Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Kto składa te oferty dla suns w końcu @MarcusCamby bo oferty z pierwszej kolejki ofert kompletnie nie zgodne z kontrofertami, w kontrofertach tylko pięciu graczy i suns biorą niby tylko jednego a w pierwotnych ofertach zupełnie coś innego jest napisane. Regulamin mówi ze nie można wycofać ofert wiec jak dla mnie macie niezły bajzelek tam. Powinna lista po kontrofertach w ogóle się nie liczyc, i lista z pierwotnych ofert się powinna liczyc ale bez delona, jesli żaden z tamtych graczy nie jest na capholdzie w suns.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale było 7 ofert w pierwszej puli, a teraz zostało 5. Wiec o co tam chodzi to nie wiem. Kto składa oferty za suns, przyznawać się. 

Nie zostało 5, bo są jeszcze 3 z puli Room MLE, których nie podawałem przy kontrach, ponieważ nie były zmieniane. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już kumam, ta grupa graczy za space została powiększona, ale to wyglada jakby oferty zostały wycofane, głupi sposób  zapisu kontrofert przez kogos. 

Ale tak, oferta dla delona powinna być chyba wycofana skoro taki niejasny zapis i nie wiadomo która oferta jest siódma. 

 

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Nie zostało 5, bo są jeszcze 3 z puli Room MLE, których nie podawałem przy kontrach, ponieważ nie były zmieniane. 

No ok, ale w pierwszych ofertach złożyliście 7 ofert bez zapisywania która oferta jest siódma. Po co taki zapis na dwie grupy po 3, przecież wiesz jak się to robi, powinno być 1-6 i zapis na dole ze podpisuje jednego za space, jednego za room MLE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Chyba już kumam, ta grupa graczy za space została powiększona, ale to wyglada jakby oferty zostały wycofane, głupi sposób  zapisu kontrofert przez kogos. 

Ale tak, oferta dla delona powinna być chyba wycofana skoro taki niejasny zapis i nie wiadomo która oferta jest siódma. 

 

Przecież Dinwiddie SIĘ NIE WLICZA DO PULI jako własny FA.

A zapis jest taki, żeby był jasny podział na kogo idzie jaka kasa. Masz grupę graczy z MLE i z nich podpisany będzie jeden, tak samo z cap space i tak samo DPE. Nie mam pojęcia z czym masz problem, bo jest to rozpisane jasno i przejrzyście. Liczba ofert też jest regulaminowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał(a):

Przecież Dinwiddie SIĘ NIE WLICZA DO PULI jako własny FA.

A zapis jest taki, żeby był jasny podział na kogo idzie jaka kasa. Masz grupę graczy z MLE i z nich podpisany będzie jeden, tak samo z cap space i tak samo DPE. Nie mam pojęcia z czym masz problem, bo jest to rozpisane jasno i przejrzyście. Liczba ofert też jest regulaminowa.

zapomniałem o dinwiddie ze jest z suns, wyluzuj, nie musisz mi tłumaczyć drukowanymi, sam z zapisu o wlasnym fa skorzystalem. 
 

nie mam problemu z takim zapisem ale w momencie gdy go nie wklejasz do kontrofert to  zapis może być  mylący, dopiero w tym sezonie ludzie zaczeli taki zapis stosować, zawsze była lista 1-6 i zapisy warunków na dole. Zawsze. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Regulamin nie mówi nic o cap holdzie, tylko o graczach z macierzystego klubu, więc Dinwiddie się łapie.

Też się na to złapałem ;)

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

A Toronto i Memphis to po ilu graczy podpisuja z tych ofert bo tez nie wiadomo o co chodzi

Tylu na ilu starczy kasy

2 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Dinwiddie jak jest ufa i nie ma go w capholdzie to co ma tu do rzeczy macierzysty klub

slot i prawa Birda to jednak co innego :)

Można dyskutować, ale jednak na dzisiaj Karpik ma 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Dinwiddie jak jest ufa i nie ma go w capholdzie to co ma tu do rzeczy macierzysty klub

Ano to, że kończył sezon w Suns i wg regulaminu oferta dla niego nie wlicza się do puli 6 ofert. 

Wystarczy wejść w kontroferty Thunder, żeby sprawdzić dlaczego tak się burzysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bogans2 napisał(a):

A Toronto i Memphis to po ilu graczy podpisuja z tych ofert bo tez nie wiadomo o co chodzi

Dinwiddie jak jest ufa i nie ma go w capholdzie to co ma tu do rzeczy macierzysty klub

Ale czego nie rozumiesz w ofertach Grizzlies?

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał(a):

A dobra Raptors dali ze podpisuja jednego w kontrach.

@kuba2419 nie no ok wazne ze ty rozumiesz. Czytajac oferty nie wiem kto ma ile capu i jakie wyjatki dlatego wydawalo mi sie to nieprzejrzyste

Mam tyle wolnej gotówki ile oferuje Russowi, Jonas idzie z TPE a reszta z wyjątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad ta wolna gotowka skoro w moratorium masz 140mln i MLE do wydania? Jak masz wolna gotowke to nie masz MLE @kuba2419 czyli Martin i Clarkson oferty nie wazne bo dales full mle a masz chyba room mle. W moratorium jest blad? Bo w arkuszu masz 128mln

Chyba ze znowu cos pokickalem😅

A tak wogole to mozna oferowac kontrakt z capu i roomu w jednym momencie jak ten z capu przekroczy salary cap? Nie rozpisal przy Westbrooku wiec tez nie wiadomo? Niech sie eksperci wypowiedza

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bogans2 napisał(a):

A tak wogole to mozna oferowac kontrakt z capu i roomu w jednym momencie jak ten z capu przekroczy salary cap? Nie rozpisal przy Westbrooku wiec tez nie wiadomo? Niech sie eksperci wypowiedza

@karpik bo się syf robi z ofertami i widzę, że przynajmniej kilka jest nieważnych. Warto, żebyście to jakimś info wyprostowali.

Odnośnie Room MLE:

Although this is also a mid-level exception of sorts, it’s colloquially known as the “room” exception, since it’s only available to teams that go below the cap and use their cap room.

If a club goes under the cap, it loses its full mid-level exception, but gets this smaller room exception, which allows the team to go over the cap to sign a player once the team has used up all its cap space. It can be used to sign players for up to three years, with 5% annual raises.

Czyli z tego wyjątku korzysta się bazując na cap space co oznacza, że nie ma się MLE czy taxMLE i nie ma się też BAE. A w ofertach widzę jak GM X proponuje BAE i RoomMLE 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.