Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Pomijając kwestię tamperingu masz obecnie na przyszły sezon licząc tylko Bricka, Warrena, Ibakę, Kennarda, caphold Sabonisa i (łaskawie cholernie, licząc caphold byłoby więcej) umowę Kuzmy jak nie podejmiesz jego RFA + dead spoty + dead money z stretchy około 95 mln$, czyli przy salary 117mln$ max jaki możesz komuś zaoferować to +-95/4 (start od 22, 5% raise daje 94,6). Także nie - Hornets nie są już tu żadnym argumentem, bez wchodzenia w fikcję typu "może zwolnią Warrena" etc

Z tego co pamiętam mają 22 miliony wolnego cap space mogę zaoferować umowę startującą od 44 milionów, prawda?:) To już mój problem, co trzeba będzie zrobić, żeby zmieścić Ingrama, a nie Twój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Murray powinien odrzucić. On tyle to by dostał nawet teraz po rocznej przerwie. Tu będzie tylko lepiej i myślę, że będzie sporo stratny.

To zalezy, jesli zdrowie dopisze to mozliwe, ale teraz w Spurs doszla mu jeszcze konkurencja w postaci White'a nagle i jesli przez czas kontuzji nie poprawił rzutu to moze byc srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Teraz przypomnij sobie teksty o tym, ze te glosy to przez mylenie z Bojanem ;) 

 

To tylko hipoteza:)

10 minut temu, Lucas napisał:

 

W ramach ciekawostki z tym, ze Hield jest niedopłacony to według algorytmu Goldsteina był w zeszłym sezonie wart niecałe 13 mln, Bogie 6, ale Goldstein jakos mocno go nie lubi, bo wypada fatalnie, o jakies 150 miejsc gorzej niz w RPM ESPNu.

On na rookie umowie wziął prawie 10 milionów rocznie, to ile miałby brać teraz, kiedy już udowodnił swoją wartość?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Lucas Ale z Bogdanovicem to nie licz u mnie na zniżkę.

Ale jaka znizke? Ja bardzo lubie Bogiego, ale fakty sa takie, ze w adv statach wypada mocno srednio, w niektórych bardzo słabo (i w trakcie sezonu bedziecie to wypominać). Do tego RL gra jako 6th man i znajac zycie w trakcie sezonu bedziecie czepiac sie jego roli w porównaniu do RL.

Bojan podpisal 73/4 jak dobrze pamiętam, a gdy Bogie w rankingu na forum zajął miejsce parę pozycji za nim to była cała masa tekstów o tym, ze to ze wzgledu na niespokrewnionego z nim Chorwata.

Do tego ponoć nie było za bardzo chętnych do rzuceniu za niego 1st picka, bo CM nie tylko mi go przecież oferował ;]

Te ~15 mln za sezon to IMO ok opcja i jeśli klepiecie wszystkie extension z poprzedniej rundy to nie powinnu to być jakichkolwiek kontrowersji.

1 minutę temu, fluber napisał:

On na rookie umowie wziął prawie 10 milionów rocznie, to ile miałby brać teraz, kiedy już udowodnił swoją wartość?:)

Bo Kings nawet nie mogli mu zaoferować mniej i musieli dać MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie, bo obecnie Ingram po prostu widzi "żadnego maxa Hornets dla mnie nie mają, gdzie mi z tymi kaktusami". Co to ma być w ogóle za bajeczka u nas przy głosowaniu extension, że ekipa co nie ma hajsu za rok nagle niby obiecuje za rok umowę? Poza kwestią "chcemy udupić Lakers"?

To mnie rozliczą z obietnicy za rok, jak nie dotrzymam słowa, co się tak o mnie martwisz?:) Do tej pory nie było wątpliwości, co do mojej wiarygodności:)

No i wiedz, że szykuję dla Ingrama 2 gwarantowane lata, żebyś się za długo nim nie nacieszył w przypadku wyrównania:)

4 minuty temu, Lucas napisał:

 

Bo Kings nawet nie mogli mu zaoferować mniej i musieli dać MLE?

No mogli go przecież nie podpisywać, jeśli nie był warty takiej kasy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dogadany na wymianę Bogdanovic z dodatkami <-> Bridges, ale nie szło tego dograć finansowo :)

Gracze z zaniżonym trade value, ale z potencjałem że powinno być tylko lepiej lub dużo lepiej nie powinni brać umów. Czyli Bogdanovic, Murray czy Ingram. Każdy z Nich powinien być w tym sezonie lepszy/dużo lepszy. Lepiej im czekać na FA, no chyba że kto rzuci no-brainera?

15mln? Oczekiwałbym więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby ale klepnięcie Murraya czy choćby Hielda jest własnie argumentem do przedłużenia Ingrama i innych zawodników. Widocznie taki mamy tu rynek i inne zespoły nie powinny być traktowane gorzej niż pozostałe. Jeśli extension w poprzedniej rundzie byłyby odrzucane to  byłaby inna kwestie, ale teraz np sam będę na tak przy Ingramie, bo czemu Lakers mają mieć gorzej niż Spurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

@MarcusCamby ale klepnięcie Murraya czy choćby Hielda jest własnie argumentem do przedłużenia Ingrama i innych zawodników. Widocznie taki mamy tu rynek i inne zespoły nie powinny być traktowane gorzej niż pozostałe. Jeśli extension w poprzedniej rundzie byłyby odrzucane to  byłaby inna kwestie, ale teraz np sam będę na tak przy Ingramie, bo czemu Lakers mają mieć gorzej niż Spurs?

Każdy przypadek jest indywidualny. Ja Murraya i Ingrama nie klepnąłem, bo ich wartość wzrośnie, więc nie powinni brać umów na podstawie tego co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja byłem dogadany na wymianę Bogdanovic z dodatkami <-> Bridges, ale nie szło tego dograć finansowo :)

Gracze z zaniżonym trade value, ale z potencjałem że powinno być tylko lepiej lub dużo lepiej nie powinni brać umów. Czyli Bogdanovic, Murray czy Ingram. Każdy z Nich powinien być w tym sezonie lepszy/dużo lepszy. Lepiej im czekać na FA, no chyba że kto rzuci no-brainera?

15mln? Oczekiwałbym więcej.

bylbys cierpliwy to bysmy dograli

ale ze kiepski z Ciebie gm to jest jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Każdy przypadek jest indywidualny.

Każdy przypadek jest tak indywidualny, ze kazdy młody zawodnik w poprzedniej rundzie podpisał extension i chodzi o jakąś konsekwencję. Jeśli np teraz january nie dostanie zgody na Ingrama to na jego miejscu byłbym wkurwiony, bo to wybiórcze traktowanie poszczególnych organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Brandon Ingram miał 317 RPM w lidze, 175 PER w lidze i pięć miesięcy całkowitej absencji od koszykówki (nie mógł podnosić do góry prawej ręki i trenować) przed contract year, po opuszczeniu w ostatnich 2 latach 53 spotkań, z czego 30 w ostatnim sezonie. Tu każdy deal powyżej 20 mln rocznie to jest no-brainer.

No brainer to było wzięcie 2 picków w 1 rundzie draftu za Ingrama, które oferowałem, a nie pisanie, że Ingram jest nietykalny i Lakers nie zaakceptują żadnej oferty:)

3 minuty temu, Lucas napisał:

ale teraz np sam będę na tak przy Ingramie, bo czemu Lakers mają mieć gorzej niż Spurs?

Że co?:) Przecież głosujesz jako ZAWODNIK:) Co mają Spurs do Ingrama?:)

3 minuty temu, january napisał:

Dostałeś ode mnie już 2 razy.

Jako od Radnego ;]

Pozostali Radni stwierdzili, że nie mogę obiecać mu maxa, ale mogę głosować na nie przy extension z informacją, że głosuję na nie, bo zaoferuję więcej, co też uczyniłem. A Ty nawet policzyłeś, że mam hajs, żeby dać więcej niż Twoje extension poprzednie, więc... dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeśli wcześniej głosowałeś na "NIE" to spoko, pisałem już o tym w jednym z poprzednich wpisów, bo chociaż nie jesteś hipokrytą :P  Bo ta rosnąca wartość to identycznie jest choćby z Bryantem, który dopiero co trafił do Jazz, RL będzie mógł sobie spokojnie nabijać minuty i statystyki w Wizards i jego wartość też będzie tylko rosnąć, a tu nawet z TO podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Każdy przypadek jest tak indywidualny, ze kazdy młody zawodnik w poprzedniej rundzie podpisał extension i chodzi o jakąś konsekwencję. Jeśli np teraz january nie dostanie zgody na Ingrama to na jego miejscu byłbym wkurwiony, bo to wybiórcze traktowanie poszczególnych organizacji.

Przecież klepnięcie extension zależy od zaoferowanej kwoty. To ja zaraz rzucę Sabonisowi 20/4, bo jest młody, więc też ma klepnąć, bo wszyscy klepnęli?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Każdy przypadek jest tak indywidualny, ze kazdy młody zawodnik w poprzedniej rundzie podpisał extension i chodzi o jakąś konsekwencję. Jeśli np teraz january nie dostanie zgody na Ingrama to na jego miejscu byłbym wkurwiony, bo to wybiórcze traktowanie poszczególnych organizacji.

Znaczy, że jak Ingram dostanie umowę 40/4 to też mamy klepnąć, bo inni klepnęli? Bo mniej więcej do tego sprowadzasz dyskusje.

Jego wartość jest inna. A zarzuty pisać można do tych co klepnęli poniżej wartości Murraya z powodu kontuzji. To oni mogą się tłumaczyć, ja mam czyste sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Że co?:) Przecież głosujesz jako ZAWODNIK:) Co mają Spurs do Ingrama?:)

6 minut temu, january napisał:

Bo w poprzedniej rundzie też głosowałem na TAK, więc chcę być konsekwentny. Nie mogę od jednej organizacji wymagać czegoś innego niż od innej, bo to byłaby hipokryzja. W poprzedniej rundzie dałem 5x tak, gdzie u Ingrama tez sa kwestie zdrowia, tak jak przy Murrayu.

Przecież nie sprowadzam tego do jakichś absurdalnie niskich kwot, więc skąd te przykłady? Sami pisaliście o obecnej wartości jak w przypadku Hielda czy Murraya, a Sabonis nie jest obecnie wart 5 mln za sezon czy Ingram 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Bo w poprzedniej rundzie też głosowałem na TAK, więc chcę być konsekwentny. Nie mogę od jednej organizacji wymagać czegoś innego niż od innej, bo to byłaby hipokryzja. W poprzedniej rundzie dałem 5x tak, gdzie u Ingrama tez sa kwestie zdrowia, tak jak przy Murrayu.

Ale głosujesz jako ten konkretny zawodnik, a nie jako ten sam zawodnik cały czas, no nie ogarniam:) I czemu miałbyś zmienić zdanie w stosunku do Ingrama?:) Pogorszyło Ci się, z głową coś nie w porządku? ( w sensie Tobie jako Ingramowi)

No ale widzę, że narracja jest taka, ze @january rzuci jakieś biedne 100/4 i będzie miał Ingrama na 5 lat, eh...

6 minut temu, Lucas napisał:

a Sabonis nie jest obecnie wart 5 mln za sezon czy Ingram 10.

A ile są teraz warci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No to efekt decyzji na rynku BeGM, gdzie zawodnicy wolą podpisywać przedłużenia, a nie czekać na FA.

No ale January tu próbuje przekonać do 20 milionów rocznie, przecież jak ktokolwiek zagłosuje na TAK na ofertę, która nie będzie lepsza niż poprzednia, a zawodnik ją odrzucił, to ja nie wiem w co my gramy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.