Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

akurat gwiazdy Heat są raczej wdzięczni, że ich GMem regularnie ich przepłaca, choć cała ta strategia zmierza raczej donikąd

Stworzyliśmy model w którym nie da się na dłuższą metę finansowo utrzymać super teamów z jakiegoś powodu. 

W głosowaniach na fa, głosujemy w interesie graczy, a nie klubów, tyle chciałbym przypomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Stworzyliśmy model w którym nie da się na dłuższą metę finansowo utrzymać super teamów z jakiegoś powodu. 

czemu znowu mówisz w tone jakbyś w tym uczestniczył? ja na przykład nic nie tworzyłem i to akurat bardzo dobrze w tym konkretnym przypadku

akurat @Alonzo tworzy superteam co roku, tyle, że jakby mało kto to kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czemu znowu mówisz w tone jakbyś w tym uczestniczył? ja na przykład nic nie tworzyłem i to akurat bardzo dobrze w tym konkretnym przypadku

akurat @Alonzo tworzy superteam co roku, tyle, że jakby mało kto to kupuje

Bo się identyfikuje z tym projektem.

Alonzo tworzy mocny team , ale nie superteam. Mógłby stworzyć superteam, ale po max 2 latach czekałaby go rozbiórka składu, więc balansuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model finansowy który jest stworzony tutaj, może trochę ograniczający pewne kwestie, ale jednak dzięki temu jest trochę więcej ruchu.

U nas nie ma sponsorów czy bogatych właścicieli którzy dosypią hajsem jak klub będzie na stracie.

W tym sezonie będę ogarniam całą zakładkę finansową - może uda się znaleźć coś do usprawnień, ale wydaje mi się że system finansowy akurat działa najlepiej z całego beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał(a):

Model finansowy który jest stworzony tutaj, może trochę ograniczający pewne kwestie, ale jednak dzięki temu jest trochę więcej ruchu.

U nas nie ma sponsorów czy bogatych właścicieli którzy dosypią hajsem jak klub będzie na stracie.

W tym sezonie będę ogarniam całą zakładkę finansową - może uda się znaleźć coś do usprawnień, ale wydaje mi się że system finansowy akurat działa najlepiej z całego beGM

System wymyślono tak żeby łatwiej było o rotację w czołówce aby każdy mógł mieć fun z gry i to jest akurat bardzo dobre. 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no ja jakby też, ale system finansowy chyba został stworzony przez jedną osobę

Początkowy tak, potem był modyfikowany, pamiętam że jak byłem w radzie to coś tam zmieniane było, liczyłem różnice w wydatkach między rl NBA a begm żeby to skorelować, dodawane były jakieś premie za mecze, za playin itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no ja jakby też, ale system finansowy chyba został stworzony przez jedną osobę

to prawda, ale akurat jest to jedna z tych kwestii, która naprawdę dobrze została ogarnięta i po dodaniu kwestii podziału podatku, uważam że całkiem zbalansowana

nie wiem czy znajdę cokolwiek do usprawnień w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi podpisuje umowę ponad 30mln poniżej maxa. Kyrie jakaś śmieszna umowa z bonusami. Brawo dla drużyn z cap space (szczególnie dla tankerów bez pewnych picków na najbliższy draft)! Super robota! 👏

Przepłacajcie lepiej Camów Johnsonów! :)

Btw, Vassell podpisuje umowę 4+1 mocno poniżej maxa. Zobaczymy czy w rl ktoś z dużym potencjałem (imho będzie lepszy niż Keldon, który tu poszedł zdecydowanie drożej) wedle tych nowych przepisów podpisze taką umowę. Uważam, że gdyby była chęć ze strony Vassella to już, by podpisał takie extension ze Spurs. 

ps. @człowiek...morza LaMelo Ball patrzy na umowę Haliburtona i się niecierpliwi :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Kawhi podpisuje umowę ponad 30mln poniżej maxa. Kyrie jakaś śmieszna umowa z bonusami. Brawo dla drużyn z cap space (szczególnie dla tankerów bez pewnych picków na najbliższy draft)! Super robota! 👏

Przepłacajcie lepiej Camów Johnsonów! :)

Btw, Vassell podpisuje umowę 4+1 mocno poniżej maxa. Zobaczymy czy w rl ktoś z dużym potencjałem (imho będzie lepszy niż Keldon, który tu poszedł zdecydowanie drożej) wedle tych nowych przepisów podpisze taką umowę. Uważam, że gdyby była chęć ze strony Vassella to już, by podpisał takie extension ze Spurs. 

ps. @człowiek...morza LaMelo Ball patrzy na umowę Haliburtona i się niecierpliwi :P

 

CM nie może mu złożyć extension bo go jeszcze nie ma w Nowym Jorku. Dopiero na początku sierpnia czyli 3 tura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Kawhi podpisuje umowę ponad 30mln poniżej maxa. Kyrie jakaś śmieszna umowa z bonusami. Brawo dla drużyn z cap space (szczególnie dla tankerów bez pewnych picków na najbliższy draft)! Super robota! 👏

Przepłacajcie lepiej Camów Johnsonów! :)

@człowiek...morza 

 

Dzięki, jakoś nie pomyślałem żeby wpierdolic się w 90 milionów rocznie dla kawhi i goberta na najbliższe 4 lata, mój błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.