Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ozzy110 napisał:

@Reikai nie zgubiłeś czegoś w tych swoich ofertach? :)

 

Ja tu sobie zostawiłem kontrofertę na Russa a tu lipa

To, że Westbrook nie dostał żadnej minimalnej oferty od żadnego zespołu z czołówki, to dla mnie najlepsza wiadomość, bo w kolejnej turze weżmie po prostu najwięcej gwarantowanych pieniędzy, nawet na dłuższej umowie, widząc jak jest postrzegany jako wolny agent, a to da mi największą oszczędność przy buyoucie, więc super informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

A tak w ogóle to kto dał tak absurdalną ofertę Beverleyowi od Magic? Byłem przekonany, że Wall idzie do Orlando po tym jak stracili Lowry, a tu taka niespodzianka. Gdzie jesteś @Alonzo, gdy Floryda Cię potrzebuje?

A co jeśli powiem ci, że to Alonzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Wall nie bedzie wolał rocznej umowy? Jesli się odbije w tym sezonie jak zapowiada to chyba lepiej wyjdzie na rocznej umowie. 

Roczna, albo z player option

Porter Jr. i Washington tak patrzą na te swoje oferty extension, spoglądają na to co dostanie Mann i mówią:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wall nie bedzie wolał rocznej umowy? Jesli się odbije w tym sezonie jak zapowiada to chyba lepiej wyjdzie na rocznej umowie. 

Przecież w realu podpisał na 2 lata, chyba on wie najlepiej co woli John Wall ;)

Jeszcze chciałbym dodać, że Sixers dostają u mnie -10 pkt do kultury organizacji za ofertę kontraktu dla tego żałosnego żonobijcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karpik napisał:

@Ashigaru na przyszłość daj po prostu znać o której mniej więcej można się spodziewać wrzucenia ofert .

Przy okazji, dodaj proszę do moich ofert warunki, które opisałem, bo z tego co opublikowałeś, to widzę, że nie wszystkie moje warunki są wrzucone.

 

Przyjmijmy z automatu, że odpowiedź to jak w odpowiedzi @ozzy110. Bo obecnie (ze względów prywatnych) nie jestem w stanie efektywnie planować swojego czasu, a w związku z tym, że nie składam ofert... Jestem najlepszą osobą z Rady do zbierania ofert... 

Dodałem Twoje warunki do ofert oraz przeoczone extension dla Devina Bookera (Timberwolfes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Dokładnie, na szczęście to jedyna oferta w tej turze dla niego

Daleko mi do bronienia Bridgesa, a na pewno czynów które się mu przypisuje. Jednakże wyznaję zasadę: Not guilty, until proven. 

https://www.nba.com/news/hornets-miles-bridges-pleads-not-guilty-to-domestic-violence

Jeśli uznano że był winny to proszę o taką informację, bym mógł zmienić swoją opinię w tym zakresie. 

Jeśli to jest aktualny stan rzeczy, proszę nie wypisywać półprawd i nie rzucać bezpodstawnie oskarżeniami i krzywdzącymi opiniami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ashigaru napisał:

Daleko mi do bronienia Bridgesa, a na pewno czynów które się mu przypisuje. Jednakże wyznaję zasadę: Not guilty, until proven. 

https://www.nba.com/news/hornets-miles-bridges-pleads-not-guilty-to-domestic-violence

Jeśli uznano że był winny to proszę o taką informację, bym mógł zmienić swoją opinię w tym zakresie. 

Jeśli to jest aktualny stan rzeczy, proszę nie wypisywać półprawd i nie rzucać bezpodstawnie oskarżeniami i krzywdzącymi opiniami.  

Chlop zgłosił się sam na policję. Not guilty, ale tylko yet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.