Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio to w grudniu zostanie zapakowany i owiniety kokarda i poleci. A brak snt jako oferty ktore gdzies jest dogadane to tylko pitu pitu ze strony nyk zeby kilku graczy przekonac do glosowania za Runio w nyk. Ale ja nie głosuje, ja sie nie znam, ja tylko daje mu 70/4, klucze do drużyny i czekam na rozwagę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

rubio ma dwuletnia gwarancje braku wymiany ode mnie.

ewentualnie jeśli pojawiłaby sie w tym okresie opcja wymiany, to poddam taką możliwość do publicznej debaty i to wy jako rubio zdecydujecie, czy chcielibyscie odejsc. 

 

Opcja wymiany? Bez jaj.. Od poczatku mowilem ze bedzie hanndelek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

rubio ma dwuletnia gwarancje braku wymiany ode mnie.

ewentualnie jeśli pojawiłaby sie w tym okresie opcja wymiany, to poddam taką możliwość do publicznej debaty i to wy jako rubio zdecydujecie, czy chcielibyscie odejsc. 

 

No mi to pasuje. Staram się wierzyć, że słowa GMow u nas coś znaczą i nie wyślesz nigdzie Rubio po cichu. 

Wtedy wiadomo, będą konsekwencje przy innych głosowaniach w przyszłości

Bo uważam, że Rubio powinien zostać w NYK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale ty wez przeczytaj ze zrozumieniem.

to nie ode mnie bedzie zalezalo czy odejdzie, tylko od was

Człowieku współczuję ludziom ktorzy wierzą w te słowa ale to ich wybór. Inni beda decydować o Rubio, weź mnie nie rozbrajaj. Masz ugadany deal i teraz pitu pitu, pudroeanko a zrobisz swoje. Szkoda mi w ogole to komentować. Na pewno jako gracz podpisalbym kontrakt a nastepnie szedl dalej... Trzeba bylo wrzucić snt od razu a nie mamisz tutaj ludzi. Bez odbioru bo mi tylko ciśnienie podniosło to info z Rubio... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

No mi to pasuje. Staram się wierzyć, że słowa GMow u nas coś znaczą i nie wyślesz nigdzie Rubio po cichu. 

Wtedy wiadomo, będą konsekwencje przy innych głosowaniach w przyszłości

Bo uważam, że Rubio powinien zostać w NYK

 

Serio w to wierzysz, że będziesz miał prawo decydować o przyszłości Rubio. Podziwiam tą 1/28 Rubio. 

Swoje juz pisalem i zdania nie zmienię. Bedzie handel, a wy jako gracze nic nie bedziecie miec do powiedzenia, poza możliwością skladania ofert i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shevcu napisał:

Serio w to wierzysz, że będziesz miał prawo decydować o przyszłości Rubio. Podziwiam tą 1/28 Rubio. 

Swoje juz pisalem i zdania nie zmienię. Bedzie handel, a wy jako gracze nic nie bedziecie miec do powiedzenia, poza możliwością skladania ofert i tyle w temacie. 

Mogę Ci obiecać ;), że jeśli Rubio zostanie wymieniony i to bez tego co CM pisał, to za rok żaden FA nie dostanie ode mnie głodu na NYK :)

Polecam trochę wiary w ludzi. Ufam i sprawdzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

rozumiem, że C_M to menda i nie respektuje wartości graczy, ale musi planować budżet na lata a nie tylko na sezon 2019/20 a Wy w pewnym momencie już przeginacie z hejtem

Rubio też musi planować budżet ;) A łatwiej go planować mając 70 mln niż 63. A skoro plotki wychodzą z pierwszej ręki, to nie wiem czy ten pay-cut to taki dobry pomysł, skoro sezon może dokończyć na jakimś wypizdowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lucas napisał:

Mogę Ci obiecać ;), że jeśli Rubio zostanie wymieniony i to bez tego co CM pisał, to za rok żaden FA nie dostanie ode mnie głodu na NYK :)

Polecam trochę wiary w ludzi. Ufam i sprawdzam ;)

Tylko mnie sytuacja nyk kompletnie nie interesuje a sytuacja Rubio ... Tutaj się różnimy ale do zmiany głosów nie będę przekonywał, każdy ma swój rozum :)

13 minut temu, ignazz napisał:

Kto liczy głosy?’uzupełniłem braki w głosach choć się waham Kings vs Knicks. 

Na razie Rubio zostaje. 

I jak ma sie to do tej kultury o ktorej pisales jak zawodnik ma podpisać z klubem ktory juz planuje go wytransferowac... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Rubio też musi planować budżet ;) A łatwiej go planować mając 70 mln niż 63. A skoro plotki wychodzą z pierwszej ręki, to nie wiem czy ten pay-cut to taki dobry pomysł, skoro sezon może dokończyć na jakimś wypizdowie.

to są dwie bańki rocznie czyli ~6M w skali dealu a gra dla najlepsze obecnie zespołu w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shevcu stosujesz nieladna zagrywkę. 

Jeśli zaraz stworze fake konto i napiszę, że Gobert zaraz odejdzie z Kings to znaczy, że to prawda?

CM wcześniej był pytany o sprzedaż Bogiego i zgodnie z prawdą potwierdził 

Teraz zaprzeczył doniesieniom, poinformował że RR ma miejsce w przyszłości aktualnych mistrzów ligi. 

Trzeba mieć dużo złej woli, żeby z góry zakładać, że CM kłamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Gra, przecież ma być z niego wytransferowany... 

C_M twierdzi, że ma zostać, ale najlepiej niech napisze to w deklaracjach i wtedy nie będzie dywagacji + nie wiem jaki macie rozkład deali, ale jak da front loaded to w momencie podejmowania/odrzucania PO wyjdzie mniejsza różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.