Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

na razie czekamy na Sowacxa aby się wypowiedział w sprawie terminu. wysłałem mu PM. jak się odezwie, to ruszymy dalej z ustaleniami.

 

EDIT

 

Sowacx się odezwał, więc mamy już komplet informacji. w związku z tym draft będzie 5 X i Pablo ze Sławkiem zamieniają się ligami.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca mamy komplet bo 2 GMow jeszcze nie dolaczylo/zapisalo sie do ligi i nie wypelnilo ankiety. Co bedzie jak im 5.10 nie bedzie odpowiadal? Wtedy moze inne z dotychczasowych rozwiazan byloby lepsze?...

Ja bym sie wstrzymal z transferem Pabloboara. Termin wstepnie mozna zostaeic na ten 5.10 ale jeszcze nie oficjalnie/ostatecznie.

Ale nie Ja jestem komiszem wiec to tylko moje rozwazania/sugestie

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

EDIT

Nie zauwazylem ze jednak juz wszyscy wyepelnili ankiete. Ale czemu w takim razie nie dolaczyli do ligi?

No to termin ustalony. Teraz zostala juz tylko kwestia transferu Pabloboara ze Slawkiem i dolaczenie do ligi brakujacych GMow.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestii transferu nie ogarniam ale rozumiem ze wkrotce to zalatwicie.

 

Chcialbym spytac co myslicie o tym zeby godzine draftu przesunac na 21:30 ?

O 21 tez jest ok ale te pol godziny pozniej daloby mi pewnosc ze w swietym spokoju bede mogl zasiasc przed kompem a nie korzystac z apki.

Wiem ze termin przypada na czwartek ale draft zazwyczaj nie trwa dluzej niz 2,5-3h wiec mysle ze w doborowym towarzystwie II ligowcow uwiniemy sie w 2,5h wiec i tak skonczylibysmy o polnocy czyli jeszcze nie tak pozno.

 

Dajcie znac co o tym myslicie

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty to liczysz? przecież to, że komuś obojętne, nie oznacza, iż jest za 21:30...

 

póki co tylko ty oraz ArtZ jesteście za 21:30, a bigfucker za 21:00.

Napisalem wczesniej ze ZAKLADAJAC ze "obojetnie" oznacza zgode na 21:30 ;)

 

Mozemy liczyc tez ze "obojetnie" to jeden glos na 21 i jeden na 21:30.

W tej wersji po glosie Shevcu jest 5:4 dla 21:30 :P

 

Na sile nie bede probowal przeforsowac tej godziny ale nie ukrywam ze mi bardziej odpowiada.

 

Piszcie dalej swoje godzinowe preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.