Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, fluber napisał(a):

Jeszcze nie wiesz jakie są skutki wytrejdowania giannisa? Kto będzie rezygnował z kasy jak właściciel nie ma problemu żeby spakować byłego mvp w prime?

 

37 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Trade request nawet nie wisiał w powietrzu. 

Po spakowaniu Giannisa, Milwaukee by płonęło. 

A to Wizards mogli wymienić Hardena czy zrobić SnT Duranta i o tym już nikt nie wspomni? 

Bucks to zdecydowanie ciekawszy projekt w tym momencie od Wizards, a Wiggins jest w najlepszym okresie swojej kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

 

A to Wizards mogli wymienić Hardena czy zrobić SnT Duranta i o tym już nikt nie wspomni? 

Bucks to zdecydowanie ciekawszy projekt w tym momencie od Wizards, a Wiggins jest w najlepszym okresie swojej kariery. 

Dlatego głosuje się w takiej sytuacji kasą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

No nie, patrząc na perspektywy zespołu i moment kariery w jakim jest teraz Wiggins to biorę zdecydowanie Bucks, bo różnica w kasie nie jest na tyle duża. 

Wiggins po rookie kontrakcie podpisał 2 umowy: 

- Andrew Wiggins -> Chicago Bulls  42/2+1 PO (13/14/15) 

-Andrew Wiggins Clippers 30,000,000/2.

Także tak, 8 milionów w perspektywie całego kontraktu to dla niego sporo kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sylvinho. napisał(a):

Wiggins po rookie kontrakcie podpisał 2 umowy: 

- Andrew Wiggins -> Chicago Bulls  42/2+1 PO (13/14/15) 

-Andrew Wiggins Clippers 30,000,000/2.

Także tak, 8 milionów w perspektywie całego kontraktu to dla niego sporo kasy. 

206mln zamiast 214mln w perspektywie kariery to będzie po podpisaniu nowej umowy. Myślę, że nie jest to duża różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał(a):

A Bucks majac 114mln w kontraktach moga dac oferte na 27mln Wigginsowi? Nie zmieszcza sie pod 136mln. Nawet jak capholdy zrzuca

Tak pytam bo nie wiem jak to dokladnie dziala. 

 

Wystarczy im połowa żeby złożyć ofertę ( czyli 13,5 mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

206mln zamiast 214mln w perspektywie kariery to będzie po podpisaniu nowej umowy. Myślę, że nie jest to duża różnica. 

Można też powiedzieć, że 8 milionów to więcej niż połowa jego zeszłorocznego kontraktu. Tu mamy zupełnie inną sytuację niż w real NBA gdzie od razu po rookie kontrakcie dostał maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Czyli jak maja 22mln do 136 to mogli komus dac kontrakt zaczynajacy sie od 44mln? Nie wiem o co tu chodzi :d

 

jeśli wygrają to będą musieli przesunąć jakiś kontrakt żeby zmieścić się w capspace - do złożenia oferty 50% wystarczy

ja wiem że może nie każdy czyta regulamin ale warto ;) 

5.36: Faza V: 

Po ogłoszeniu wyników głosowania drużyna ma 48h na dopięcie ewentualnych wymian w celu wyczyszczenia cap space i stworzenia sobie możliwości podpisania gracza. Jeśli ktoś wygra głosowanie, a potem nie zdąży w 48h zrobić niezbędnego cap space, to dostaje ban na następną rundę FA oraz nie podpisuje żadnego gracza w bieżącej. Gracz podpisuje wtedy umowę z następnym na liście zespołem, który posiada odpowiedni cap space.

5.36a: Zrobić cap space = poinformować o trade ORAZ uzyskać jego potwierdzenie OBLIGATORYJNIE w ciągu 48h od ogłoszenia wyników rozumianego jako moment, w którym kończy się głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec. Myslalem ze trzeba celowac z oferta pod te 136mln a ona moze byc 2x wieksza. Dzieki

Czyli zakladajac ze Bucks kogos tam wytrejduja zeby zmiescic kontrakt pod te 136 to wtedy w nastepnej rundzie przysluguje im pelne MLE tak?? No bo beda pod 136mln

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.