Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

C_M twierdzi, że ma zostać, ale najlepiej niech napisze to w deklaracjach i wtedy nie będzie dywagacji + nie wiem jaki macie rozkład deali, ale jak da front loaded to w momencie podejmowania/odrzucania PO wyjdzie mniejsza różnica

nie można dać, gdy ostatni rok jest PO . z tego co kojarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Shevcu stosujesz nieladna zagrywkę. 

Jeśli zaraz stworze fake konto i napiszę, że Gobert zaraz odejdzie z Kings to znaczy, że to prawda?

CM wcześniej był pytany o sprzedaż Bogiego i zgodnie z prawdą potwierdził 

Teraz zaprzeczył doniesieniom, poinformował że RR ma miejsce w przyszłości aktualnych mistrzów ligi. 

Trzeba mieć dużo złej woli, żeby z góry zakładać, że CM kłamie. 

Zakładam, że Rubio zostanie przehandlowany w rok lub dwa od podpisania nowej umowy i o jakiej zagrywce mowa, że wprost napisalem to co myślę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie można dać, gdy ostatni rok jest PO . z tego co kojarze

nie sprawdziłem, bo to tylko dywagacja (zawsze zamiast progresywnego można dać równy)

1 minutę temu, karpik napisał:

No mi tego nie musisz tłumaczyć, sam oddałem głos na Knicks, ale... no teraz to już nie wiem, wojnar ma dobre źródła w NYK ;)

albo wojnar sprzedaje public baita XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

C_M twierdzi, że ma zostać, ale najlepiej niech napisze to w deklaracjach i wtedy nie będzie dywagacji + nie wiem jaki macie rozkład deali, ale jak da front loaded to w momencie podejmowania/odrzucania PO wyjdzie mniejsza różnica

O matko... Dobra koniec tematu bo to walka z wiatrakami. Nie przekonam Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, shevcu napisał:

Tylko mnie sytuacja nyk kompletnie nie interesuje a sytuacja Rubio ... Tutaj się różnimy ale do zmiany głosów nie będę przekonywał, każdy ma swój rozum :)

I jak ma sie to do tej kultury o ktorej pisales jak zawodnik ma podpisać z klubem ktory juz planuje go wytransferowac... 

Na razie nie podpisał stad skąd pomysł ze już jest sprzedany? Nic nie słyszałem o planach w grudniu. A przez centrum nasłuchowym w San Antonio przechodzi mnóstwo informacji łącznie z rozmowami pod tężniami. Niby szum zdrowej słonej mineralizowanej wody z 20 metrów a słychać nawet bekanie GM po zapiekance na ul. Sportowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Zakładam, że Rubio zostanie przehandlowany w rok lub dwa od podpisania nowej umowy i o jakiej zagrywce mowa, że wprost napisalem to co myślę? 

No może tylko tak to odebrałem, ale z Twoich wypowiedzi zrozumiałem jakbys mimo zaprzeczenia twierdził, że plotka Wojnara jest pewna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No może tylko tak to odebrałem, ale z Twoich wypowiedzi zrozumiałem jakbys mimo zaprzeczenia twierdził, że plotka Wojnara jest pewna. 

Mnie tam kolejne konto c_m nie interesuje serio. Po prostu jeżeli istnieje szansa a jest spora na handel Rubio to serio bym się zastanowił czy na jego miejscu szedłbym w mniejszą kasę i być przedmiotem handlu tylko i wyłącznie by pójść na rękę gmowi... Ode mnie tylko tyle. Wy tutaj głosujcie i wczuwacie się w rolę Rubio, nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

rubio ma dwuletnia gwarancje braku wymiany ode mnie.

ewentualnie jeśli pojawiłaby sie w tym okresie opcja wymiany, to poddam taką możliwość do publicznej debaty i to wy jako rubio zdecydujecie, czy chcielibyscie odejsc. 

 

Czyli te 7 milionow rabatu to jest za gwarancje dwoch lat w knicks, a nie czterech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na handel istnieje technicznie w wypadku każdego gracza w lidze.

Dostaje ofertę o̶d̶ ̶G̶M̶a̶,̶ ̶z̶ ̶k̶t̶ó̶r̶y̶m̶ ̶z̶d̶o̶b̶y̶ł̶e̶m̶ ̶m̶i̶s̶t̶r̶z̶o̶s̶t̶w̶o̶ od GMa mistrzowskiej drużyny, w której nie jestem od wczoraj. Różnica finansową imo nie jest gigantyczna i tu mam zapewnienie o byciu istotnym elementem kontendera. 

Moim zdaniem RR woli trochę mniejszy hajs w lepszym zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czyli te 7 milionow rabatu to jest za gwarancje dwoch lat w knicks, a nie czterech?

znajdz mi w historii przykład gracza tego kalibru ktory otrzymał klauzule no-trade 

bo do teg otwoj tok rozumowanai sprowadza sie.

ja pustych deklaracji i oderwanych od rzeczywistosci nie mam zamiaru skladac

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czyli te 7 milionow rabatu to jest za gwarancje dwoch lat w knicks, a nie czterech?

Przecież tam nie ma nawet gwarancji 2 lat, tylko zapewnienie ze jak się pojawi jakaś oferta to zostaniemy łaskawie zapytani co o tym myślimy :) wtedy argumentacja będzie ze w nowym miejscu będzie miał więcej szans na grę, więcej piłki w rękach i ze będzie sprzedawał więcej koszulek a jak ktoś się nie zgadza ze w takim przykładowym Blazers będzie mu lepiej to jest niewarty rozmowy z nim rozmowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ostatni rok może być PO przy frontloaded umowie, ale musi mieć wartość przedostatniego roku, a nie mniejszą.

W tym przypadku jest to umowa (zaokrąglam do 0,1 mln) : 17,2/16,0/14,9/14,9(PO).

no to taka ummowe dostaje ode mnie rubio

czyli roznica w finansach jeszcze mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

znajdz mi w historii przykład gracza tego kalibru ktory otrzymał klauzule no-trade 

bo do teg otwoj tok rozumowanai sprowadza sie.

ja pustych deklaracji i oderwanych od rzeczywistosci nie mam zamiaru skladac

Nie mowie o klauzuli.

Znajdz mi gracza ktory dal paycut na umowie na x lat a zosfal wymieniony po x/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie mowie o klauzuli.

Znajdz mi gracza ktory dal paycut na umowie na x lat a zosfal wymieniony po x/2.

to se szukaj mi sie nie chce.

paycuty mialy miejsce w historii nba i nikt nie warunkował ich od no-trade clause

 i tak mowisz o klauzuli, skoro zapytales o caly okres trwania umowy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

DeRozan 

Ale on i tak nie mogl dostac wiecej od nikogo wtedy, wiec trudno mowic o paycucie jezeli gdzie indziej dostalby jeszcze mniej

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

to se szukaj mi sie nie chce.

To trzeba bylo dac rubio roczna umowe albo dwuletnia a a nie oszczedzac na 4-letniej jak nie widzisz go dluzej w skladzie. I idz ze swoim prostactwem gdzie indziej jak nie potrafisz dyskutowac na argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.