Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LONGER01 napisał:

Kontrakt Favorsa będzie musiał wyglądać 14,6-15-15,4 jeśli komuś nie odpowiada taki podział to może zawsze zmienić zdanie

Chyba żartujesz. Głosowanie w sprawie Favorsa jest już zakończone, a obiecałeś mu 15- i 15 w dwóch pierwszych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 20:08, LONGER01 napisał:

Tak. 15/15 + 15 player option 

Lakers ile proponują w pierwszym roku? 

Ja tu wymagam od CM-a obietnic na 2 lata, od Januarego obietnicy dotyczącej Favorsa za rok, a tu nie mija godzina od głosowania i robi się gracza w jajo?

Kuźwa, gramy na poważnie, czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, january napisał:

Jeśli zakładasz value Favorsa za rok na 18-20 mln za sezon, to oferta Lakers nad ofertą Raptors jest oczywista  przecież.

Spoczko ogólnie, że Favors ma być doceniany dopiero jak odejdzie z Lakers, a nie w PO i RS rok temu, oczajdusze!

Nie jest, bo ja zakładam że on tą kasę dostanie, bez różnicy czy za rok czy dwa. Więc Twoja oferta byłaby finansowo na tym samym poziomie gdyby np za 5 lat podpisał umowę za dostał 18 mln/rok. Tak raczej nie będzie, a że nie jesteś na tyle dobry żeby brać zniżki, więc.....

 

21 godzin temu, Qcin_69 napisał:

:(( menda to już słyszałem , ale oszust :( a miałem już Ci dać tego Bookera za Beala z Bamem, a tak to c*** , @MarcusCamby wznawiamy negocjacje 

No to niepotrzebnie się odzywałem. Szkoda🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ja tu wymagam od CM-a obietnic na 2 lata, od Januarego obietnicy dotyczącej Favorsa za rok, a tu nie mija godzina od głosowania i robi się gracza w jajo?

Kuźwa, gramy na poważnie, czy o co chodzi?

przeciez dalem ci obietnice na 2 lata

a glosu nie zmieniles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tymi obietnicami? Przecież one są tak naprawdę niewiele warte. my nie głosujemy na Rubio u C _M czy shevcu, a na Rubio w NYK czy Sac-to. Jak C_M za pół roku odejdzie z NYK to nowego GM-a ta obietnica będzie obowiązywała? Bez sensu to jest. 

Zawodnicy pokroju Rubio czy Monte Morris'a nie otrzymują chyba takich obietnic, więc albo ktoś uważa że Rubio odpuści trochę kasy zostanie w NYK aby grać o tytuł (licząc się z ew wymiana) albo że pójdzie do Kings. 

To samo dot. Morris'a. 

Jestem przeciw no trade clausule, bo byłoby nadużywane i za wprowadzeniem trade kickera, żeby ukrócić wymiany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Co Wy macie z tymi obietnicami? Przecież one są tak naprawdę niewiele warte. my nie głosujemy na Rubio u C _M czy shevcu, a na Rubio w NYK czy Sac-to. Jak C_M za pół roku odejdzie z NYK to nowego GM-a ta obietnica będzie obowiązywała? Bez sensu to jest. 

Zawodnicy pokroju Rubio czy Monte Morris'a nie otrzymują chyba takich obietnic, więc albo ktoś uważa że Rubio odpuści trochę kasy zostanie w NYK aby grać o tytuł (licząc się z ew wymiana) albo że pójdzie do Kings. 

To samo dot. Morris'a. 

Jestem przeciw no trade clausule, bo byłoby nadużywane i za wprowadzeniem trade kickera, żeby ukrócić wymiany. 

 

Dobry post. Te obietnice podczas tego FA to zbędny kretynizm.

Ale przeciwko TK jestem przeciwny. Zlikwidowaliśmy go i tak powinno już pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dobry post. Te obietnice podczas tego FA to zbędny kretynizm.

 

Ale jak ktoś już je składa, to chyba wypada go z tego rozliczyć, a nie udawać, że nic się nie stało?

Ja jestem wściekły, na pierwszej linii walczyłem o Favorsa w Raptors, chociaż nie mam w tym żadnego interesu, a tutaj takie oszustwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ale jak ktoś już je składa, to chyba wypada go z tego rozliczyć, a nie udawać, że nic się nie stało?

Ja jestem wściekły, na pierwszej linii walczyłem o Favorsa w Raptors, chociaż nie mam w tym żadnego interesu, a tutaj takie oszustwo. 

Kilka osób pisało, że bierze to pod uwagę, więc one mogą czuć się oszukane i rozliczyć z tego Longera.

O 0,4mln z drugiej strony nie wiem czy ktoś będzie kruszyć kopie. Taki Tucker machnął ręką na prawie 5mln w imię c*** wie czego. By było więcej kasy na jego kolegów. Takie gesty to mogą robić Duranty i LeBrony, a nie Tucker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kilka osób pisało, że bierze to pod uwagę, więc one mogą czuć się oszukane i rozliczyć z tego Longera.

O 0,4mln z drugiej strony nie wiem czy ktoś będzie kruszyć kopie. Taki Tucker machnął ręką na prawie 5mln w imię c*** wie czego. By było więcej kasy na jego kolegów. Takie gesty to mogą robić Duranty i LeBrony, a nie Tucker.

Tu nie chodzi przecież o 0,4 miliona. Chodzi o to, że podczas głosowania było mówione jedno, a po głosowaniu jest szybkie wycofanie się, bo jednak brakuje kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Tu nie chodzi przecież o 0,4 miliona. Chodzi o to, że podczas głosowania było mówione jedno, a po głosowaniu jest szybkie wycofanie się, bo jednak brakuje kasy. 

W takim razie niech Ci co biorą te deklaracje jako wiążące niech go rozliczają. Mi się tłumaczyć nie musi. I tak ma u mnie przesrane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan był 15-15 bo zasugerowałem się tym co jest w arkuszu i na tej podstawie liczyłem kontrakty ale tam jest błąd bo wpisany jest tylko jeden wolny slot a powinny być dwa i brakuje teraz tych 0,4. Nikt tu nie ujawniał jak chce rozkładać kontrakty bo nie jest to obowiązkowe a ja to zrobiłem bo miałem to policzone w. Jeśli się da to mogę w przyszłym roku dać mu 15,4 a jeśli nie to zawsze można zmienić głos, głosowanie trwa przecież do niedzieli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.