Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ależ pasjonujący jest wątek naszej ligi...

 

Może podkręci Was fakt, że choć na totalach mam 20 pkt przewagi w tabeli, to już na średnich mocno się wyrównało. Proszę bardzo. Pozostaje mi chyba liczyć, że Kolek i Yellowblue wciąż będą mieli kłopoty z nadrobieniem meczów ;) Kontuzja Vuca za bardzo mi nie pomaga, a nikt z pozostałych graczy nie wyrasta na trzecią siłę zespołu w jego miejsce. No bo trudno oczekiwać, że Biz podtrzyma 15. ranking, jaki ma za poprzedni tydzień. 

 

cITJs2M.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ też za chwilę Ci zwolni, także jeszcze powinno być ciekawie

 

Jest to znak zapytania, owszem, ale właśnie nie byłbym taki pewien, że zwolni. Jego piętą achillesową był w poprzednich sezonach niski ft% i straty. Akurat te dwie kategorie nie powinny ucierpieć na powrocie IT do gry w Cavs. To już bardziej obawiam się corocznej kontuzji Davisa. Jakby co, będę rozmieniał liderów na drobne i może uda się dociągnąć w czołówce tę drugą połowę sezonu. Mam z czego spadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.