Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, shevcu napisał:

Kiedy przegrywales? Zreszta nie możesz mieć najlepszej opinii wśród FA bo handlujesz nimi jak Cygan kiedy tylko nie są Ci potrzebni…te wszystkie Theisy, Spencery, Capele raczej to maja w pamięci. Jebiesz na okrągło Sote i inne organizacje ze handlują kim popadnie, sam mając raczej tez bogata historie wymian swoich świeżo podpisanych FA. Żałuje ze nie ma już Alonzo bo pewnie wjechałby z analiza kultury organizacji i pokazał ilu graczy zostało u Ciebie przynajmniej rok od momentu podpisu. Sam nie mam na to czasu ale to mogłabyś ciekawa analiza. Jeżeli LBJ dostał to super, zwracam honor. Wg mnie jesteś zakładnikiem już jego decyzji w Lakers. Prowadziłeś wtedy dyskusje ze on chciał do Lakers bez względu na wszystko wiec teraz nie ma odwrotu. Musisz spełniać jego zachcianki do końca. Sportowo nie było szans wygrania tamtego głosowania przez Lakers dlatego mimo wszystko powinna być wdzięczność ze argument z dupy wygrał bo nadal mi wychodzi ze tamci Bucks byli over you. A co do FA, to nie wiem z jakiej paki masz dostawać gracza za minimum jeżeli w realu poszedł za kasa taki gracz. To jest absurdalny argument.

 

ostatnia kwestia możesz wyjaśnić dlaczego dany gm np. Bulls ma być ofiara decyzji poprzedników? Tego kompletnie nie kumam. 

głos rozsądku. 

 

Baza Spoldzilniczykow została zaktualizowana.

 

A January jak nie odpowiedział na pytanie kto leci pierwszy w razie bankructwa rolsi czy big3 tak nie odpowiedział :) myśle ze to wymowne :) 

Powodzenia na FA @january u mnie Lakers na ostatnim miejscu we wszystkich głosowaniach na FA za kłamstwa i oszustwa względem graczy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

 

2. Jak chodzi o Wolves to LAF już był w Wolves kiedy handlowali PG13 i Jacksonem do tankera, jakoś nie trzasnal w stół.

 

Laf właśnie trzasnął w stół i byl rozgoryczony takim traktowaniem PG13, ale go z Maciem przegłosowaliśmy. 

Pokazal tym swoją sile i przywództwo, stad później my z Maciem odeszliśmy a z tego co wiem Laf robił wszystko by zablokować ten deal.

Zycie.

Nikt w tej lidze nie traktuje tak swoich gwiazd jak Laf, starczy przypomnieć big4 z czasów Clippers operę na maksach dla CP3, Griffina, Carmelo i Jordana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No jak to nie? Od początku spółdzielnia tu pisze, że przy min. Ofertach trafi do Bulls. Jak będą wyższe to inna bajka.

Prawda jest taka, że powinien był trafić do Pelicans.

W przeciwieństwie do Wizards i Rockets dostał rolę gwiazdy zespołu i pełne wsparcie przy rehabilitacji. Nikt go nie rzucał na ławkę i nie zabraniał mu grać z różnych powodów.

Za ten numer z ubezpieczeniem powinien był trafić do dumy Nowego Orleanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@january ja wiem ze w realu o to ciężko, no bo ciężko o dobrego gma który zrobi nagle progres z 8-74 czy 10-72 na skład na contendera jakims dealem po gwiazdy, ale fakt ze pablo to zrobił to chyba powinno świadczyć dobrze o ich organizacji. Poszedł all in nie wiedząc czy George i Ayton przedłużą ale już mu się udało ich do tego namówić płacąc im tyle ile inni nie mogli. wiec nie gadaj o braku kultury organizacji w momencie gdy gość zrobił w pol roku team z potencjałem na finały przy zdrowiu kluczowych zawodnikow z poziomu 8-74.

nie chce mi się sprawdzać bo mam wakacje jakie bilansu miały te drużyny o których zaraz napisze, na pewno nie wzorowały dna tak jak nasi bulls, ale tez nie były to jakieś super zespoły. Ale pamietam jedno. 
 

Kiedy rayray i kg zrobili team up z pierce w celtics to vetsi tam chętnie podpisywali.

kiedy lebron i Bosh zrobili team Up z wade w Heat to vetsi tam chętnie podpisywali.

kiedy durant i irving zrobili team up w nets to vetsi tam chętnie podpisywali. 
 

Wg mnie akurat w tym przypadku jakiś veteran ma w dziurce od ch*ja bilans Bulls w ostatnich 2-3 latach jesli widzi ze Ayton, George i Kawhi tam są już zaklepani, w dodatku na bardzo dlugi okres.

 

Czy presti jest hejtowany w środowisku NBA za bezczelny tank? Mysle ze jakby wcisnął button podczas trade deadline w 2023 i opylil wszystkie picki co nazbierał za jakieś trio typu Lillard-Middleton-Embiid ( wstaw dowolnych dwóch superstarów i borderline allstara jak ci trzej ci się nie podobają) to sam byś go propsowal i pisał ze to wielki gm w dziale NBA. I wtedy veterani tez by chętnie tam pograli i podpisywali podczas FA23. Takie moje zdanie. 
 

Ponadto ja to co pisze, Pisze jako osoba która zazwyczaj mocno nie trawi wypowiedzi pablo81 i uważała go do tej pory za jednego z gorszych gm-ów w naszej grze. 
Ale tego jak wyszedł z tankowania może mu każdy z dolnej czesci tabelki serio pozazdrościć, nie dość ze ma big3 to jeszcze bardzo młodych Mitchella i Keldona z potencjałem. Puszczenia Daviona za tego patusa (ktoremu złoże ofertę ROOM MLE!) to bede serio mega żałował w przyszłości.

ogolnie @Pablo81 uzbierał 2 z 10 moich ulubionych graczy (George, Ayton) i 2 z 5 ulubionych młodych graczy (Davion, Keldon) wiec dopoki się nie spotkamy w PO to będę mu musiał kibicować chyba. Tylko nie dokładaj do składu żadnych Niemców ;)

Dziękuję za głos rozsądku w sprawie Walla i czuję się zaszczycony mając takiego kibica!

Ja tam twoje posty lubię. Konfrontacyjny ton tworzy niezliczone "Trudne sprawy", a to się fajnie czyta. Swój peak osiągnąłeś rok temu, po sprawie z umową LMA. To było coś! Tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.