Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Latest news: spółdzielnia zgodna w głosach ;)......z innej beczki: 

cytuje wpis @Eld Zawiłości kontraktowe graczy mnie nigdy nie przestaną zadziwiać. Tyczy się to również OKC.

Znam już powód dlaczego mimo usilnych starań nie udało się wytransferować Stevena Adamsa. Mr Aquaman ma trade kicker 7,5%. Czyli jak by go teraz gdzieś pchnęli to jego kontrakt automatycznie z $ 25 842 697 w tym roku i $ 27 528 090w przyszłym wzrasta do $ 27 780 896 w tym i $ 29 466 292 w następnym roku. Z ciekawości jak by kogoś interesowało kto ma jeszcze trade kickera w lidze to pokusiłem się o małą listę: 

  • Hayward ( 15% )
  • Walker ( 15% )
  • Durant ( 15% )
  • Irving ( 15% )
  • Hardaway Jr ( 15% ) – tyle, że on to już wykorzystał za co ekstra w dwa lata dostanie $ 3,75M
  • Griffin ( 15% )
  • Drummond ( 8% )
  • Curry ( 15% )
  • Klay ( 15% )
  • Harden ( 15% )
  • LBJ ( 15% )
  • KCP ( 15% )
  • Kyle Anderson ( 15% )
  • Olynyk ( mniejszy: z 5% lub $2M )
  • Tobias Harris ( mniejszy z: 5% lub $5M )
  • Wall ( 15% )

Czy czasem u nas przy tych watpliwościach z Rubio nie można tak tego załatwiać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Latest news: spółdzielnia zgodna w głosach ;)......z innej beczki: 

cytuje wpis @Eld Zawiłości kontraktowe graczy mnie nigdy nie przestaną zadziwiać. Tyczy się to również OKC.

Znam już powód dlaczego mimo usilnych starań nie udało się wytransferować Stevena Adamsa. Mr Aquaman ma trade kicker 7,5%. Czyli jak by go teraz gdzieś pchnęli to jego kontrakt automatycznie z $ 25 842 697 w tym roku i $ 27 528 090w przyszłym wzrasta do $ 27 780 896 w tym i $ 29 466 292 w następnym roku. Z ciekawości jak by kogoś interesowało kto ma jeszcze trade kickera w lidze to pokusiłem się o małą listę: 

  • Hayward ( 15% )
  • Walker ( 15% )
  • Durant ( 15% )
  • Irving ( 15% )
  • Hardaway Jr ( 15% ) – tyle, że on to już wykorzystał za co ekstra w dwa lata dostanie $ 3,75M
  • Griffin ( 15% )
  • Drummond ( 8% )
  • Curry ( 15% )
  • Klay ( 15% )
  • Harden ( 15% )
  • LBJ ( 15% )
  • KCP ( 15% )
  • Kyle Anderson ( 15% )
  • Olynyk ( mniejszy: z 5% lub $2M )
  • Tobias Harris ( mniejszy z: 5% lub $5M )
  • Wall ( 15% )

Czy czasem u nas przy tych watpliwościach z Rubio nie można tak tego załatwiać? 

U nas nie ma trade kickerow .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

U nas nie ma trade kickerow .

 

 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wiec dlatego pisze ... ze powinny być. 

Ja pisałem ze trzy tygodnie temu o tym, że można wprowadzić trade kicker u nas zamiast no trade clausule o którą była dyskusja. 

Trade kicker jest zgodny z CBA, mało tego, jest to swojego rodzaju "no trade clausule" bo taki kontrakt jest o wiele trudniej później upchnąć. W arkuszu też było by to na spokojnie do ogarnięcia. Jakiś znaczek w nawiasie obok nazwiska gracza typu " ⥂ " , w uwagach szczegóły i zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Bardzo fajny 1st team no-defense :D

No wiem wiem ze ten obwód w obronie wyglada słabo :D no ale jak możesz pozyskać Jamesa Hardena nim jest Jamesem Hardenem to go pozyskujesz :) 

a, bo chyba zapomniałem odpisać w ferworze walki , Obrady w Ciechocinku zazwyczaj są we wtorki, ale jak jakiś inny dzien Ci pasuje to zapraszamy , dostosujemy sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

 

Natomiast chciałem zwrócić Ci uwagę, że robisz dokładnie to co ostatnio krytykowałeś. Piszesz w złym temacie (zamaist w powerrankingach takie posty), więc nie miej nigdy pretensji, że posty są w złych tematach.

 

Biję się w pierś. Pisałem tuż przed spaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.