Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, january napisał:

No było przecież ogłaszane, że konrakt Rubio się liczy (te 63/3+1 PO), ale zmiana warunków przez CMa absolutnie nie i Rubio podpisuje z Knicks jak coś tylko warunkowo (zależnie od Morrisa i Tuckera), bo taki sposób reoferty był nieprawidłowy.

Ja całą 2 rundę myślałem, że Ty piłeś do tego, że NA POCZĄTKU Rubio był warunkowy, a potem się wycofał i nie ogarnąłem, że on był cały czas warunkowy. Powinno być to gdzieś napisane w poście, w którym jest szablon głosowania, jak ostatecznie się te oferty kształtują i jak te warunki wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Na jak długo mogę podpisać gracza z wyjątku MLE ? W sensie czy mogę mu dać 4letni kontrakt za minimum w ramach tego wyjątku ? Pamietam ze po tej akcji z Derrickiem Jonesem dyskutowano o jakiś zmianach w tej materii, ale nie wiem czy ostatecznie do nich doszło ?

Na 4 lata z full MLE. Na 2 lata z ROOM MLE. I dlaczego nie mógł byś mu nie dać? Skoro można dzielić MLE to możesz nim obdzielić do czterech, a może i pięciu graczy graczy.

Natomiast dzięki temu, że w III turze nadal mamy kontroferty i reoferty to nie ma szans na jakieś 10/4 z TO dla jakiś tam Derricków Roseów czy Elfridów Paytonów.

A zmian o jakich wspominasz ostatecznie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Na jak długo mogę podpisać gracza z wyjątku MLE ? W sensie czy mogę mu dać 4letni kontrakt za minimum w ramach tego wyjątku ? Pamietam ze po tej akcji z Derrickiem Jonesem dyskutowano o jakiś zmianach w tej materii, ale nie wiem czy ostatecznie do nich doszło ?

Nie doszło do tych zmian, więc Camby dalej będzie potężnie stealował budząc zazdrość konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Na 4 lata z full MLE. Na 2 lata z ROOM MLE. I dlaczego nie mógł byś mu nie dać? Skoro można dzielić MLE to możesz nim obdzielić do czterech, a może i pięciu graczy graczy.

Natomiast dzięki temu, że w III turze nadal mamy kontroferty i reoferty to nie ma szans na jakieś 10/4 z TO dla jakiś tam Derricków Roseów czy Elfridów Paytonów.

A zmian o jakich wspominasz ostatecznie nie było.

Ja generalnie nie wiem, dlaczego jakikolwiek gracz miałby podpisać długoletnie minimum, skoro w Chinach płacą więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karpik napisał:

Dodam jeszcze, że umowy niegwarantowane mieli też Tyler Ennis i brazylijski Durant. Technicznie jest to podobna rzecz do TO, ale można takim graczem handlować w okolicach w draftu. Nie wiem komu to teraz nagle zaczęło przeszkadzać.

No spoko. Ja myślałem, że odpuszczamy sobie ung, ale skoro ty je rok temu rzucałeś to nie widzę problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.