Skocz do zawartości

[2017/18] Keeper League


air_mj

Rekomendowane odpowiedzi

No to ten draft 1 paź pasuje wszystkim? Ktoś jeszcze nie ustawił keepers ?

 

Ja nie mam właśnie tej opcji. Czy w całej lidze jest to zablokowane czy coś u mnie?!

 

Edit: Teraz widzę, że termin Keepersów minął. Mam nadzieję, że przedłużycie mi opcję. Dopiero dziś zalogowałem się na komp. a na apce tylko dołączyłem do ligi.

Edytowane przez Mich@lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się pozyskać batuma za teague.. ruch na przyszłość, batum przez 2-3 lata powinien robic jeszcze swoje..

 

Wywaliłem galinarego na początku sezonu z nadzieja ze gość który dostał 17mln na rok, po odejściu melo będzie solidna 2ga opcja w knicks.. tymczasem on robi jakieś 6-3 na 30% fg.. bye hardaway jr, wjeżdża inny jr tym razem oubre. Chłopak ma potencjał żeby być świetnym all around playerem, jeszcze nie teraz ale za rok może regularne 80-90fp??

 

Pamiętacie jak prawie 3 lata trzymałem nurkica? Po tym jak go wywaliłem zaczął wykazywać potencjał i go wytradowali do blazers.. teraz to pewniak na 90-100 fp co sezon...

Nie chce popełnić tego samego błędu z Okaforem... liczyłem długo na trade w zeszłym roku podczas deadline, liczyłem w to lato.. poczekam jeszcze ten sezon ale cierpliwość mi się kończy, zwłaszcza ze jak już dostaje minuty to wykazuje nadal potencjał spory w fantasy, a wyglada tez jakby poprawił nieco bloki i zbiórki po spotkaniach w pre...

Ciężka sytuacja również z Noelem, chlopak ma papiery na 15-15-5-3-3 co noc, tylko ma jakaś kosę z mavs i wystawiają go na 10-15 min mimo ze robi chyba 30-30 per36 a dirk cieniuje...

gdyby sytuacja z moimi prospectami i bledsoe wreszcie się wyjaśniła, to mógłbym zawitać na stałe w górnej piątce ligi, bo Antek to ktoś kto zmienia oblicze drużyny i wyglada na to ze przez najbliższe 3-5 lat mam okienko zeby go porządnie obudować... dlatego czekanie za jahillem i noelem bywa frustrujace..

W tym roku jeszcze nie, podpalilem się poprzednim postem, nie mam na tyle równych graczy żeby wskoczyc do top3, ale moj skład wreszcie nie przypomina mi totalnego składowiska odpadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ta liga jest nudna jak flaki z olejem dla osób nie liczących się w walce o top3... 10 osob pts format i keeper to nuuda jednak ;p

w związku z tym przygotowałem tabelkę...po swojemu jak zawsze bo nie mam excela nawet ;p
z ciekawostek ligowych, .KB przejął zespół po antku i żeby nie było świetnie sobie z nim radzi, a z szacunku do antka i jego budowy klubu do dziś nie zmenił nazwy teamu i gra pod nazwą Antonio Team :-) to się nazywa klasa.. :]

 

a że nudno to tabela po niecałe 10% sezonu dla urozmaiceniawraz z +/- każdej drużyny w stosunku do ostatniego dnia poprzedniego sezonu ;))) :

 

 

TEAM                   GP  TOTAL   FPPG     (+/-)

air_mj                   67  5996,5     89,50     (-0,40)   

mythos                 72   6324       87,83    (-0,57)

Kraso                    63  5222,5     82,89    (+11,53)

Andrew23            69   5698,5     82,58    (+1,01) 

.KB                        69  5577,5     80,83    (-0,92)    

Rigel                     68  4782,5     70,33    (-15,12)  

Mich@lik              70  4866,5     69,52    (+1,23)

RonnieArtestics  74  4812,5     65,03     (-4,35)

Sylvinho               87  5209        59,87    (-10,85) 

Ledley                  70  3609,5     51,56     (-16,11) 

 

 

Jesli chodzi o mnie, liczyłem na jakiś progress w tym sezonie, a widzę że będzie lipa?? Moimi centrami są Noel i Okafor więc jak ktoś ma C na zbyciu to zgłaszać się, untouchable są tylko Antetokounpo i Booker, reszta jak najbardziej tradable, ale w Ingrama też wierzę...

Dopóki Bledsoe nie znajdzie zatrudnienia nie widzę szans na poprawę sytuacji względem zeszłego roku, a przecież młodzi zaliczają mega progress! (Booker, Ingram, Brogdon, a nawet Antek!!). Jedyny plus całej sytuacji, że Booker faktycznie wygląda o wiele lepiej z wolną reką do kozłowania... ;) ... Okafor też się ma wkrótce uwolnić, może nawet i w tym roku zacznie być cokolwiek warty? Naiwnie wierze być może, ale śni mi się ten wywalony Nurkic do dzis... i póki co Jahilla nie wyrzucę choćby spędził na ławce cały sezon??

PS. Wytradowalem Jimmyego Butlera za Jahilla Okafora i kogos tam jeszcze, bleeh.. wtedy ktoś tam płakał że Butler bedzie w top5-10 przez najblizsze 3 lata i tylko wzmiacniam contendera jeszcze, Butler nie zachwyca po zmianie klubu i miałem nosa że nigdy nie wskoczy na ten najwyzszy level, no ale co z tego? Jak wybralem sobie najgorszego prospecta z mozliwych ever, ??  Jahill robił wtedy jakieś 66-70 fp w debiutanckim sezonie przypomnę... 

 

 

Jeśli chodzi o zmiany w tabeli to Rigel jedynie zaskakuje, baardzo w dół poszedł.. Westbrook i Towns nie mają formy sprzed roku no ale aż tyle nie tracą oni sami dwaj, co tam się dzieje? 
Kraso z 8 miejsca w lidze wskakuje do walki o podium, dodając po prostu kolejnego pewniaka do rotacji, w postaci Bena Simmonsa oraz zaliczając progresy indywidualne Harrisa, Irvinga i Favorsa ?? Mało w sumie zmienił a wielka poprawa, gratulacje i zazdroszczę..... 

 

Widać wyraźne dwie grupy, Rigel jeszcze powinien podgonić do peletonu chyba i będzie 6 drużyn walczących o podium, z tym że miejsca nr 1 i 2 są jak zwykle zarezerwowane dla air_mj i mythosa ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraso z 8 miejsca w lidze wskakuje do walki o podium, dodając po prostu kolejnego pewniaka do rotacji, w postaci Bena Simmonsa oraz zaliczając progresy indywidualne Harrisa, Irvinga i Favorsa ??

To zasługa głównie Simmonsa i zdrowego Embiida. Favors i Harris narazie słabo, nie ma mowy o progresie.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAM                   GP  TOTAL   FPPG     (+/-)

mythos                105  9316,5     88,72    (+0,89)

air_mj                   97   8318,5     85,75    (-3,75)   

Andrew23            99    8145,5     82,27    (-0,31)

.KB                        99   8040        81,21    (+0,39) 

Kraso                    89   6928        77,84    (-5,05)

Mich@lik              103  7364,5     71,50    (+1,98)

Rigel                     99   6993,5     70,64    (+0,31)  

RonnieArtestics  105  6776,5     64,53    (-0,50)

Sylvinho              116   6913        59,59    (-0,28) 

Ledley                  103  5183,5     50,32    (-1,24) 


Kazdy ma okolo 100 meczy, z tej okazji tabeleczka.. 1/8 sezonu :smile:

 

Air_MJ i kraso zapasc w dol, reszta raczej konstans, lekko na + michalik i mythos.. 
MJ - Butler  boli troche ostatnio jego forma coo ??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmiany w tabeli to Rigel jedynie zaskakuje, baardzo w dół poszedł.. Westbrook i Towns nie mają formy sprzed roku no ale aż tyle nie tracą oni sami dwaj, co tam się dzieje?

Kraso z 8 miejsca w lidze wskakuje do walki o podium, dodając po prostu kolejnego pewniaka do rotacji, w postaci Bena Simmonsa oraz zaliczając progresy indywidualne Harrisa, Irvinga i Favorsa ?? Mało w sumie zmienił a wielka poprawa, gratulacje i zazdroszczę.....

 

Widać wyraźne dwie grupy, Rigel jeszcze powinien podgonić do peletonu chyba i będzie 6 drużyn walczących o podium, z tym że miejsca nr 1 i 2 są jak zwykle zarezerwowane dla air_mj i mythosa ;)

No niestety to nie tylko Brook i KAT, choć ich regres boli najbardziej. Średnia FP Westbrooka jest na razie (mam nadzieję, że tylko chwilowo) o 30 niższa niż w zeszłym sezonie, Townsa o 20. Ale poza tym: kontuzja już w pierwszym meczu Haywarda i konieczność wprowadzenia zmiennika - 20 FP w plecy. Odejście Paula z Clipps, nie ma kto podawać Jordanowi - 10 FP. Niezrozumiała dla większości kibiców Lakers (w tym mnie) mała rola Randle'a w zespole - prawie 20 mniej.

Razem to daje 100 FP, co podzielone przez 8 slotów daje 12,5 FP niższą średnią na mecz, czyli mniej więcej tyle, ile mi brakuje do poziomu z zeszłego sezonu. Na razie to chyba tylko Middleton, i w mniejszym stopniu Covington zanotowali niewielki wzrost, ale nie odpuszczam i mam nadzieję, że jeszcze pójdę w górę ;)

Edytowane przez Rigel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.