Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Dinwiddie, Clarkson, Herro, Hardaway, Hunter, Barrett, Harris, Barnes, Green, Bertans, Johnson, Vucević, Valanciunas, Poeltl - oni w realu zarobią 14+ w tym sezonie. 

+ Alonzo podbije pewnie ofertę dla Quickleya.

U nas raczej nie dostanie takich pieniędzy duet z Mavs + Clarkson, który w begm nigdy nie podpisał dobrego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2018 o 18:03, january napisał(a):

S.Dinwiddie u nas WYLECIAŁ Z LIGI. Nie ma go w NBA. Gra gdzieś w Chinach, G-league, whatever.

A Wy próbujecie mi wmówić, że zawodnik, którego nie ma w NBA odrzuci 33/4 dla 9/2.

Tak się bawił Jasio :)

W dniu 9.01.2018 o 21:45, january napisał(a):

Spencer Dinwiddie oferty otrzymał po pierwszym trymestrze, więc jego ostatnie przezajebiste (naprawdę przezajebiste) spotkania się ... nie liczą do oceny.

 

S.Dinwiddie otrzymał oferty w momencie, gdy jego statystyki były poziomie 12.4 pts / 6.5 as na 38.9 fg%, 33,9 3pt %, 75,8 ft% => ts 52,1%.

Te zajebiste mecze, to Panowie wiecie!

Nie liczą się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako już bezstronny obserwator pragnę zwrócić uwagę na jeden moim zdaniem KLUCZOWY extension tego lata gdzie GM @karpik świetnie i po cichu załatwił moim zdaniem jeden z najlepszych na następne lata podpisów w beGM. 
 

9-EA15-B2-C-AC1-B-4-DC2-BD6-A-5328-DCAA9

Facet cały czas trenuje i jest szykowany w spurs na bardzo mocna 2 opcje stad można tłumaczyć brak ściągania za cap space w spurs mocnych nazwisk. Trening z Durantem to tylko taki dodatek ale przewiduje ogromny postęp. 
 

spurs w hierarchii cenią go bardzo bardzo wysoko i wydarzenia pokazały ze postawili na niego ponad Dejounte.
 

Jezeli 128/4 uznawanie za próbę mojego naciągania i cwaniakowanie to chętnie wrócę do DV za jakiś czas mocno podziwiając 120/5. 
 

myśle ze szybko się przekonamy o jego postępie  

@karpik mam nadzieje ze chociaż docenisz fakt ze nie byłem w tej grze gadająca głowa która tylko chce aby konkurencja się wykrwawiała podbijając tylko oczekiwania  

Cześć rzeczy zawsze zachowuje dla siebie nie wchodząc GM w paradę nie będąc ani przez chwile złośliwym  niestety jest tu czasem postawa której nie cierpię  typu będę miał lepiej gdy ktoś będzie miał pod górkę  

 

a dla tych wszystkich goatow prośba aby zapisali sobie powyższe nazwisko w kajecie  

ps  szybko klepnalem to extension bez zabawy w jakieś podchody …

Na samego gracza chyba poczekamy jeszcze rok bo moim zdaniem rl spurs powinni jeszcze rok tankować  

30-C78-C72-303-B-4901-A307-4-E9-EF646653

facet w to lato ma automatykę dużo lepsza niż KL2 a tankowanie przesłoniło niektórym fakt dobrej obrony poprzez słabe statystyki zespołu właśnie przez tank… 

gratuluje podpisu bo moim zdaniem to najlepszy podpis  i to bez echa … 

5 lat za grosze   

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zbyt piękna aby zniknąć zupełnie wiec jeżeli wyraziście zgodę mogę od czasu do czasu ale raczej Post factum coś ocenić z perspektywy z zewnątrz. Lubię i grę i to środowisko które tu zakiełkowało pare lat temu. Niestety na razie kwestie zawodowe nie pozwolą mi zrealizować takiego pragnienia aby nie grając bezpośrednio pomoc w grze ja dalej organizować ale jak czas pozwoli to może zaproponuje pomoc z mojej strony w tej mrówczej robocie bo to niełatwy kawał chleba. GM nie będę bo moje pretensje spotkały się z kompletnym niezrozumieniem i niektórzy oceniają mnie po „swoich pieniądzach” a nie robiłem dymu o nazwisko w szablonie tylko o zasady gry. 
Jezeli w jakiś sposób wpisy nie będą Wam odpowiadać to dajcie znac abym się nie mieszał. @mac i spurs to byłaby petarda … 

tylko większa byłaby gdyby klub przejęła Kobieta 

@profesora ❤️

12-E585-FD-B933-481-A-BE51-8788-D37-C05-
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vassel dostal za dlugi kontrakt, mam to nawet w swoim arkuszu. Jak SAS rzuci mu maxa no to rzeczywiscie bedzie dobra przebitka.

Tak jak pisalem wczesniej, mamy za mala wiedze zeby te oferty extension dobrze ocenic. 

Niektore decyzje dziwne typu Mcdaniels 76mln nie, Herbert 60mln tak🙂 Herro nie a kasa podobna do Vassela i nie extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LAF napisał(a):

No i co w tym dziwnego ? Właśnie dziwniejsze było by gdyby to wziął 

A oceniasz go wyzej niz Josha Harta? Bo sa plotki ze ma dostac w okolicach 76mln na 4 lata

@ignazz fluber mowil to samo ze ma jakis projekt i inne sprawy i po krotkiej przerwie jest spowrotem 😄 

Milo sie Ciebie czyta, posiadasz duza wiedze wiec bylaby to ogromna strata dla begm

No. Takze szykujcie hajs dla Josha :d

Screenshot_20230730-163213.png

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LAF napisał(a):

Tak. To jeden z lepszych defensorów w lidze. 

Zobaczymy co dostanie. Jak dostanie extension do 3 mln na rok wiecej niz to co zaoferowal Tecu no to jak najbardziej bylo to do zaakceptowania.

Podobno szykuja dla niego extension wiec niedlugo sie przekonamy. Rozne kwoty tam padaja 21-30mln na rok

@LAF Caruso byl w all defense 1st i raczej nikt 19mln by mu nie zaoferowal (oferta od Tecu dla McDanielsa). McDaniels nie byl ani w 1st i 2nd teamie :)

Tecu go spoko wycenil. Bedzie beka jak dostanie w rl mniej

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Gra jest zbyt piękna aby zniknąć zupełnie wiec jeżeli wyraziście zgodę mogę od czasu do czasu ale raczej Post factum coś ocenić z perspektywy z zewnątrz. Lubię i grę i to środowisko które tu zakiełkowało pare lat temu. Niestety na razie kwestie zawodowe nie pozwolą mi zrealizować takiego pragnienia aby nie grając bezpośrednio pomoc w grze ja dalej organizować ale jak czas pozwoli to może zaproponuje pomoc z mojej strony w tej mrówczej robocie bo to niełatwy kawał chleba. GM nie będę bo moje pretensje spotkały się z kompletnym niezrozumieniem i niektórzy oceniają mnie po „swoich pieniądzach” a nie robiłem dymu o nazwisko w szablonie tylko o zasady gry. 
Jezeli w jakiś sposób wpisy nie będą Wam odpowiadać to dajcie znac abym się nie mieszał. @mac i spurs to byłaby petarda … 

tylko większa byłaby gdyby klub przejęła Kobieta 

@profesora ❤️

12-E585-FD-B933-481-A-BE51-8788-D37-C05-
 

@ignazz

Odczekaj kilka dni z tym odchodzeniem, proszę.

Przemyśl na spokojnie, bez pochopnych decyzji, których możesz później żałować.

Jesteś zbyt wytrawnym graczem by coś takiego ot tak zrobić. Jednym z niewielu którzy grają tu od początku i będzie na pewno szkoda gdybyś odszedł.

Rozumiem, że to nie było dla Ciebie miłe, cała ta sytuacja z Murrayem, ale może po prostu tak miało być.

Ty miałeś pecha, ja farta, następnym razem może być odwrotnie.

Jeżeli oczywiście to tylko pretekst, którego potrzebowałeś a decyzję o odejściu już od dawna planowałeś, to rozumiem.

Jeżeli to jednak główny powód to polecam jeszcze na spokojnie przemyśleć by później nie żałować bardziej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bogans2 napisał(a):

Zobaczymy co dostanie. Jak dostanie extension do 3 mln na rok wiecej niz to co zaoferowal Tecu no to jak najbardziej bylo to do zaakceptowania.

Podobno szykuja dla niego extension wiec niedlugo sie przekonamy. Rozne kwoty tam padaja 21-30mln na rok

@LAF Caruso byl w all defense 1st i raczej nikt 19mln by mu nie zaoferowal (oferta od Tecu dla McDanielsa). McDaniels nie byl ani w 1st i 2nd teamie :)

Tecu go spoko wycenil. Bedzie beka jak dostanie w rl mniej

 

Mcdaniels ma 22 lata - to robi główna różnice, on powinien być tylko lepszy, dużo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

Dostanie więcej z tego co czytałem. 

Moga sie nie dogadac. Minnesota bedzie w d.. w nastepnym sezonie jak wejda kontrakty Edwardsa i McDanielsa wiec beda go chcieli jak najtaniej. Na pewno chce tam grac i teraz pytanie jaka znizke zaakceptuje? D.Hunter dostal 85mln rok temu, M.Bridges 80 dwa lata temu.

Roznie moze byc. Moze wziac mniej niz jest wart🙂 jego decyzja

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bogans2 napisał(a):

Moga sie nie dogadac. Minnesota bedzie w d.. w nastepnym sezonie jak wejda kontrakty Edwardsa i McDanielsa wiec beda go chcieli jak najtaniej. Na pewno chce tam grac i teraz pytanie jaka znizke zaakceptuje? D.Hunter dostal 85mln rok temu, M.Bridges 80 dwa lata temu.

Roznie moze byc. Moze wziac mniej niz jest wart🙂 jego decyzja

No to skoro hunter dostał tyle, a mcdaniels jest dużo lepszy, zaś salary idzie w gore, to masz odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto będzie robil psikusa @ernie9005 i zlozy dobre oferty barrettowi, johnsonowi i poetlowi

wszystkich nie przedluzy

@kolader @evitacre @RonnieArtestics @LAF @Sylvinho. @kuba2419 @bogans2 @Ashigaru

 

herro tez powinien dostac dobra wyplate. Kolader skąpi groszem, wiec moze nie chciec wyrownywac

@Alonzo tez moze miec problem z wyrownaniem quickleya przy tych wydatkach. 20/sezon powinno zrobic robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ciekawe oferty.

Jednak dalej niektorzy gracze niedoszacowani.

Quickley (fajna opcja dla kings w szczegolnosci),

Barrett (no tu na miejscu pacers bym wszedl mocno), a na miejscu takich hornets @LAF wizards @Sylvinho. zlozylbym mocna kontre.

Herro. powinien ktos zakontrować.

huntera bym na miejscu @kolader odpuscil przy takiej ofercie ze strony hawks

ciekawe gdzie skonczy poetl i kto kogo zaszac***e @ozzy110 czy @evitacre

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie spodziewałem się ofert dla Bridgesa i to na takie kwoty

29 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ciekawe gdzie skonczy poetl i kto kogo zaszac***e @ozzy110 czy @evitacre

Eviego ogranicza cap space. Mnie z Erniem nic. Pytanie jak bardzo udupiam się umową na 20+ mln 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał(a):

No no, @LAF miał rację, że druga tura będzie ciekawsza. 

Rada nie wysłała w oferty za Zubaca oraz Portisa, więc Heat zostają z Tillmanem na C. W III turze chyba tylko Valanciunas zostanie do wzięcia a i o niego pewnie będzie walka. Słabo 

Przecież są jeszcze kontry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.