Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Bynajmniej bez sensu bo ten trade i tak będzie i tak będzie ale za 59 dni, ale nie chce mi się już rzeźbić w brązie. CBA tego nie zabrania.

Oczywiście, że zabrania Ci łączenia MKG czy Hensona z kimkolwiek innym w wymianach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Oczywiście, że zabrania Ci łączenia MKG czy Hensona z kimkolwiek innym w wymianach.

17 godzin temu, Eld napisał:

This restriction applies only to players who were acquired using an exception (and not cap room). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pozyskałeś ich za capspace tylko za Barnesa. Jak chcesz sobie ich łączyć to poczekaj 59 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, january napisał:

Akurat to dawno temu wywaliliśmy, każdy ma stashowanych Ciulauskasów, Cipologlu, Pizdoceviciów czy innych Jebauskasów.

Ktoś może o tym zapomnieć, inny może dopiero zaczynać zabawę i zwyczajnie nie wiedzieć co było ustalane na forum 2 lata temu. A regulamin każdy może przeczytać i wg regulaminu ta wymiana Bembry była nielegalna :)

Przy okazji. Kiedy pojawi się zapis w regulaminie o tym, że gracz podpisany jako FA w trakcie sezonu dostaje pensję odpowiednio niższą? Wnioskowaliśmy o to z @Alonzo jakieś pół roku temu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam kolejny raz. Mam podjąć decyzję dot. Duvala (był stashed). Mogę go podpisać jako mojego two way gracza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, kolader napisał:

Pytam kolejny raz. Mam podjąć decyzję dot. Duvala (był stashed). Mogę go podpisać jako mojego two way gracza? 

Stashow nie można podpisywać na two waya

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak coś w kontekście 3 rundy na przykładzie Miami Heat. W arkuszu mają 10,606mln max capspace, ale oferując Ibace komuś umowę mogą zacząć od 11,5mln (ten 12 empty slot jako wartość przechodzi i łączy się z oferowaną umową dla 12go gracza)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z graczami jak np marvin williams? Czy jak ktos da mu wiecej niz minimum to robi to graczowi jakas roznice?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, fluber napisał:

Jak to jest z graczami jak np marvin williams? Czy jak ktos da mu wiecej niz minimum to robi to graczowi jakas roznice?

Tak jak każdemu zawodnikowi w lidze. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest tak, ze gracz i tak dostaje pełna wypłatę tylko różni się podział kasy między byłym a obecnym zespołem ? 

Coś takiego mi utkwiło w głowie, ale to czytałem pare lat temu, wiec mogłem pomylić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W praktyce to chyba nie ma większej różnicy jeśli długość umowy jest taka sama, gdy ta wyoutowana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma to znaczenie, u nas system buyotów taki właśnie jest, nie zgadujemy na jakie ustępstwa poszedł zawodnik klubowi który go zwolnił. Więc liczy się to jak najbardziej.

5 godzin temu, karpik napisał:

Ktoś może o tym zapomnieć, inny może dopiero zaczynać zabawę i zwyczajnie nie wiedzieć co było ustalane na forum 2 lata temu. A regulamin każdy może przeczytać i wg regulaminu ta wymiana Bembry była nielegalna :)

Trzeba to będzie wrzucić w regulamin :) 

5 godzin temu, karpik napisał:

Przy okazji. Kiedy pojawi się zapis w regulaminie o tym, że gracz podpisany jako FA w trakcie sezonu dostaje pensję odpowiednio niższą? Wnioskowaliśmy o to z @Alonzo jakieś pół roku temu.

Nie byłem w Radzie, nic nie wiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty @karpik upierdliwy jesteś. Szkoda, że będąc w radzie taką aktywnością nie świeciłeś.

@Eld deal Bembry jest ważny.

Jeszcze jakieś ważne sprawy do omówienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ale ty @karpik upierdliwy jesteś. Szkoda, że będąc w radzie taką aktywnością nie świeciłeś.

Myślę, że świat by nie ucierpiał, gdybyś darował sobie tego typu zdania. Szkoda, że jako radny zamiast robić swoje, wrzucasz takie niepotrzebne teksty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jeszcze jakieś ważne sprawy do omówienia?

Ja bym chciał się dopytać o następującą kwestię. Jak to jest z tymi warunkami, tzn. kiedy można je zmienić lub dodać? Jak się zmienia wartość jakiejś umowy w reofertach to można zmienić warunki? Jak to w ogóle działa? Można zmieniać z warunkowej na niewarunkową bez ograniczeń? Albo w 2 stronę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, fluber napisał:

Ja bym chciał się dopytać o następującą kwestię. Jak to jest z tymi warunkami, tzn. kiedy można je zmienić lub dodać? Jak się zmienia wartość jakiejś umowy w reofertach to można zmienić warunki? Jak to w ogóle działa? Można zmieniać z warunkowej na niewarunkową bez ograniczeń? Albo w 2 stronę?

Tylko "kontroferty" mogą zaburzyć przebieg warunków podanych w ofertach, ale nie można zmieniać warunków nie związanych z nimi.

Np masz :
1 A
2 B
3 C

4 D

i warunki B jak nie A, D jak nie C.

Możesz dorzucić dowolnie kontroferty E i F i do nich dokładać warunki A,B,C,D (np. 1. E 2. A 3 B i A jeśli nie E) ale sama zależność warunków między A, B, C, D się nie może zmienić (czyli dalej B jeśli nie A, D jeśli nie C).

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, january napisał:

Tylko "kontroferty" mogą zaburzyć przebieg warunków podanych w ofertach, ale nie można zmieniać warunków nie związanych z nimi.

Np masz :
1 A
2 B
3 C

4 D

i warunki B jak nie A, D jak nie C.

Możesz dorzucić dowolnie kontroferty E i F i do nich dokładać warunki A,B,C,D (np. 1. E 2. A 3 B i A jeśli nie E) ale sama zależność warunków między A, B, C, D się nie może zmienić (czyli dalej B jeśli nie A, D jeśli nie C).

A jeśli zmienię ofertę A, B,C, D w reofertach? 

Nie ma tego w Regulaminie, więc ja nie do końca ogarniam. Czy nie można po prostu w reofertach złożyć oficjalnej listy warunków i tyle? Bo nie wiem, po co tyle kombinowania z czymś czego nie ma ani w Regulaminie, ani w CBA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, fluber napisał:

Nie ma tego w Regulaminie, więc ja nie do końca ogarniam. Czy nie można po prostu w reofertach złożyć oficjalnej listy warunków i tyle? Bo nie wiem, po co tyle kombinowania z czymś czego nie ma ani w Regulaminie, ani w CBA

Kombinowanie to byłoby z warunkami dopiero w reofertach. Możliwość składania warunkowych ofert to przywilej, a nie konieczność. Obecnie możesz graczowi złożyć ofertę bezwarunkową, albo ofertę "jak nie podpiszemy z innym to z Tobą tak". Nie można składać "damy Ci znać dopiero jak poznamy oferty innych czy jesteś dla nas priorytetem, czy jednak nie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Kombinowanie to byłoby z warunkami dopiero w reofertach. Możliwość składania warunkowych ofert to przywilej, a nie konieczność. Obecnie możesz graczowi złożyć ofertę bezwarunkową, albo ofertę "jak nie podpiszemy z innym to z Tobą tak". Nie można składać "damy Ci znać dopiero jak poznamy oferty innych czy jesteś dla nas priorytetem, czy jednak nie"

To Rubio był warunkowy np czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

To Rubio był warunkowy np czy nie?

Był warunkowy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi