Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM - Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Nope @LAF

nie ma 6 tury, nigdy nie było i nie będzie 

mozesz podpisać stash, albo 2way - koniec 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, ignazz napisał:

Ale ten KPJ to tyle wart nie jest. 

Ale 44/4 tez nie. Nawet pomimo spranej glowy.

No coz, brawo dla GM za steal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Reikai napisał:

Ale 44/4 tez nie. Nawet pomimo spranej glowy.

No coz, brawo dla GM za steal.

Człowiek głąb przekazał, że tylko pierwszy rok umowy Portera jest w pełni gwarantowany? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Szulim napisał:

Nope @LAF

nie ma 6 tury, nigdy nie było i nie będzie 

mozesz podpisać stash, albo 2way - koniec 

Wiesz, że w praktyce to ten deal powinien być do edycji, żeby Wolves mieli 14 graczy po wymianie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek głąb przekazał, że tylko pierwszy rok umowy Portera jest w pełni gwarantowany? 

a ja cie chcialem na meczyk nba zaprosic....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Wiesz, że w praktyce to ten deal powinien być do edycji, żeby Wolves mieli 14 graczy po wymianie?

Chyba nie. Były już sytuację, że kluby podpisywały w takich sytuacjach swoich stash lub two-way playerów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Cytat

Tam chyba nie do konca wiadomo na ten moment jak ten deal wyglada, pojawiaja sie sprzeczne reporty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni człowiek urlopu od NBA wziął a tu jeb:

Bassey cut,  Wieskamp cut, Jared cut xd

Dobrze że tych Okpale i Richardsa wybrałem;)

Ale i tak się tak bardzo jadam startem sezonu NBA, że wow. Zamierzam 1 tydzień oglądać  wszystkie mecze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw jak się zaprezentuje Jordan Poole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele wskazuje na to, ze @człowiek...morza wygral trade Davisa. Tylko ten Simmons w zaden sposob nie pasuje do obecnej kultury organizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tangiers napisał:

Wiele wskazuje na to, ze @człowiek...morza wygral trade Davisa. Tylko ten Simmons w zaden sposob nie pasuje do obecnej kultury organizacji. 

No. Nawet gdy stawiacie mnie w c***owej sytuacji (wymuszając trade), gowno potrafię obrócić w złoto. Goat to goat. Tytuł zobowiązuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, january napisał:

Kilka dni człowiek urlopu od NBA wziął a tu jeb:

Bassey cut,  Wieskamp cut, Jared cut xd

Dobrze że tych Okpale i Richardsa wybrałem;)

Ale i tak się tak bardzo jadam startem sezonu NBA, że wow. Zamierzam 1 tydzień oglądać  wszystkie mecze ;)

Ja to samo, będzie gnojone wszystko ile wlezie.

Kalendarz nasz w begm jest taki sam jak w RL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, tangiers napisał:

No, jak AD się zaś połamie, to może, a jak nie, to wciąż zostanę z najlepszym graczem wymiany, który zarabia mniej niż zawodnicy którzy poszli w drugą stronę oraz jest znacznie lepszym fitem. Od początku uważam, że tu będzie dwóch wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Reikai napisał:

Kalendarz nasz w begm jest taki sam jak w RL?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, karpik napisał:

No, jak AD się zaś połamie, to może, a jak nie, to wciąż zostanę z najlepszym graczem wymiany, który zarabia mniej niż zawodnicy którzy poszli w drugą stronę oraz jest znacznie lepszym fitem. Od początku uważam, że tu będzie dwóch wygranych.

Nie mowie o lamliwosci. AD nie stanowi obecnie perimeter threat, co bardzo ulatwia ustawienie obrony. Vertical threat przy Zionie rowniez ma ograniczone. Obrone jeszcze moge kupic,  natomiast jego gra w ataku mnie martwi( z punktu widzenia kibica real Lakers).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, tangiers napisał:

Nie mowie o lamliwosci. AD nie stanowi obecnie perimeter threat, co bardzo ulatwia ustawienie obrony. Vertical threat przy Zionie rowniez ma ograniczone. Obrone jeszcze moge kupic,  natomiast jego gra w ataku mnie martwi( z punktu widzenia kibica real Lakers).

Wizualnie ten rzut Davisa wygląda inaczej/lepiej w tym sezonie. Zobaczymy czy ta zmiana techniki/wyleczona ręka cos zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tangiers napisał:

W zeszłym sezonie grał z kontuzją nadgarstka, ponoć mu przeszło, w preseason jego rzut wyglądał dobrze, także pogadamy za miesiąc albo dwa czy stanowi czy nie.

Vertical threat przy Zionie, Trae i Jrue to ja bym powiedział, że będzie z jego strony większe niż w Lakers, bo po pierwsze Davis będzie kryty nie przez tego lepszego wysokiego, jak jest w real, tylko tego słabszego, bo lepszy będzie bronił Ziona. Po drugie w Mavs ma lepszy spacing. Lakers w preseason starali się grać 4 obwodowymi obok AD, ale defensywy nie szanują wystarczająco tych wszystkich Reveasów i Beverleyów, żeby to robiło miejsce dla Davisa pod koszem. No i po trzecie, liczba quality ball handlerów jest u mnie większa niż w Lakers. Trae, Jrue czy Zion wywierają znacznie większą presję na obronie niż LeBron, Russ czy nie wiem...Schroder?

No, ale jeśli ktoś w 2022 wciąż liczy na to, że przez Davisa można prowadzić topowy atak, to tak, może czuć rozczarowanie, bo Davis to "tylko" elite finisher z kilkoma fajnymi moves na high post. Tylko, że u mnie nikt tego od niego nie wymaga. On ma być przede wszystkim obrońcą, a w ataku trzecią opcją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Odnośnie Kevona Harrisa jakby jeszcze ktoś się zastanawiał to mogę tylko wspomnieć o tym, że Wiggins jeszcze nie zagrał w T2, Javonte też jakiś uraz kolana męczy i kilka meczów opuścił, Coffey ma problemy z grą w rl, nie ma też Cade'a, więc pojawia się szansa dla Kevona, żeby coś pograć. 

@Szulim

Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pt "kto ma gorzej", ale sytuacja w T2 nie powinna mieć żadnego znaczenia przy tych głosowaniach. Skoro ci zawodnicy mają tutaj podpisać kontrakty i grać o meczu nr 29, to skąd oni mają wiedzieć co się wydarzyło później :)

Co do Bola to wszystko jest legit, january zastosował przepis, który tylko on znał, tym razem na swoją niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pt "kto ma gorzej", ale sytuacja w T2 nie powinna mieć żadnego znaczenia przy tych głosowaniach. Skoro ci zawodnicy mają tutaj podpisać kontrakty i grać o meczu nr 29, to skąd oni mają wiedzieć co się wydarzyło później :)

Wiggins wypadł już pod koniec T1, Cade dawno temu. Widząc problemy Coffeya w tym sezonie, Kevon może się czuć na siłach, by podjąć rywalizację. A Javonte zgłosił uraz po g28, więc wszystko się działo przed g29 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi