Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2017/2018


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w zwiazku z tym ze termin draftu juz jest ustalony na 4.10 to nie powinnismy przesunac terminu na wybor keeperow na jakis wczesniejszy?

 

Ja chcialbym z tydzien przed draftem wiedziec kto bedzie dostepny zeby ulozyc sobie jakis plan/strategie na draft.

 

Moja propozycja to termin do 25.9.

Co o tym myslicie?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w zwiazku z tym ze termin draftu juz jest ustalony na 4.10 to nie powinnismy przesunac terminu na wybor keeperow na jakis wczesniejszy? Ja chcialbym z tydzien przed draftem wiedziec kto bedzie dostepny zeby ulozyc sobie jakis plan/strategie na draft. Moja propozycja to termin do 25.9. Co o tym myslicie? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Możemy zrobić wstępne deklaracje, ale generalnie 30.09 rusza preseason, wiele moze się zmienić - byłbym ostrożny z wybieraniem keeperów tak szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak keeperzy beda znani dopiero 1.10 to raptem zostanie 3 dni do draftu a to troche malo...chociaz rozumiem tez ze reszta GMow wybierajac keeperow chce miec lepsza orientacje co sie dzieje ale w tym przypadku czy to bedzie 25.9 czy 1.10 to akurat chyba niewiele zmieni.

Ale oczywiscie decyduje wiekszosc dlatego zadalem to pytanie i czekam na dalsze odpowiedzi i Wasze decyzje w tej sprawie

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie każdy chce mieć jak najwięcej informacji kogo warto zostawiać więc myślę że ten 01.10 będzie miał więcej zwolenników, bo jak rok temu keeperów wybieraliśmy przed preseason to były narzekania. 

A 3 dni na przygotowania chyba wystarczą.

Ale jakby co to coś typu tydzień przed draftem można przesunąć bo tego preseason i tak za wiele nie zobaczymy.

 

W weekend mam nadzieję że ogarnę ceny keeperów także będzie można myśleć nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem wartości dla wszystkich zawodników jako keeperów. 

Sprawdźcie sobie czy wszystko jest dobrze, jeżeli jakieś uwagi macie co do tych wartości to pisać.

Yahoo znowu pozmieniali i teraz musiałem się naszukać gdzie zmieniać te ceny. 

Przypominam że wybory keeperów są ważne jedynie te dokonane na yahoo i nie będzie od tego odstępstw.

 

I uwaga: czas na wybór keeperów jest ustawiony do 01.10 ale wg Yahoo to oznacza że można ich wybierać do godz. 23:59 dnia 30.09.

To tak żeby nie było niedomówień ;)

 

Przy okazji dla przypomnienia: termin draftu został już ostatecznie ustalony na: 

 

04.10 (środa) godz. 21:30  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji dla przypomnienia: termin draftu został już ostatecznie ustalony na: 

 

04.10 (środa) godz. 21:30  

 

Panowie czy jest jakaś szansa na opóźnienie co najmniej o pół godziny (45min byłoby idealnie) draftu bo wczoraj okazało się, że w środę będę w domu najwcześniej o 22:15. Zrozumiem odmowę bo jest to środek tygodnia i niektórzy idą do pracy następnego dnia, ale wcześniej nie dam rady o ile nie chcę zostać zamordowany przez kobietę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest jakaś szansa na opóźnienie co najmniej o pół godziny (45min byłoby idealnie) draftu bo wczoraj okazało się, że w środę będę w domu najwcześniej o 22:15. Zrozumiem odmowę bo jest to środek tygodnia i niektórzy idą do pracy następnego dnia, ale wcześniej nie dam rady o ile nie chcę zostać zamordowany przez kobietę :smile:

 

Zmieniłem godzinę rozpoczęcia na 22:15.

 

Wiem że to już dość późno ale jak komuś pasowało o 21:30 to później też jest dostępny.

Ale później już tego nie będziemy przesuwać bo i tak będziemy draftować pewnie ponad 2h.

Jeżeli byłby jakiś problem to ostatecznie skrócimy czas na bidowanie do 10 sekund i na pewno będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami nie ma zartow... ;)

Rozumiem i dostosuje sie do wiekszosci chociaz nie ukrywam ze wolalbym zaczac najpozniej o 22.

 

 

 

Zmieniłem godzinę rozpoczęcia na 22:15.

 

Wiem że to już dość późno ale jak komuś pasowało o 21:30 to później też jest dostępny.

 

Jeżeli byłby jakiś problem to ostatecznie skrócimy czas na bidowanie do 10 sekund i na pewno będzie szybciej.

 

Dostepny to Ja jestem ale Ja tez mam kobiete w domu ktora mnie moze zamordowac jak bede siedzial do 1 w nocy przed kompem...tak to jest jak sie mieszka w kawalerce z kobieta, ktora musi miec absoltna ciemnosc zeby zasnac i dzieckiem spiacym w tym samym pokoju.

 

Ale jak napisalem wczesniej dostosuje sie.

 

Marcos nie skracaj czasu na bidowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I uwaga: czas na wybór keeperów jest ustawiony do 01.10 ale wg Yahoo to oznacza że można ich wybierać do godz. 23:59 dnia 30.09.

To tak żeby nie było niedomówień ;)

 

 

04.10 (środa) godz. 21:30

Czy czesc z Was wybralo juz keeperow?

Wiem ze zostali jeszcze pare dni ale im wiecej czasu bedzie przed dratem na przeglad kto bedzie dostepny w drafcie tym lepiej (przynajmniej dla mnie) ;)

 

Swoja droga jak juz keeperzy beda wybrani to w jaki sposob bede widzial kto jest keeperem a kto nie?czy np na player list w naszej lidze bede widzial jakies oznaczenie przy zawodniku czy po prostu przestanie byc przypisany do druzyny i bedzie oznaczony jako FA?

 

No i chcialem jeszcze spytac czy nie mozna pojsc na kompromis i ustawic godzine draftu na 22? Wtedy moze mi i Lwowi tylko dostanie sie po glowie od naszych kobiet ale nas nie zamorduja... ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.