Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest w regulaminie, wystarczy przeczytać.

" 5.74 W czwartej turze (i ewentualnych kolejnych turach) można złożyć ofertę kontraktu niegwarantowanego, którego gwarancję trzeba określić najpóźniej do końca terminu kończącego beGM Free Agency"

Wtedy Karpik pozyskał tych swoich niegwarantowanych. Przypomnę, że potem często nawet latały umowy z pierwszym rokiem niegwarantowanym czyli gracze pozyskani na workout. Chyba nikt się nie ostał, ale pamiętam że było ich sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jezeli ktos ma oferte dla czyjegos rfa na 1 priorytecie i warunkowa dla ufa na 2 priorytecie i wygra oba glosowania, to jezeli inny klub wyrowna tego rfa to gracz warunkowy trafia do zwyciezcy glosowania czy nie?

Myślę, że jak najbardziej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

A jak gracz w 3 punkcie zalezy od tego drugiego? Formalnie rfa podpisuje z klubem ktory wygrywa glosowanie wiec warunek upada w momencie podpisu zgodnie z naszymi zasadami:)

Przecież już mieliśmy to w pierwszej turze odnośnie Brogdona w Raptors i wzięcia Gallo.

Warunek jest zależny od pozyskania gracza. Jeśli oferta jest wyrównana to warunek nabiera mocy sprawczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Regulamin jest gotowy na to co zrobili Thunder?:) No bo jeżeli wygrają Zubaca, Nanca i Lena, to najpierw po Zubacu będą 3 dni na wyrównanie, więc się okaże, że Thunder mają Nance'a i znowu są 3 dni na wyrównanie, więc spadają do Lena, który np. jest priorytetem Nuggets i tak dalej i tak dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Tylko czy Regulamin jest gotowy na to co zrobili Thunder?:) No bo jeżeli wygrają Zubaca, Nanca i Lena, to najpierw po Zubacu będą 3 dni na wyrównanie, więc się okaże, że Thunder mają Nance'a i znowu są 3 dni na wyrównanie, więc spadają do Lena, który np. jest priorytetem Nuggets i tak dalej i tak dalej:)

Na wyrównanie jest 2 dni jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, jeśli złoże teraz kontroferty to mogę zmienić przy nich również hierarchie priorytetów wysłanych w 1 fazie, czy mogę między nich wsadzić tylko tych nowych graczy ? 

Obrazując:

mam 1.Wood 

2.ktos tam

3.Burks 

i teraz chce dołożyć Bazemora to czy ligę zrobić np.

1.Bazemore

2.Burks (tylko jak nie Bazemore)

3.Wood (tylko jak nie 1 i 2)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy w kontrofertach mogę zmienić w jakikolwiek sposób ofertę dla swojego gracza? Dać mu opcje lub dać większe pieniądze?

NIE! W kontrofertach dajecie tylko ewentualnie dwie dodatkowe umowy z puli graczy, którzy dostali dostali umowy w III turze, ale nie od Was. Ci zawodnicy mogą być wstawieni gdzie chcecie, ale kolejność z pierwszej fazy nie może być zmieniona. Jeśli miałeś na pierwszym miejscu Bazemore, ale zobaczyłeś, że jest ogromne zainteresowanie Nim, a przykładowo Iggy dostaje jakieś ochłapy, masz teraz możliwość wstawić byłego weterana Warriors na początek listy.

Poprawienie w jakikolwiek sposób umowy dla gracza z pierwszej fazy będzie uznane za ofertę nieważną, a tylko zdradzi wasze zamiary. Od końcowych poprawek i wszelkich warunków jest ostatnia faza zwana reofertami w terminie 24-25 sierpnia.

@karpik @january @ozzy110

Bird rights accrue for a player signed to a Two-Way contract (see question number 82) the same as for a player signed to a standard NBA contract.

Czy to znaczy, że do Sumnera mam early Birds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem stanowczo na nie, raz ze mamy wystarczająco dużo transferów a dwa ze i tak występuje tutaj duża presja środowiska w sprawie wytransferowania superstara jak masz za słaby klub lub coś jest nie halo w realu ( patrz ja i paul George, ignazz i Kawhi) jak masz niezadowolona gwiazdę to same komentarZe innych ze nie podpisze z tobą kontraktu wystarczają ;) 

trzy uważam ze ludzie by manipulowali żeby osiągnąć korzyści i naciągali taki przepis, w sensie nadużywali go.

Przykładowo, jakiś deal z graczem X padnie z powodu regulaminowego i zaraz jakiś fluber z uśmieszkiem na końcu zdania wpadnie żeby oznajmić ze gracz X dowiedział się o próbie wytransferowania i się obraził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

Przykładowo, jakiś deal z graczem X padnie z powodu regulaminowego i zaraz jakiś fluber z uśmieszkiem na końcu zdania wpadnie żeby oznajmić ze gracz X dowiedział się o próbie wytransferowania i się obraził ;)

Bo w rl nba wytransferowana gwiazda ktorej wymiana zostalaby cofnieta ze wzgledow regulaminowych z pewnoscia nie poprosilaby o wymiane i nie chcemy trade request w regulaminie bo to nierealne i nierzeczywiste;)

Sporo graczy glosuje tu za rozwiazaniami ktore beda korzystne dla nich w przyszlosci, to straszna plaga w begm:)

Nie mowiac o tym ze niektorzy jak widac sa na nie bo to moj pomysl. Od poniedzialku beda glosowania i jestem w stanie sie zalozyc ze pare osob tutaj nawet jezeli dam najwyzsza oferte za jakiegos gracza to zamiast kierowac sie interesem gracza ( a badzmy szczerzy ze gracze wezma w 3 turze najwyzsza oferte i dyskusja dotyczy tylko tego na ile lat bo dla wielu to szansa jedna w zyciu zeby zarobic) beda glosowac przeciwko mnie bo to ja:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.