Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/Eurohoopsnet/status/955081085167263747

 

David Blatt szybko wykorzystał moment do wyśmiania defensywny Cavaliers. Były trener Cleveland pocisnął bekę ze swojej byłej drużyny podczas meczu gwiazd w Turcji, gdzie obecnie jest trenerem.

 

Blatt: "I hope we won’t give up as many points as Cavs did last night".

i jego drużyna dała sobie wrzucić jeszcze więcej niż cavs ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać wyznanie w stopce bo nie wiem czy masz prawo odbierać prawa Blatowi do ciśniecia beki z Cavs...

Niewierzący.

Po pierwsze, napisałem Żyd, nie żyd. To pierwsze odnosi się do narodowości, to drugie do wyznanie. Jak chcesz być upierdliwy, to chociaż naucz się rozróżniać takie drobiazgi.

Po drugie - nie żyję w kraju skonfliktowanym z moim krajem, który nie uznaje mojej stolicy. Najbliższa analogia byłaby sytuacja Rosjanina na Ukrainie. 

I to wszystko pomijając fakt, że Cleveland i Lebron grają w najlepszej lidze na świecie, a Blatt trenuje klub w lidze z 5 klas niżej za dużo mniejsze pieniądze niż by miał w USA. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewierzący.

Po pierwsze, napisałem Żyd, nie żyd. To pierwsze odnosi się do narodowości, to drugie do wyznanie. Jak chcesz być upierdliwy, to chociaż naucz się rozróżniać takie drobiazgi.

Po drugie - nie żyję w kraju skonfliktowanym z moim krajem, który nie uznaje mojej stolicy. Najbliższa analogia byłaby sytuacja Rosjanina na Ukrainie.

I to wszystko pomijając fakt, że Cleveland i Lebron grają w najlepszej lidze na świecie, a Blatt trenuje klub w lidze z 5 klas niżej za dużo mniejsze pieniądze niż by miał w USA.

Serio ktoś się łapie na te pseudo mądrości, półprawdy i naciągane fakty? Równie dobrze można by wysnuć opowieść o tym jak Blatt, amerykanin zarabiający fortunę na koszykówce w Turcji, która jest sojusznikiem państwa w którym się urodził, wychował i jest obywatelem, jest krytykowany przez jakiegoś anonimowego gościa znajacego koszykówkę z telewizji, pochodzącego z kraju w którym kosz kojarzy się jedynie z wikliną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pozostale 2% to Spo? :-)

 

tak ;]

 

Swoja droga ciekawe ktora grupe 'zasilil' kidd.

do czarnych.

 

i żeby nie było, że Auerbach itp, to od '80: czarni 46,7% i 7 tytułów, biali 51,2% i 35.

 

jeśli porównanym trenerów z wcześniejszym doświadczeniem jako gracz w NBA, to przewaga białych jest jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko dodam, że przez pierwsze 67 sezonów czarni trenerzy wygrali 46,6% meczów oraz zdobyli 7 mistrzostw, a biali 50,9% i 60 tytułów.

 

 

 

Te pozostale 2% to Spo? :-)

 

 

tak ;]

 

Czyli:

 

Biali: 50,9%

Czarni: 46,6%

Pomarańczowi: 2,5%

 

No, ale to porównanie oczywiście nie ma sensu, bo białych trenerów było dużo więcej, nie?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że wygrali 46,6% meczów ogółem, czy swoich?

swoich.

Czyli:

 

Biali: 50,9%

Czarni: 46,6%

Pomarańczowi: 2,5%

 

No, ale to porównanie oczywiście nie ma sensu, bo białych trenerów było dużo więcej, nie?

jest dużo więcej (prawie dwa razy), ale i tak czarnych było 69 i rozegrali ponad 20k meczów od '80.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko to mi wychodzi, że tutaj chodzi o średnie wyniki białych i czarnych, a nie podział zwycięstw. 

 

No właśnie nie wiem, skoro "pozostałe 2%" to Spoelstra, to wynikałoby, że udział w całości zwycięstw. Co też na pierwszy rzut oka nie ma sensu, bo białych trenerów było więcej. Nie wiem, może Lorak w zaślepieniu swoją rasistowską agendą coś pomylił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.