Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, fluber napisał(a):

Dzięki, jakoś nie pomyślałem żeby wpierdolic się w 90 milionów rocznie dla kawhi i goberta na najbliższe 4 lata, mój błąd 

Ale Keldonowi byłeś gotów płacić chorą kasę :)

Poza tym, wystarczyło trochę "postraszyć", w myśl tego, o czym pisałeś wcześniej =>

13 godzin temu, fluber napisał(a):

Stworzyliśmy model w którym nie da się na dłuższą metę finansowo utrzymać super teamów z jakiegoś powodu. 

Nawet jeśli nie miałeś parcia, bo fajnie pozyskałeś DeRozana w międzyczasie. 

A już taki Kyrie to, by się Tobie akurat mocno przydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał(a):

Nope - na pewno nie. Tak jak zawsze - rozbieżność wynikająca z rl NBA będzie załatana - MLE tylko w kontrach w 2 turze 

Nie no nie mów tak. W kontrofertach będzie można rzucać full mle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale Keldonowi byłeś gotów płacić chorą kasę :)

Poza tym, wystarczyło trochę "postraszyć", w myśl tego, o czym pisałeś wcześniej =>

Nawet jeśli nie miałeś parcia, bo fajnie pozyskałeś DeRozana w międzyczasie. 

A już taki Kyrie to, by się Tobie akurat mocno przydał. 

Przecież nie mogę rzucać priorytetu na wszystkich i szachować 20 zespołów jednocześnie. Zaatakowałem keldona, pozyskałem dzięki temu DDR, mam dalej kasę, ale jak głosujący nie odrzucają zaniżonych umów to teraz nie mam jak rzucić maxa irvingowi. Bo już go nie ma na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

Niech udowodni swoją wartość. póki co to u nas zmienia co chwila klub i jest po najgorszym sezonie 😛

wolisz Trade Request Lamelo po tej wypowiedzi, czy wzięcie QO po sezonie? 

Mnie można tak brzydko mówić o najlepszym Ballu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

Niech udowodni swoją wartość. póki co to u nas zmienia co chwila klub i jest po najgorszym sezonie 😛

=>

W dniu 29.06.2023 o 20:17, człowiek...morza napisał(a):

Zarząd Knicks pragnie powitać Lamelo Ball'a w swoich szeregach.

Niewątpliwie przed off-season nie spodziewaliśmy się takiego obrotu akcji, ale gdy tylko pojawiła się szansa ściągnięcia gracza tego kalibru, zapanowało ogólne przekonanie, że należy nacisnąć przycisk.

Ball  wpisuje się w charakterystykę drużyny, tworząc z Mobley'em najbardziej perspektywiczny młody duet w lidze. A gdy dorzucimy do tego grona takich graczy jak Jordan Poole czy Mikal Bridges, nie mamy złudzeń, że klub czeka świetlana przyszłość.

Screen-Shot-2020-06-04-at-6.01.30-PM-120

 

W dniu 29.06.2023 o 15:17, człowiek...morza napisał(a):

Reaikii nie rozumie też, że gdy sięgasz po all-stara / franchise playera to zawsze w jakimś stopniu się przepłaca. Owszem, możesz nie dorzucać, ale wtedy stoisz w miejscu. W tym momencie uznałem, że trzeba wcisnąć przycisk.

Nie kombinuj. Czekamy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Na nic nie czekamy. Niech sobie LaMelo spokojnie pogrywa i na FA się zobaczy 

Do Ciebie i tak z FA nie przyjdzie, szanujmy się. Trzeba było pozyskać go w wymianie jak był dostępny. Im szybciej CM zamknie temat, tym lepiej również dla Ciebie szczerze powiedziawszy. 

2 godziny temu, karpik napisał(a):

Ja mogę mówić tylko za siebie, ale pośrednio czułem się stroną w tej turze jako 1/3 GMa Suns. 

Rozumiem, ale uważam, że mogliście spokojnie ustalić, albo głosuje każdy z Was, albo nikt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Do Ciebie i tak z FA nie przyjdzie, szanujmy się. Trzeba było pozyskać go w wymianie jak był dostępny. Im szybciej CM zamknie temat, tym lepiej również dla Ciebie szczerze powiedziawszy. 

Ale co ja mam zamykać?

U nas sytuacja LaMelo jest inna.

Zion nie podpisał również rok temu :)

Jak i wielu innych graczy którzy podpisali w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

Ale co ja mam zamykać?

U nas sytuacja LaMelo jest inna.

Zion nie podpisał również rok temu :)

Ale czekaj, wypierasz się tego, co pisałeś po wymianie czy jak? Żaden klub sobie nie pozwoli, by "allstar / franchise player" nie dostał max extension. 

Zion dostał ofertę max extension, ale z protekcjami zdrowotnymi, więc lud odrzucił, oferta została unieważniona. Poza tym, nie porównujmy sytuacji Ziona z LaMelo, bo to inne bajki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.