Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

 

Wesley Matthews z ponad 100 bańkami na koncie ma nagle podpisać zamiast z Lakers jak w RL to deal z Raptors nawet nie w wysokości non-tax po tym jak oddali do 1 tankera Favorsa, którego mi wydarli rok temu po zaciekłej walce, a do drugiego Gallinariego.

A Paaanieeee. :) 

Teraz Raptors są be ale jak wysyłałes im Butlera to byli cacy, co nie? ;)

Idea spać bo się niedobrze robi od hipokryzji:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 15:51, MarcusCamby napisał:

Jeff Teague wziął zniżkę, bo wiedział, że dostanie rolę startera. Który contender mu to zagwarantuje?

@Qcin_69 @człowiek...morza

Skoro nie traktujecie oferty Clippers na poważnie to czekamy na deklarację od Was. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nom, Jazz na PG maja szklanego Conleya, nie wydaje mi się, żeby to jakoś specjalnie różniło się od sytuacji Kemby Walkera, Teague ma szanse na granie sporych minut i pełnienia znaczącej roli, regularnie starterem nie będzie ale 6th manem już jak najbardziej ma szanse zostać :)

A co z White'em? A jeszcze przecież Twój ulubieniec Miye Oni jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

 

ma odejść za minimalnie większą kwotę by być backupem Jokicia, gdzie poprzedni backup w Nuggets został w trakcie sezon wydymany bez mydła xD No kuźwa.

Nie, ma zostac w teamie w którym nie powachal parkietu nawet przez minutę w finale konferencji bo się będzie promował. No kuzwa. Nagle mu przeszkadza bycie backupem najlepszego centra w lidze po tym jak tygodniami w ogóle nie grał w teamie który zaoferował mu właśnie najniższy możliwy kontrakt... Festiwal żenady trwa w najlepsze:) 

3.1 Rotacja

PG Russell 32, Brown 14
SG Butler 38,  Huerter 18
SF Ingram 38, Korver 14
PF LeBron 38
C Theis 34  Dedmon 14

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

czyli rezerowwym ktosz trojk igeorge-tatum-booker?

ktory sklada trade request? xd

conley/white
booker/oni
george/bridges
tatum/morris

Akurat osoba która daje Davisa na Embiida a Leonarda na McKinnoe nie powinna się interesować rotacja innych zespołów za bardzo, bo jak wiadomo, c***a się zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ruchanie?! Kolejny raz domagasz się pay cutów a ja co rok daje tym samym wolnym agentom Twoją ofertę X2, w tym roku jest to 5mln vs 12,5mln + rola startera. 

Gallinariemu w zeszłym roku jako jedyny przedstawiłem ofertę, więc powinien być wdzięczny za te 44/2 które mu dałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

ma odejść za minimalnie większą kwotę by być backupem Jokicia, gdzie poprzedni backup w Nuggets został w trakcie sezon wydymany bez mydła xD No kuźwa.

najpierw dałem mu dobry pieniądz, potem okazało się, że typ jest fatalny, strasznie go skrzywdziłem

4 godziny temu, january napisał:

Dodać niestety muszę, iż pomysł, że szukający fajnych umów w niedalekiej przyszłości T. Thompson czy Meyers pójdą grzać ławę za minimalnie lepszą ofertę do Nuggets to jakaś poroniona idea. Nie jako backup Jokicia, zwłaszcza gdy podpisany rok wcześniej jako jego backup Ed Davis po wygraniu licytacji o niego z 6 bodajże mocnymi ekipami na FA został w trakcie sezonu wypieprzony do tankera

i jeszcze to, no poszedł na pół roku do tankera, bo był zbędny, teraz rynek go wyjaśnia, jakiś poroniony zarzut, co ja miałem tego Eda w dowód wpisać?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wszystkich tych głupot contenderów nie czytałem, gdyż nadal uzupełniam Szablon, ale nastawienie się contenderów i tzw. contenderów, że przyjdzie do nich po 5 solidnych graczy i będzie grać za minimum, to jest jakaś kpina, a składanie takiemu Avery Bradleyowi, czy Tristanowi Thompsonowi minimum to już jest szczyt bezczelności i tupetu. Za minimum to moga podpisać Batum, czy Matthews. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Jeszcze wszystkich tych głupot contenderów nie czytałem, gdyż nadal uzupełniam Szablon, ale nastawienie się contenderów i tzw. contenderów, że przyjdzie do nich po 5 solidnych graczy i będzie grać za minimum, to jest jakaś kpina, a składanie takiemu Avery Bradleyowi, czy Tristanowi Thompsonowi minimum to już jest szczyt bezczelności i tupetu. Za minimum to moga podpisać Batum, czy Matthews. 

A czy Matthews nie miał przypadkiem obiecane prawie 4 mln od Bucks? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem. Czy w takim razie Bucks mają krótko mówiąc przejebane z podpisaniem jakiegoś sensownego weterana? ;)

W dniu 27.08.2019 o 12:15, SlaKB napisał:

Gwarantuje Matthewsowi 3,7 mln w przyszlym roku, żeby wyrównać to co dostanie od Hornets, oczywiście jesli zasluzy na więcej to dostanie więcej. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Bez szans. Wizards mu zaufali rok temu, kiedy jego akcje stały niżej. Jak zostanie w Wizards to będzie mógł już potem liczyć na prawa Birda w klubie. Także Rondae w Washingtonie.

 

Jako, że RHJ interesuje mnie bardzo. Mogę obiecać, że poświęcę na niego pełne Bi-Annual Exception w następnej turze. To byłoby już chyba niezłe zabezpieczenie. 

Dlatego proszę, was o przemyślenie swojej decyzji @MarcusCamby @Lucas i w sumie wszyscy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Bez szans. Wizards mu zaufali rok temu, kiedy jego akcje stały niżej. Jak zostanie w Wizards to będzie mógł już potem liczyć na prawa Birda w klubie. Także Rondae w Washingtonie.

Dodatkowo z finansami Wizards, to tutaj liczyć na wielka wypłatę raczej chyba nie będzie mógł liczyć. Dlatego pełne BaE powinno go zaciekawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe ta gra się rozwija. Zaczyna być promowany model mam 3 gwiazdy wiec swietni gracze za których w realu płaci się w okolicy połowy MLE lub wyżej maja być upchani za minimum aby skład wyglądał. Najlepiej hurtem widłami 3 czy 4. A najlepiej 5. Niech dwóch lub trzech wpadnie a już będzie dobrze. Ciul ze ktoś gra w PO i daje dwa razy tyle. Ja. Ja. Ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Tecu Twoja oferta dla Josh Jacksona jest nieregulaminowa.

Mogłeś mu zaoferować maksymalnie rok po tym jak nie podjąłeś jego czwartego roku umowy.

Podbijam, proszę o uzasadnienie. 

Przy okazji, S. Browna z czego podpisujesz, bo nie jest napisane a chyba być powinno? A cap space chyba nie masz. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Nom. Ale pamiętasz Lucas ze Lillard nie był wychowankiem Soty tak jak w Blazers? I nie był z nią związany tak jak z Blazers? Ani on, ani my? Jakoś nie widzę żebyś pisał ze jesteś skreślony na FA bo oddałeś Bookera, czyli swojego franchise playera. 

Przecież napisałem też o Bookerze u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.