Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, bogans2 napisał(a):

Aha czyli jezeli ktos chcialby skorzystac z mle to musialby byc okolo 6mln ponizej 136mln? No bo MLE jest okolo 12mln

MLE jest dla tych zespołów które są powyżej cap-space

room MLE są dla tych co są poniżej

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Podatek płacili w zeszłym sezonie ;)

fakt, w takim faktycznie zostanie im tylko room MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Aha czyli jezeli ktos chcialby skorzystac z mle to musialby byc okolo 6mln ponizej 136mln? No bo MLE jest okolo 12mln

jeśli chcesz skorzystać z full mle w żadnym momencie sezonu nie możesz przekroczyć Tax Apronu korzystając z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bogans2 napisał(a):

Aha czyli jezeli ktos chcialby skorzystac z mle to musialby byc okolo 6mln ponizej 136mln? No bo MLE jest okolo 12mln

Jak chcesz mieć full MLE to musisz mieć salary pomiędzy 123,6 mln (wtedy masz niby cap space, ale jest to mniej pieniędzy niż MLE, więc po prostu bardziej się opłaca mieć full MLE) a 172,3 mln (pierwszy Apron).

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał(a):

Jak chcesz mieć full MLE to musisz mieć salary pomiędzy 123,6 mln (wtedy masz niby cap space, ale jest to mniej pieniędzy niż MLE, więc po prostu bardziej się opłaca mieć full MLE) a 172,3 mln (pierwszy Apron).

Ok czaje mniej wiecej. Czyli ja skoro dalem reset powinienem miec MLE - jak wyjde poza cap - moze dodatkowy ruch bede musial zrobic

A nie dobra ok. Wg tego nie musze byc powyzej capu. Aby umowa MLE wyszla wtedy poza cap

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał(a):

Ok czaje mniej wiecej. Czyli ja skoro dalem reset powinienem miec MLE - jak wyjde poza cap - moze dodatkowy ruch bede musial zrobic

resety nic do tego nie mają

@bogans2 z capholdami masz aktualnie taxpayera. Jeśli zrzucisz cap holdy i po wymianiach będziesz 12 mln poniżej poniżej Apronu (172 mln) to zyskasz full mle. Nigdy nie możesz wrócić z room mle na full mle i z full mle na taxpayera. Jedynie możesz "spaść"

 

 

Wstawiłem swoje wstępne głosy. Jak ktoś chciałby mnie przekonać do zmiany do zapraszam na priv :)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero 1 tura, tacy zawodnicy jak Turner, Dejounte, czy Kyrie moga chyba spokojnie oczekiwac wyzszych ofert od swoich zespolow, zamiast na sile podpisywac to co maja lub sie przenosic. Co do Royce'a to glosowalem za podjeciem opcji, wiec konsekwentnie uwazam, ze powinien wziac te pieniadze, ktore dostal, bo wiecej nigdzie nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał(a):

To dopiero 1 tura, tacy zawodnicy jak Turner, Dejounte, czy Kyrie moga chyba spokojnie oczekiwac wyzszych ofert od swoich zespolow, zamiast na sile podpisywac to co maja lub sie przenosic. Co do Royce'a to glosowalem za podjeciem opcji, wiec konsekwentnie uwazam, ze powinien wziac te pieniadze, ktore dostal, bo wiecej nigdzie nie dostanie.

No jakby Lbs dał tyle co opcja która wziął to bym to rozumiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ernie9005 napisał(a):

To dopiero 1 tura, tacy zawodnicy jak Turner, Dejounte, czy Kyrie moga chyba spokojnie oczekiwac wyzszych ofert od swoich zespolow, zamiast na sile podpisywac to co maja lub sie przenosic. Co do Royce'a to glosowalem za podjeciem opcji, wiec konsekwentnie uwazam, ze powinien wziac te pieniadze, ktore dostal, bo wiecej nigdzie nie dostanie.

Zawsze dam więcej niż @ignazz Murrayowi 🙃😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał(a):

No jakby Lbs dał tyle co opcja która wziął to bym to rozumiał 

Przestańcie już sobie stroić żarty, skoro wziął opcje to widocznie nie uważał, że może liczyć na więcej, żaden agent nie mówi graczowi - weź teraz 10baniek bo tyle jesteś wart - zamiast doradzić mu sondowanie rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Przestańcie już sobie stroić żarty, skoro wziął opcje to widocznie nie uważał, że może liczyć na więcej, żaden agent nie mówi graczowi - weź teraz 10baniek bo tyle jesteś wart - zamiast doradzić mu sondowanie rynku

Po zdobyciu mistrzostwa często gracze zostają na kolejny rok w mocnej drużynie, to nie jest typowy przypadek. Extension to już dłuższe zobowiązanie w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy zawodnik, ktory odrzucil propozycje, moze wg mnie spokojnie liczyc na wyzsza oferte/dluzszy kontrakt. Turnerowi duma by nie pozwalala brac nizszego kontraktu w Toronto niz ma od Suns, o Murraya to tu wrecz bija sie na forum, Green tez moze dostac kontrakt na 3-4 lata, tak samo Kyrie powinien walczyc o 4- letni kontrakt, nawet Hunter moze 100mln dostac, skoro padla taka propozycja. Cuda sie dzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Po zdobyciu mistrzostwa często gracze zostają na kolejny rok w mocnej drużynie, to nie jest typowy przypadek. Extension to już dłuższe zobowiązanie w ciemno

Royce jest 5-6 graczem w rotacji, podjął opcje więc finalnie za 3 lata zarobi 25/3 to jest 5M mniej, to nie są warunki, które mu uwłaczają, zwłascza, że przez lata dostał ode mnie mega kredyt zaufania, nie mogę szastać pieniędzmi, może to odrzucić, ale nikt mu pewnie za rok 10M nie da i tyle z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał(a):

Ernie się po prostu boi że zespoły z capem rzucą się na Cama Johnsona, Baretta i Poeltla 🙂

Wszystkich i tak chyba nie zmiesci

Co do Turnera to trzeba tez wziac pod uwage ilu jest centrow na rynku.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Royce jest 5-6 graczem w rotacji, podjął opcje więc finalnie za 3 lata zarobi 25/3 to jest 5M mniej, to nie są warunki, które mu uwłaczają, zwłascza, że przez lata dostał ode mnie mega kredyt zaufania, nie mogę szastać pieniędzmi, może to odrzucić, ale nikt mu pewnie za rok 10M nie da i tyle z tego będzie

Trudna decyzja. Skoro dales mu mniej to mogles przynajmniej dac mu rok wiecej i tez byloby git🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Royce jest 5-6 graczem w rotacji, podjął opcje więc finalnie za 3 lata zarobi 25/3 to jest 5M mniej, to nie są warunki, które mu uwłaczają, zwłascza, że przez lata dostał ode mnie mega kredyt zaufania, nie mogę szastać pieniędzmi, może to odrzucić, ale nikt mu pewnie za rok 10M nie da i tyle z tego będzie

30mpg u Ciebie grał w mistrzowskim teamie. 7,5 miliona jak za 2 lata mle będzie wynosić 15 to jednak mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.