Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

jprdl ja nie wiem ile @january razy jeszcze na to zebranie przystealuje.

bez przesady, Reaves dostał w naszych Lakers znacznie lepszy roster i równie duże zaufanie,też się długo na tym zastanawiałem, ale ostatecznie uznałem, że gość nie jest wart dużo więcej niż dostał, skoro w realu podpisał za takie siano to u nas też nie czekałby rok aby dostać syty kontrakt od kogoś z dołu stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kolader napisał(a):

Ktoś ci wpadnie ;)

Hunter był graczem, którego bardzo chciałem i nie żal mi jego przepłacenie (bo przeplacony to jest na pewno) 

Natomiast otrzymuje zawodnika, ktrego brakowało mi do składu. Młodego i o profilu, za który musiałbym pewnie komuś solidnie zapłacić. 
 

Z decyzja o Lavinie się sprawdziło ryzyko, z Sabonisem tez. Decyzja o sprzedaży Stepha błędna, ale i tak watpie, ze Golden było stać na mistrza, z tym składem plus zasobami. 
 

Oby Hunter był kolejna ryzykowna decyzja, która się opłaci na koniec dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Tu masz postawić się w roli gracza i jego agenta

i jako młody gracz z potencjałem i dużą pewnością siebie szukam dobrej kasy, ale 3+1. 

5 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Na to sobie może pozwolić gracz z ugruntowana kilkuletnią pozycją w lidze, a nie młody gracz dopiero walczący o przebicie się dopiero do s5.

Przecież z tymi młodymi RFA to właśnie najciężej się negocjuje. 3+1 to po prostu najkorzystniejsza opcja dla zawodnika, jeśli nie ma oferty maxa. 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

jprdl ja nie wiem ile @january razy jeszcze na to zebranie przystealuje.

 

nigdy sie nie nauczycie

a potem bedzie znowu placz Jasia jak to lakers skrzywdzeni xd no rzeczywiscie bardo

Już ludzie nie pamiętają jak rok temu january krzyczał, że Poole bierze QO, jeśli nie dostanie maxa. 

Reaves po tym co pokazał w ostatnim sezonie (w dodatku widząc, co się dzieje na rynku) to taniutko poszedł, a trzeba wziąć poprawkę, że to pewnie jego największa umowa w karierze będzie, bo jak ją skończy to już 30 lat stuknie na liczniku. 

Nikt nie jest nieomylny wiadomo, ale poziom myślenia przy głosowaniach w tej zabawie zadziwia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

i jako młody gracz z potencjałem i dużą pewnością siebie szukam dobrej kasy, ale 3+1. 

Przecież z tymi młodymi RFA to właśnie najciężej się negocjuje. 3+1 to po prostu najkorzystniejsza opcja dla zawodnika, jeśli nie ma oferty maxa.

Nunn też tak myślał jak piszesz i teraz jest bez klubu w rl. Przez 4-5 lat sporo się może zmienić - jedne kariery się rozwijają, a inne łamią. To klub ryzykuje długą umową a nie gracz. Straci paręmln$$$? Jak faktycznie będzie tak dobry, to sobie odbije tylko że rok póxniej, a jak cos pójdzie nie tak, to zapewnia sobie dodatkowe ponad 20mln$. Ty piszesz to sprzed laptopa lub tel. więc Tobie jest łatwo powiedzieć NIE, z perspektywy gracza to olbrzymia kasa. Tu gracz zamiast PO w 4tym roku ma zagwarantowaną ta kasę, a ma bonus i to gigantyczny na 5ty rok. Nie obrażaj się Brave - ale jak dla mnie piszesz jak GM konkurencyjnego klubu a nie jak gracz i jego agent.

Nie dawali dłuższych niż 3+1 bo nie było takiej opcji w poprzednim CBA. W latach 90-tych Pippen, czy Glenn Robinson właśnie po skończeniu rookie umowy podpisywali dłuuugie kontrakty - choć wtedy to były inne czasy i nie spodziewali się, że salary tak ostro i szybko będzie szło w górę, ale właśnie chcieli mieć zapewniona spore $$$ na jak najwięcej lat - choć jeszcze raz podkreślę, to były inne czasy.

Quickley nie był jak w rl wybrany w I rundzie, a w II. No i BeGMowi Magic nigdy nie sprawdzali jego rynkowej wartości jak robili to podczas sezonu rl Knicks. Magic - mam nadzieję - wyrobili sobie tez już w BeGM opinię drużyny inwestującej w swoja młodzież. Trochę za bardzo wrzucasz wg mnie wszystkich do tego samego worka zupełnie nie patrząc na to jak widziałby to gracz.

Jednak na końcu to Twoja opinia i szanuję uzasadnienie jej - choć w ogóle się z nią nie zgadzam.

44 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Już ludzie nie pamiętają jak rok temu january krzyczał, że Poole bierze QO, jeśli nie dostanie maxa. 

(...)

Nikt nie jest nieomylny wiadomo, ale poziom myślenia przy głosowaniach w tej zabawie zadziwia. 

Dopiero doczytałem - Poole kolejny przykład, który sam zresztą podajesz. A teraz gdyby to on był w sytuacji Quickleya. Jak w rl Wizards się nie odbuduje, to co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bogans2 napisał(a):

Ale w kontrofertach nie ma nic o Greenie i nie ma go w priorytetach....

A po drugie to oferta dla Greena byla nielegalna bo weszla w reofertach a Diwinddie runde wczesniej. Takze spokojnie 

Dinwiddie witamy w OKC

Dziekuje

Green był na szczycie priorytetów a sprawa dinwiddie już była wyjaśniona przez ozzy’ego. Oferty dla dinwiddie tak jakby nie było wcale, przepadła. Także witamy Greena w OKC, rob miejsce na niego jesli musisz. Ale chyba nie musisz jak masz go na caphold. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Green był na szczycie priorytetów a sprawa dinwiddie już była wyjaśniona przez ozzy’ego. Oferty dla dinwiddie tak jakby nie było wcale, przepadła. Także witamy Greena w OKC, rob miejsce na niego jesli musisz. Ale chyba nie musisz jak masz go na caphold. 

Skoro dalem Dinwiddie legalna oferte w kontrofertach to raczej ta w reofertach byla nielegalna. Tak na logike.

Oferta dla Dinwiddiego byla nielegalna? To jakim cudem dostal ode mnie kontroferte i nikt nic nie mowil wczesniej przed kontrofertami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

Skoro dalem Dinwiddie legalna oferte w kontrofertach to raczej ta w reofertach byla nielegalna. Tak na logike.

Oferta dla Dinwiddiego byla nielegalna? To jakim cudem dostal ode mnie kontroferte i nikt nic nie mowil wczesniej przed kontrofertami?

Nikt nie mówi ze kontroferta dla dinwiddie była nielegalna. Przeczytaj to co ozzy napisał ze zrozumieniem albo wroc do regulaminu. Oferty właściwej od Suns przez priorytety tak jakby nie było wcale, czyli przepadła a wtedy kontroferta tez przepada. 

Masz greena i masz tez farta, bo na Dinwiddie nie miałeś miejsca. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Green był na szczycie priorytetów a sprawa dinwiddie już była wyjaśniona przez ozzy’ego. Oferty dla dinwiddie tak jakby nie było wcale, przepadła. Także witamy Greena w OKC, rob miejsce na niego jesli musisz. Ale chyba nie musisz jak masz go na caphold. 

Na jakim szczycie byl? Myslalem ze moge podpisac Greena i kogos innego. Nigdzie nie napisalem kto ma wyzszy priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2023 o 11:41, MarcusCamby napisał(a):

Pamięć widzę dobra, ale krótka. 

Dwa lata broniłem Bucks przy bilansach i przy rozmowach o TR Giannisa. Może sobie przypomnij. 

To że krytykuje jego oddanie jest oczywiste w tej sytuacji. Ashigaru oddający Lillarda, Regis Hardena, MMM2121 Currego przeszli tą samą drogę i nikt wtedy nie uważał tego za normalne. 

A Hardena chciałeś sam kupić, więc po prostu zdziwił mnie komentarz. Presji nie ma. Harden zagrał bardzo dobry sezon, w RL musi walczyć o kontrakt. Także czekam na rozwój sytuacji. 

Pamietam że broniłeś i za to jestem Ci wdzięczny. Tylko znowu trochę nie rozumiem co to ma do rzeczy w obecnej sytuacji ? Wyminiełm w zabawie internetowej gracza x na gracza x, czemu po mnie jedziesz i mnie obrażasz ?

Krytykować możesz, ale pisanie o jakimś dnie i totalnym brakiem szacunku to no wybacz mocno się różnimy w definicji słowa krytyka.

Odnośnie Hardena to chyba wyjaśniłem poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, evitacre napisał(a):

Pamietam że broniłeś i za to jestem Ci wdzięczny. Tylko znowu trochę nie rozumiem co to ma do rzeczy w obecnej sytuacji ? Wyminiełm w zabawie internetowej gracza x na gracza x, czemu po mnie jedziesz i mnie obrażasz ?

Krytykować możesz, ale pisanie o jakimś dnie i totalnym brakiem szacunku to no wybacz mocno się różnimy w definicji słowa krytyka.

Odnośnie Hardena to chyba wyjaśniłem poprzednio.

Jak się czujesz obrażony to przepraszam. Nie to miałem na celu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.