Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

No i po trade deadline. Wyjatkowo nudne bylo w tym roku. Nic sie nie dzialo poza rewolucja w Cavs co nie mialo wiekszego znaczenia z punktu widzenia pobran FAsow...na ktore troche liczylem...

Dla mnie dzien trade deadline przyniosl kontuzje Murray'a ktory jest mi potrzebny i pobranie Mack'a ktory ostatnio nawet gdy gral Payton tez dostawal sporo minut i radzil sobie przyzwoicie. Co prawda DJ pewnie bedzie wychodzil w pierwszej piatce ale moze jako rezerwowy tez sporo pogra.

A no i jeszcze przybycie Thomasa do Lakers zabierze minuty Hart'owi ktory zapowiadal sie na kolejne dobre pobranie z FAsow...

Slabo...dzisiaj raczej wiecej strat niz zyskow...to juz lepiej wyszedlem wczoraj na kontuzji Porzingisa bo pobralem O'Quinn'a ktory powinien dostac wiecej minut a jak gra wiecej minut to (chociaz w kratke) ale potrafi krecic przydatne cyferki.

Na oslode zeszlej nocy zyskalem 5pkt roto a w tabeli awansowalem o 2 miejsca. Troche w szoku bylem bo moich gralo niewielu i nie nastukali niewiadomo jakich statsow.

Aktualnie brakuje mi juz tylko 4 pkt do miejsca ktore da utrzymanie a z moich wyliczen wynika ze realnie wlasnie jeszcze maksymalnie 4pkt moge zyskac...tak wiec walczymy dalej...szanse na utrzymanie choc niewielkie to jeszcze sa a nadzieja umiera ostatnia.

 

Jeszcze starakem sie sam rozliczyc z wczesniejszej wymiany za Paul'a...gdyby Evans wyladowal w trakcie trade deadline w malo korzystnym dla siebie miejscu to na wychodziloby ze na wymianie zyskalem znacznie wiecej niz Maro bo THJ zaczal grac kupe i co i raz mu dokucza wczesniej kontuzjowana noga a z Millsapem to sami wiecie jak sytuacja wyglada. Jednak Evans zostaje w Memphis i jesli nie zrobia mu shutdown pod koniec sezonu to bedzie dalej krecil dobre cyferki na poziomie top40 ktore nie sa wiele gorsze od cyferek Paul'a i w zwiazku z tym mozna uznac ze wymiana byla wyrownana a kto wie czy na niej troche wiecej nie stracilem...tyle ze i tak zalezalo mi na stealach i trojkach Paula wiec i tak nie zaluje.

 

Na koniec zas dwa slowa o ostatniej wymianie i komentarzu z nim zwiazanym.

O Richardsonie nawet jednej plotki o transferze nie przeczytalem. Chlopak zagral zajebisty mecz zeszlej nocy i bede mial z niego znaaaacznie wiekszy pozytek niz z KCP ktory moze zaczac grac mniej minut (zwlaszcza jak wroci Ball) a do druzyny dolaczy Thomas a nawet gdyby tak sie nie stalo to naprawde nie wiem gdzie Danny patrzyl przyrownujac wartosc KCP do wartosci J-Richa...

WCS ma zalatac troche dziure po Embiidzie a wzmocnic steale i to powinno sie udac jesli dalej bedzie dostawal duzo minut a tak raczej bedzie...a nawet gdyby (tfu tfu) szlag trafil WCS to nie mam powodu do zmartwien bo mam Allen'a za ktorego dalem chyba najlepiej wydanego w tym roku 1$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Mikowal, THJ gra teraz taką żenuę, że chyba jakieś woodoo musiałeś włączyć ;) Co do Evansa, praktycznie było pewne, że gdzieś wyląduje w lepszym teamie jako ten niekoniecznie nawet 6th man ale po prostu zadaniowy weteran, a tymczasem nieoczekiwanie został w Memphis. No ale na razie nie gra, więc wygląda na to, że wyszłeś na tym całkiem fajnie.

 

Co do Thomasa to również mam ambiwalentne odczucia. Tak się jarałem w West tym Hartem, że daje radę, że zastąpi mi Balla, bo jego powrotu nie będą przyspieszać, tak liczyłem, że Thomas może wyląduje gdzie indziej w roli lidera nawet, a tu Lakers. Jak wróci Ball, witaj rezerwo, a za Harta będzie trzeba nerwowo patrzeć za kimś innym. Lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Hartem to jestem bardzo ciekaw co bedzie dalej. Gra naprawde bardzo dobrze ale trener bedzie musial znalezc czas i dla Ball'a i dla Thomasa. Jak dalej beda wystawiac KCP w pierwszej piatce to faktycznie Hart wyladuje na lawce a tam juz taki produktywny nie bedzie. Chyba ze beda chcieli dac mu pograc na co mam nadzieje. Poza tym na razie Ball nie gra a zanim wroci (najwczesniej po ASW to jeszcze troche czasu minie wiec zatrzymam go.

 

Szkoda ze mi sie ten Murray polamal ale i tak juz dawno nie mialem tak zdrowego skladu jak teraz. (Obym nie wykrakal).

J-Rich oczywiscie pierwszy mecz u mnie w skladzie zagral slaby ale za to WCS bardzo przyzwoicie i bede mial z niego pozytek.

 

Znowu spadlem w tabeli ale roznice miedzy 9-10 miejscem a moim 13-tym sa bardzo niewielkie i tak to chyba bedzie wygladac ze jednego dnia moge byc nawet na 10-tym a juz nastepnego spowrotem na 13-tym. Roznice w kilku kategoriach sa niewielkie i dopiero na koniec sezonu - gdy jedni dograja (lub nie) swoje mecze a inni przestana grac bo maja mecze nadgrane - sytuacja sie wyklaruje.

 

Wedlug moich obliczen na koniec sezonu moge miec 67-68pkt roto a to patrzac na aktualny stan tabeli bedzie dawac 10-te miejsce z niewielka strata do 9-go a nawet 8-go miejsca. Niestety obawiam sie ze tak to sie wlasnie moze skonczyc a wtedy skoncze jako najlepszy ze spadkowiczow i zabraknie bardzo niewiele do upragnionego utrzymania.

Jednak w ciagu tych dwoch miesiecy moze sie jeszcze duzo zdarzyc (czyli niestety kontuzje).

Ciekawe jak to bedzie.

 

Jedyny plus tej sytuacji to ze do konca sezonu beda emocje bo gdybym byl na miejscu Maro albo Owls lub przeciwnie na miejscu Gamoni, to juz raczej czulbym ze jest po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak mowilem rollercoaster...nagle 7pkt roto mniej njz 3 dni temu...

 

Hart dzisiaj nie zachwycil a KCP jak na zlosc rozegral ostatnio 2 dobre mecze...

No i to uczucie kiedy wieczorem myslisz "a co tam wystawie typa moze dobrze zagra" a po chwili stwierdzasz "eee tam bez sensu...zobacze co dziaj zagra i jak zagra dobrze to w nastepnym go wystawie"...po czym budzisz sie rano i widzisz jakie zajebuste cyferki nastukal bedac na benchu... tak dzisiaj mialem z Mack'iem....ehhh pewnie jak go w nastepnym wystawie do da dupy...

 

Ciekawe pobrania na waiversach... Powella mialem i wyjebalem bo chociaz ostatnio gra dobrze i gral w pierwszej piatce to wrocil Barnes, zaraz beda chcieli dac pograc Noelowi i jeszcze minuty dla McDermonta musza znalezc...

Tyler Johnson raczej ciekawy grajek i gdyby nie zjebane FG (lorakowi akurat to nie robi roznicy) i fakt ze przybyl Wade i zabierze mu troche minut to moze sam bym go pobral...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie przesadzaj...jeszcze niewiadomo czy to cos bardzo powaznego...na pewno troche bedzie pauzowal ale nie wiadomo jak dlugo...moze jeszcze zagra z kilkanascie meczy...chyba calego sezonu nie opierales tylko na Butler'ze...?

Koncowke mial mi ciagnac: Westbrook, George, Gasol, Butler, tatum. Kuzma i Sabonis a z doskoku te Riversy i Jacksony. Oby jeszcze wrocil bo awans bylby spora niespodzianka z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele zostalo czasu do trade deadline w naszej lidze.

Oddam ktoregos z moich wysokich za kogos kto da mi sporo trojek i steali albo asyst najlepiej przy przyzwoitym lub dobrym FG.

Chetnych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

Pzdr!

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem wzmozona aktywnosc wsrod GMow w sprawie negocjacji. To cieszy choc szkoda ze spowodowal to dopiero zblizajacy sie trade deadline w lidze. Moze byc ciekawie w ciagu najblizszych 3 dni. Moze nawet nasze trade deadline bedzie ciekawsze niz to ktore bylo w NBA ;P

Dziekuje za negocjacje GMom ktorzy sie odezwali teraz jak i w trakcie sezonu.

Ja jak widzicie juz zrobilem swoja wymiane "last minute" i wiecej nie planuje chyba ze ktos mnie obdaruje jeszcze trojkami przy dobrym FG w zamian za kogos z grupy Noel/Isaac/Martin ale raczej wole poczekac i zobaczyc co z nich bede mial i najwyzej potem bede szukal trojek na FAsach i waiversach. Zreszta za 3 dni tylko to nam wszystkim pozostanie :P

Komisza prosze o zalozenie odpowiedniego watku na forum yahoo w sprawie mojej wymiany.

Mam nadzieje ze nie bedziecie zlosliwi vetujac ja (nie widze powodu do veta) bo popatrzylem teraz na wymiane z MJem ktora zavetowaliscie i patrzac z perspektywy czasu to nie byla taka nierowna jak pisaliscie. Co prawda KCP gra lepiej niz mozna sie bylo spodziewac ale to tylko dzieki kontuzji Harta ale za to z Evansa juz chyba nic w tym sezonie nie bedzie a Millsap choc przyda sie w koncowce to jednak przez ponad miesiac od niedoszlej wymiany nie gral wiec wyszloby moim zdaniem sprawiedliwie bo to wyszloby troche jakby KCP+Millsap za Simmonsa.

Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...teraz zobaczymy czy uda sie wywalczyc upragnione utrzymanie. Bardzo na to licze a szanse choc niewielkie wciaz mam wiec zapowiada sie emocjonujaca koncowka.

Pzdr Y'all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to ze jestem strasznie nieslowny ale jednak chcialbym jeszcze zrobic ostatnia wymiane "last second" :P

Do oddania Allen w zamian za sporo trojek z przyzwoitym lub dobrym FG...dodatkowe steale mile widziane.

Allen wlasnie zaliczyl dwa slabsze wystepy ale jak wiecie ma spory upside na swietna koncowke sezonu. Juz pare razy pokazal co potrafi. Swietne FG duzo blokow i sporo zbiorek gwarantowane.

Zainteresowanych zapraszam do wysylania ofert bo czasu naprawde bardzo malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca został nam 1 m-c, krótkie przemyślenia:

- Maro's chyba nie ma już żadnych szans na dogranie meczy, a bez tego jest murowanym kandydatem do spadku. Szkoda, bo ze swoim składem raczej bez problemu powinien sie utrzymać. NA FA ostatni ruch w..styczniu ;)

- w/w sytuacja nieoczekiwanie otwiera szanse 6 ekip (owls, loraka, floridy, huwdu, MJ  i Warsaw na wywalczenie 1 miejsca gwarantującego utrzymanie. Z tej grupy owls i lorak (o ile Kawhi zacznie w końcu grać) mają największe szanse na utrzymanie. Ciekawie wygląda HuWdu, zaskakuje trochę pewność Sławka i jego Floridy, bo miał asety do walki, a będzie mu ciężko o więcej niż 66 pts. Z kolei Michał i jego team chyba przesadzili z aktywnością - ale on już wie dokładnie o co mi chodzi ;)

- Panthers po wymianach realnie chcą powalczyć o mistrzostwo, choć Gamonie chyba sa poza zasięgiem.

- o ost. miejsce premiujące awans do 1 ligi walcza moje wilki ale Baryłki czy Kriszot nie odpuszczają ;)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriszot to co robi Davis u Ciebie to jest kosmos. Ost. 30 dni 2,5 stl i 4 blk... o takich pierdołach jak 32 PPG czy 13,5 RPG na 52FG i 90FT... Postuluję o komisję antydopingową ;) A chciałeś go oddać...

 

Tymczasem u mnie czarne chmury i co chwilę problemy Klay-a, Adamsa, PG i LMA... FCUK ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriszot to co robi Davis u Ciebie to jest kosmos. Ost. 30 dni 2,5 stl i 4 blk... o takich pierdołach jak 32 PPG czy 13,5 RPG na 52FG i 90FT... Postuluję o komisję antydopingową ;) A chciałeś go oddać...

Chcialem, ale tez nie chcialem go oddac za paczke gwozdzi, wyszlo ok . Potwierdzam to co robi Antek w tym momencie jest nie z tej ziemi, i jesli awansuje do I ligi to tylko dzieki jego produkcji, ladnie zgarniety Allen gratki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bigfucker za szczerosc ale wydaje mi sie ze szanse na awans masz tylko iluzoryczne tak jak i Ja na utrzymanie.

Danny przygarnal Allena ktorego wyrzucilem bo myslalem ze ta kontuzja stopy to cos powazniejszego. Na dodatek ostatnio gra jednak slabiej i podobna produkcje mozna znalezc na FA. Ja jednak zaluje ze nie kliknalem od razu accept kiedy wyslales mi oferte Ingles za Allena...ale coz...to nie byl pierwszy moj blad w tym sezonie tylko jeden z wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczelo sie kalkulowanie...

 

Wedlug moich obliczen realnie moge zyskac jeszcze 4pkt roto czyli na koniec sezonu mialbym 68pkt a to przy aktualnym stanie tabeli dawaloby nawet 8 miejsce i uoragnione utrzymanie jednak lekko nie bedzie bo choc teoretycznie zyskac moge nawet 9pkt roto to stracic teoretycznie moge nawet az 11pkt.

 

W kilku kategoriach jest bardzo blisko i ciasno. Duzo bedzie zalezalo od tego czy inni dograja swoje mecze no i iczywiscie od ewentualnych kontuzji i odpoczynku gwiazd.

 

Chociaz wolalbym sie tak nie stresowac przez kolejny miesiac to na swoj sposob ciesze sie ze na sam koniec beda jeszcze jakies emocje...wolalbym te zwiazane z potencjalnym awansem ale jak sie nie ma co sie lubi...to sie czlowiek emocjonuje tym czy sie utrzyma...

 

Az 7 druzyn ma teoretyczne szanse na wywalczenie 8 i 9 miejsca dajacego utrzymanie. Szkoda ze Maro byl tak malo aktywny (wrecz kwalifikuje sie do miana olewusa choc udalo mi sie zrobic z nim 2 wymiany) bo przez to jest pewniakiem do ostatniego miejsca a moim zdaniem mial szanse przynajmniej powalczyc o utrzymanie a nawet gorna polowe tabeli.

Neverwins i MKS wydaja sie byc juz pewni ze ani nie awansuja ani nie spadna za to w czolowce tabeli zapowiada sie zacieta walka o awans z trzeciego miejsca w tabeli miedzy Barylkami a Wolves bo moim zdaniem Kriszot majac mecze do dogrania raczej odpadnie z tej walki ale moge sie mylic i wtedy walka bedzie jeszcze ciekawsza.

 

Jesli chodzi o moje prognozy to pewnie skoncze na jakims 10-11 miejscu ze strata 2-3 pkt do 9 miejsca i utrzymania...choc rownie dobrze moge spasc na 14 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.