Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, karpik napisał:

Ja tylko mówię jak jest w CBA. Z tego co wiem to Rada zapowiedziała politykę "zero tolerancji", więc mam nadzieję, że będą przechodzić tylko wymiany zgodne z CBA.

To i tak nie będzie problem bo po prostu z @LONGER01 przesuwamy pick 2 rundy Knicks do tej wymiany i gra. Już poprawiam.

Dziękuję Ci za sprawdzenie i za dostrzeżenie błędu.

@january - poniżej masz wyliczenia jak to się u mnie działo w kontekście tego full MLE co podobno go nie mam. Nie dawało mi to spokoju więc przeliczyłem raz jeszcze.

Nie to, że je planuję wykorzystać ale bardzo chciał bym sprawdzić swoje rozumowanie. W żadnym momencie nie przekraczam ( nie licząc startu ) salary cap. Ani raz nie schodzę z salary space poniżej wartości full MLE w pierwszym roku, czyli 9,2M. Najmniej dobijam z cap holdem Nassira do 101,51M po oddaniu Barnesa co daje cap space 7,59M a wiemy że spada się do ROOM MLE wtedy, kiedy cap space > full MLE.

Czyli wychodzi, że nadal mam full MLE?

Przed trejdami salary z cap hold Nassira: 110,076M

1. Oddaję G. Hilla, przyjmuję Dellego i Simmonsa - różnica w kontraktach -6,2M. Jest 103,88M.

2. Oddaję Barnesa, różnica w kontraktach -2,37M. Jest 101,51M.

3. Wpada mi McDremmot w cap space, czyli +4,67M. Jest 106,18M.

4. Przyjmuję Bembrego w cap space, czyli +2,6M. Jest 108,78M.

5. Oddaję Lou, przychodzi Graham i Powell. Różnica -3,95M. Jest 104,83M z cap hold Nassira.

 

@karpik

Jeszcze jedno dla upewnienia się. Wypisałeś nazwiska Powell i Bembry jeśli chodzi o łączenie ich w wymianach. Rozumiem, że to samo dotyczy się Moore, MKG, Hensona i innych gwiazd tej ligi będących pod sztandarem OKC?

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

 

Pytanie jakby to działać miało. McDermotta i Poeltla można z kimś połączyć, ale już MKG czy Hensona nie. Ja bym tak nie kombinował, ale się pomyśli.

Bynajmniej bez sensu bo ten trade i tak będzie i tak będzie ale za 59 dni, ale nie chce mi się już rzeźbić w brązie. CBA tego nie zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Akurat to dawno temu wywaliliśmy, każdy ma stashowanych Ciulauskasów, Cipologlu, Pizdoceviciów czy innych Jebauskasów.

Ktoś może o tym zapomnieć, inny może dopiero zaczynać zabawę i zwyczajnie nie wiedzieć co było ustalane na forum 2 lata temu. A regulamin każdy może przeczytać i wg regulaminu ta wymiana Bembry była nielegalna :)

Przy okazji. Kiedy pojawi się zapis w regulaminie o tym, że gracz podpisany jako FA w trakcie sezonu dostaje pensję odpowiednio niższą? Wnioskowaliśmy o to z @Alonzo jakieś pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

Jeszcze jakieś ważne sprawy do omówienia?

Ja bym chciał się dopytać o następującą kwestię. Jak to jest z tymi warunkami, tzn. kiedy można je zmienić lub dodać? Jak się zmienia wartość jakiejś umowy w reofertach to można zmienić warunki? Jak to w ogóle działa? Można zmieniać z warunkowej na niewarunkową bez ograniczeń? Albo w 2 stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Tylko "kontroferty" mogą zaburzyć przebieg warunków podanych w ofertach, ale nie można zmieniać warunków nie związanych z nimi.

Np masz :
1 A
2 B
3 C

4 D

i warunki B jak nie A, D jak nie C.

Możesz dorzucić dowolnie kontroferty E i F i do nich dokładać warunki A,B,C,D (np. 1. E 2. A 3 B i A jeśli nie E) ale sama zależność warunków między A, B, C, D się nie może zmienić (czyli dalej B jeśli nie A, D jeśli nie C).

A jeśli zmienię ofertę A, B,C, D w reofertach? 

Nie ma tego w Regulaminie, więc ja nie do końca ogarniam. Czy nie można po prostu w reofertach złożyć oficjalnej listy warunków i tyle? Bo nie wiem, po co tyle kombinowania z czymś czego nie ma ani w Regulaminie, ani w CBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Kombinowanie to byłoby z warunkami dopiero w reofertach. Możliwość składania warunkowych ofert to przywilej, a nie konieczność. Obecnie możesz graczowi złożyć ofertę bezwarunkową, albo ofertę "jak nie podpiszemy z innym to z Tobą tak". Nie można składać "damy Ci znać dopiero jak poznamy oferty innych czy jesteś dla nas priorytetem, czy jednak nie"

To Rubio był warunkowy np czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

 Nie można składać "damy Ci znać dopiero jak poznamy oferty innych czy jesteś dla nas priorytetem, czy jednak nie"

Ale można składać "najpierw wysyłamy Cię do Raptors, a potem zmieniamy zdanie'?:) Przecież to jest nielogiczne:)

3 minuty temu, january napisał:

Przecież ja o tym trąbiłem nieustannie 😉 

 

Ale w wątku z ofertami było napisane tak:

Cytat

 

Knicks:

1. Rubio 63/3+PO
2. Tucker 25/1+PO

trzeci w prioryteach jest morris

 

więc z tego co mówisz, to jest to nieważna reoferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Oferta była ważna, ale priorytety się absolutnie w stosunku do pierwszych ofert nie zmieniły.

Cytat

 

NY Knicks

1. Tucker 20/1+PO

2. Marcus Morris 20/1+PO

3. Rubio 24/1+PO (jeśli nie podpiszę Tuckera lub Morrisa)

 

To jest oferta Knicks powyżej

A poniżej reoferta Knicks:

Cytat

 

Knicks:

1. Rubio 63/3+PO
2. Tucker 25/1+PO

trzeci w prioryteach jest morris

 

Jak to nie jest zmiana priorytetów, czy warunków to ja nie wiem, co nią jest w takim razie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.