Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Wreeeszcie ;)

 

Widze ze wiekszosc smakowitych kaskow zachowaliscie (co mnie wcale nie dziwi) ale na szczescie jest jeszcze w czym przebierac.

 

Na drafcie bede mial chyba trzeci lub czwarty najwiekszy budzet do wykorzystania wiec mam pewne pole do popisu.

 

Zostaly mi 3 dni na opracowanie planu.

Zastanawiam sie glownie czy pojsc bardziej w plan wygrac "tu i teraz" czy tez moze pojsc totalnie w prospekty a moze starac sie znalezc "zloty srodek" czyli postarac sie wylapac jakies fajne perelki z prospektow jednoczesnie nie pozbawiajac sie szans na zajecie wysokiego miejsca...

 

Zawodnikow w skladzie troche mniej, pozycji do obsadzenia mniej ale to tez wymaga wybierania graczy ktorzy moga grac na kilku pozycjach no i ciekaw jestem jak beda sie roznic ceny w stosunku do tych ktore moga byc w normalnym roto...

Jakies wskazowki? ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreeeszcie ;)Widze ze wiekszosc smakowitych kaskow zachowaliscie (co mnie wcale nie dziwi) ale na szczescie jest jeszcze w czym przebierac.Na drafcie bede mial chyba trzeci lub czwarty najwiekszy budzet do wykorzystania wiec mam pewne pole do popisu.Zostaly mi 3 dni na opracowanie planu.Zastanawiam sie glownie czy pojsc bardziej w plan wygrac "tu i teraz" czy tez moze pojsc totalnie w prospekty a moze starac sie znalezc "zloty srodek" czyli postarac sie wylapac jakies fajne perelki z prospektow jednoczesnie nie pozbawiajac sie szans na zajecie wysokiego miejsca...Zawodnikow w skladzie troche mniej, pozycji do obsadzenia mniej ale to tez wymaga wybierania graczy ktorzy moga grac na kilku pozycjach no i ciekaw jestem jak beda sie roznic ceny w stosunku do tych ktore moga byc w normalnym roto...Jakies wskazowki? ;)
Bez keeperow twoje szanse są jak wygrana w totka więc wielkich nadziei sobie nie rób na podium - pisze Ci wprost bo reszta już to wie :)

Ceny +20-30% uznaj za normę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe za ile pojda Turner, Jokic i Nurkic?...keeperzy jak zloto i w zwiazku z tym ciekaw jestem jaka cene osiagna bo przeciez znaczne przeplacenie ich teraz oznacza ze niewielka bedzie z nich korzysc (jako keeperow) w przyszlym roku...

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnikow w skladzie troche mniej, pozycji do obsadzenia mniej ale to tez wymaga wybierania graczy ktorzy moga grac na kilku pozycjach no i ciekaw jestem jak beda sie roznic ceny w stosunku do tych ktore moga byc w normalnym roto... Jakies wskazowki? ;)

Tylko zwróć uwagę że u nas jest 20 teamów x 11 zawodników vs standardowa liga 15 teamów x 13 zawodników

co daje 25 zawodników do wybrania więcej czyli głębiej w szrot trzeba sięgać ;)

Poza tym w tym sezonie każdy team ma średnio 218,25$ do wydania, jest ich 20, zatem generalnie na stole jest w tym sezonie 1365$ więcej niż w standardowej lidze.

 

Jeżeli do tego uwzględnisz poprawkę że Ci co zostali wybrani jako keeperzy, zostali głównie wybrani za niższe ceny w stosunku do obecnej wartości (patrz KAT, Dray Green, itp.)

oraz odrobinę szaleństwa każdego z GMów to wyjdzie Ci że będzie dużo drożej niż Ci się wydaje ;)

 

Ale nie martw się, na końcu też wybieramy grajków za 1$ jak w standardowych ligach ;)

To ciekawe za ile pojda Turner, Jokic i Nurkic?...keeperzy jak zloto i w zwiazku z tym ciekaw jestem jaka cene osiagna bo przeciez znaczne przeplacenie ich teraz oznacza ze niewielka bedzie z nich korzysc (jako keeperow) w przyszlym roku...

Od początku to jest błędne założenie.

 

Keeperem w kolejnym roku zwykle zostaje gracz którego większość niedoceniła, np. gracze którzy zanotowali niespodziewany wybuch produkcji (często po rebuildingu teamu), gracze pobrani pod koniec draftu, po kontuzjach, rookasy albo za darmo pobrane FAsy.

A tacy o których teraz wiadomo że są cenni to będą drodzy i za rok będą znowu do wybrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Rozumiem.

Dzieki wszystkim za info.

Domyslalem sie ze nie bedzie lekko i nadzieji na podium sobie nie robilem ale fajnie byloby skonczyc w gornej polowce tabeli.

 

Jesli chodzi o ceny tez domyslalem sie ze zawodnicy beda mocno przeplacani ale zastanawialem sie jak bardzo...wychodzi na to ze bardzo :P

Tylko w takim razie ogromna szkoda co zrobilem takim zawodnikom jak Jokic, Nurk czy Turner bo w kazdym z teamow byloby to keeperzy a tak to stana sie kolejnymi przeplacanymi z roku na rok.

 

Pomyslalem tylko ze moze w takiej sytuacji inni GMowie zachowuja zdrowy rozsadek i finalnie zatrzymuja sie na jakiejs cenie tak zeby wciaz byl sens takiego grajka zatrzymac jako keepera na przyszly rok.

Rozumiem ze taki np Westbrook juz pewnie nie bedzie nigdy (prawie nigdy) keeperem ale wyzej wymieniona trojka mysle ze nie osiagnela jeszcze maksimum swoich mozliwosci i wciaz powinni byc traktowani jak keeperzy.

Pytanie tylko gdzie i dla kogo jest ta cena, ktora jest jeszcze ceną za keepera a ktora za jednosezonowe wzmocnienie.

 

Wiecie. Chodzi mi o to ze np za Turnera cena osiagnie np 30-40$ i ktos stwierdzi "dobra. basta. Za troche wiecej bede mial jeszcze lepszego grajka na jeden sezon a jako potencjalnego keepera wybiore kogos innego za np 15-20$" a ktos stwierdzi "musze go miec chocby za 60-70$ albo i wiecej wiec podbijam dalej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby co to udało mi się przełożyć środowe spotkanie, więc godzina rozpoczęcia jest mi teraz obojętna.

Myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu żeby wrócić do godziny 21:30,

ale jeżeli ktoś już sobie coś zaplanował i nie dojdzie do niego info to nie będziemy wiedzieli czy będzie od początku.

Ale podejmujemy próbę.

Wyślę do wszystkich PMa oraz wiadomość na Yahoo i zobaczymy czy będą głosy sprzeciwu,

ale też każdego proszę o odpowiedź żeby było jasne że jest ta zmiana odnotowana!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.