Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

patrze na to zdjecie i zastanawiam sie co on sobie bedzie myslal o sobie z przeszlosci widzac te fryzure jak za 15-20 lat bedzie ogladal swoje stare mecze

 

Ma to zgolić jak wygra misia. Patrząc na jego karierę za 15-20 lat może mu to urosnąć tak wielkie, że nic nie będzie widział :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że obie drużyny biją się o top 1 draftu a jemu po sezonie trzeba będzie zapłacić. Orlando wyjdzie na tym lepiej

Mi się wydaje że nim w składzie na jedynkę w drafcie jest większe prawpodoobienstwo. :)

Mogli go zostawić i przedłużyć za nie duże pieniądze i tak by nigdzie nie dostałby dużego kontraktu. Skoro wladowali w niego i tak tyle czasu na rozwijanie i wyrzucili z składu Oladpio by robić mu miejsce podobno. Jako rezerwowy pg idealny kandydat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie trochę poszalałem ze spurs, ale mimo wszystko jakiś zapas nad resztą mają, nie chce mi się wierzyć żeby Thunder, a tym bardziej Wolves ich dopadli

 

PS: napisałem, że nie najgorszy, a nie że łatwy ;-)

No i widzisz Spurs od naszej rozmowy zaliczyło dwie porażki . Ich bilans z 500+ to 12-19. Cała tabela się tak wypłaszczyła ,że jeśli Utah jutro wygra to pomiędzy 10 Jazz a 3 Spurs będzie tylko 4,5 meczów różnicy. Jeśli do tego Sota wygra z Lakers za 2 dni co też jest wielce prawdopodobne to będzie mieć identyczny bilans . Do końca sezonu wciąż pozostaje 24-25 meczów dla każdego i tu się może jeszcze wiele wydarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Spurs od naszej rozmowy zaliczyło dwie porażki . Ich bilans z 500+ to 12-19. Cała tabela się tak wypłaszczyła ,że jeśli Utah jutro wygra to pomiędzy 10 Jazz a 3 Spurs będzie tylko 4,5 meczów różnicy. Jeśli do tego Sota wygra z Lakers za 2 dni co też jest wielce prawdopodobne to będzie mieć identyczny bilans . Do końca sezonu wciąż pozostaje 24-25 meczów dla każdego i tu się może jeszcze wiele wydarzyć

Zgadza się, wychodzi na to, że przeszacowałem możliwości Spurs, chociaż z ostateczną oceną poczekajmy jeszcze do końca RS, dla mnie to wciąż są Spurs, którzy w sytuacji która będzie tego wymagać będą potrafili docisnąć pedał i wywalczyć ten 3 seed...chyba, że to w końcu ten sezon w którym się "skończą" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 15:00 na zapinamypasy.pl audycja o NBA z Górnym i Stalmachem. 

 

Może tym razem nie będzie Wikipedii :] 

 

A na Weszło już było cos o NBA? 

 

LOL na Weszło o tej samej porze audycja o NBA :]

Teraz coś opowiadają o NBA, współczuję Michałowi Górnemu, który musi słuchać tekstów typu "Otto Porter jest seryjną strzelbą, zawodnikiem, który jest jednym z liderów ligi w liczbie trafionych rzutów za 3, w przeciwieństwie do Oubre" ( Oubre 90 trójek w tym sezonie, Porter 86). Albo Marcin Gortat, który w prawie każdym meczu w tym sezonie notuje double-double. Chyba, że to powtórka z wczoraj, bo mówią o porażce Thunder z Cleveland dziś w nocy.

 

Edit: to chyba powtórka, bo nagle w połowie zdania nagle wskoczyli z jakąś piosenką, nie wiem o co chodzi w tym radio:)  czemu nie ma info w ramówce, że leci jakieś pasmo powtórkowe...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.