę na box score :) chociaż ciągle Kawhi denerwuje nieregularnymi występami, a Conley wciąż nie wrócił :P jednak na FA znalazłem perełki (Dinwiddie, Mitchell, J-Rich z waivers) i to mi dało wiele, co widać po tabeli ;)

 

A jak Wasze drużyny? Co tam słychać? ;)

 

A, i chciałbym zobaczyć tabelki na średnich, poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wasze drużyny? Co tam słychać? ;)

U mnie szału nie ma. Po kontuzjach Goberta i Hardena zleciałem z grupy walczącej o awans do grupy walczącej o zycie.

 

A, i chciałbym zobaczyć tabelki na średnich, poproszę ;)

post-2592-0-59391200-1516200232_thumb.png

 

Ninja ma takie cudeńka, że nic tylko się zapisywać. Serdecznie polecam. Czytała Krystyna Czubówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szału nie ma Turner i Batum tragedia, Gordon po dobrym początku to samo, Collins powoli wraca do siebie a zapaść ma jeszcze Prince. WIerzę jednak, że się odbija i powoli liczba pkt roto pojdzie w góre. Przed nami jeszcze pół sezonu wiec wiele się może wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No cóż, hayward od początku, teraz DMC, w zasadzie cały sezon nie licząc nawet Haywarda mam non stop po 2-3 kontuzje w drużynie, które skutecznie blokują mi team. Ciekawe czy doczłapie do utrzymania

 

u mnie Lin padł w 1. meczu, Kawhi rozegrał póki co 9 spotkań, Conley nie grał od listopada i okazuje się, że już nie zagra w tym sezonie :tongue: ponad połowa kasy z draftu wydana w taki sposób...

 

Ostatnio pochwaliłem swoich graczy, że nawet 2. miejsce przez chwilę miałem, to od razu mój team zaczął iść w dół tabeli :tongue: Panowie (moi zawodnicy), liczę na dobrą grę, bo awans jest możliwy i fajnie by było awansować mimo kontuzji 3 ważnych graczy wymienionych wyżej ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Lin padł w 1. meczu, Kawhi rozegrał póki co 9 spotkań, Conley nie grał od listopada i okazuje się, że już nie zagra w tym sezonie :tongue: ponad połowa kasy z draftu wydana w taki sposób...

 

Ostatnio pochwaliłem swoich graczy, że nawet 2. miejsce przez chwilę miałem, to od razu mój team zaczął iść w dół tabeli :tongue: Panowie (moi zawodnicy), liczę na dobrą grę, bo awans jest możliwy i fajnie by było awansować mimo kontuzji 3 ważnych graczy wymienionych wyżej ;)

Za FA szacun. Kogo Ty tak ściągnąłeś? Dinwiddie, Mitchell, richardson jeśli się nie mylę? Anderson też niezłe numerki teraz kręci. 

 

Ja też nie mam co narzekać na wzmocnienia w ten sposób, ale jednak nie ten poziom :D no i zawodzą mnie mocno w tym sezonie lopez i rubio u którego liczyłem na 10 asyst na mecz, a jest totalny zawód. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za FA szacun. Kogo Ty tak ściągnąłeś? Dinwiddie, Mitchell, richardson jeśli się nie mylę? Anderson też niezłe numerki teraz kręci. 

 

Ja też nie mam co narzekać na wzmocnienia w ten sposób, ale jednak nie ten poziom :grin: no i zawodzą mnie mocno w tym sezonie lopez i rubio u którego liczyłem na 10 asyst na mecz, a jest totalny zawód. 

 

 

No udało się ściągnąć Spencera, Mitchella, J-Rich z waivers, Anderson teraz idealny wobec kontuzji Kawhi'a znowu ;) no i na początku jeszcze Lamba ściągnąłem i grał nieźle ;) gdyby reszta składu była zdrowa... awans wydawałby się pewny ;)

 

dzięki temu, że jest tylko 1xC gram ultra small-ballem ;D aktualnie na PF/C mam 3 graczy - RHJ, Horford i Ibaka, i jakoś nie potrzeba więcej (odpukać) ;) oby RHJ wyzdrowiał szybko po wczorajszym urazie i żeby Horford oraz Ibaka nie opuszczali wielu meczy, co już kilka razy miało miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.