Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Czekałem na Twój głos @MarcusCamby 

Jak to szło ? Miami na ostatnim miejscu u mnie w głosowaniach za nie puszczenie Brooksa na FA 

Po czym cyk Jordan bierze minimum nie testując FA 

Jordan Goodwin zaczyna wchodzic u Ciebie na rejony Malika Williamsa jesli chodzi o zacietrzewienie w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

No wiesz jak ktoś pisze , że ktoś nie puścił gracza aby potestował FA a później sam jako agent robi dokładnie to samo to chyba trochę nam się to rozjeżdża 

Ja mam nadzieje, ze kazdy kasztan po two way twoim zdaniem bedzie testowal juz zawsze rynek, zamiast brac pieniadze i kontrakt w NBA gwarantowany. W koncu moga stracic tylko prace i swoje marzenie, w imie wybrania czerwonego koloru w kasynie zamiast czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Nie każdy , ale ten który może dostać więcej. 
 

Ja jestem ciekaw co napisze jak pojawia się lepsze oferty dla Jordana 

Pojawia sie, za 3 lata tak jak w przypadku innych takich graczy w  tej sytuacji zarowno w RL jak i w beGM.

Forum nie jest gotowe na drugi dzien dyskusji o Jordanie Goodwinie.
Ja nie jestem gotowy na drugi dzien dyskusji o Jordanie Goodwinie, bo ide walnac kielicha i lepic pierogi, takze na prawde ostatni post w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Jasne rozumiem , ze skala różnicy jest inna , ale obaj stracili na tym i to jest to co ich łączy a w obu masz inne zdanie. 

Nie licząc twojego hype na Niego, nie widzę pół powodu, by odrzucać ofertę życia dla Goodwina. On w RL NBA dostał niegwarantowany kontrakt od Suns na pierwszy rok i team option na drugi. Jego za pół roku może nie być w lidze.

A tu Warriors dostają gwarantowane 4 lata.

Dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royce zagrał w Nuggets już bodajze 5 sezon w tym czasie zagrał pewnie około 350 spotkań w rs i kilkadziesiąt w PO i w zasadzie wszystkie w s5, zna swoję rolę w tym zespole, zdaje sobie sprawę, że Nuggets mają w tym momencie dwóch zawodników na maksie i dwóch innych na wysokich umowach

jeśli sądzicie, że za rok będzie chciał pójść na rynek by w wieku 31 lat zarobić kilka baniek więcej zamiast zostać z tą drużyną do końca kariery biorąc 25% paycut to gratuluję Wam samopoczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bogans2 napisał(a):

W sumie to nie wiem z tym Roycem. Wygranie mistrzostwa raczej winduje gracza do gory. Patrz przyklad Bruce Brown. A ty mu przygotowales paycut. Jakbys dal 2x10mln to pewnie nie byloby tematu :)

Brogdon rok temu też dostał spory paycut i go podpisał i jak pokazała historia jego wycena nie była odrealniona,choć Camby krzyczał, że on powinien za 25 baniek rocznie biegać. Royce nie był specjalnie ceniony ani podczas PO ani w trakcie głosowania gdzie wziął gwarantowane 10M zamiast sondować rynek, dlaczego w takim razie ja mam mu oferować takie same pieniądze? Nawet gdybym chciał to muszę myśleć o przyszłości bo już teraz z tym payrollem obrona tytułu nie będzie łatwa.  Skoro głosowanie wykazało, że Royce nie chce odchodzić za kasą to daje mu szansę pozostania w drużynie, ponadto sami wyceniliście go w ten sposób na mniej niż wcześniej zarabiał. Może powinienem dać mu ciut więcej, ale też jestem przekonany, że jeśli ma się zgodzić to 2 miliony więcej (8.5 rocznie) nie będą tu miały roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche glupie bylo wziecie tego PO.. po wygraniu misia powinien sprawdzic rynek. Jak nie teraz to kiedy? ja dalem TAK ale pamietam ze sie wahalem bo skoro dalem Caruso i KCP tak to w sumie czego nie Roycowi. Chyba nie zdarzylem zmienic :d 10mln nie jest zle i wcale nie oznacza ze przy wiekszej roli (brak gwarancji powrotu Andersona i Caruso) jego wartosc bedzie mniejsza niz te 10mln. Dobry czas na dolozenie do pieca i wypromowanie sie. Ostatnia szansa na dobry min 3 letni kontrakt.

No ale przyjmuje tez Twoj punkt widzenia

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogans2 napisał(a):

No to troche glupie bylo wziecie tego PO.. po wygraniu misia powinien sprawdzic rynek. Jak nie teraz to kiedy? ja dalem TAK ale pamietam ze sie wahalem bo skoro dalem Caruso i KCP tak to w sumie czego nie Roycowi. Chyba nie zdarzylem zmienic :d 10mln nie jest zle i wcale nie oznacza ze przy wiekszej roli (brak gwarancji powrotu Andersona i Caruso) jego wartosc bedzie mniejsza niz te 10mln. Ostatnia szansa na dobry min 3 letni kontrakt.

No ale przyjmuje tez Twoj punkt widzenia

 

No jak pisałem dla mnie taka decyzja Royca była niezrozumiała, zawsze można złapać kontuzje czy coś i będzie problem, pewnie by te 8-9 baniek rocznie na 4 lata przytulił na sztywno, a tak ta decyzja jest trochę irracjonalna, ja niestety nie mam już Brunsona za 5 baniek rocznie i muszę liczyć każdego dolca

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Wiggins idzie wg sporej ilości osób do tankera? Hmm ciekawe, 2 mln na rok to dla niego tak dużo że zamiast do młodego i ciekawego projektu jakim jest teraz Bux...

Jeszcze nie wiesz jakie są skutki wytrejdowania giannisa? Kto będzie rezygnował z kasy jak właściciel nie ma problemu żeby spakować byłego mvp w prime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Jeszcze nie wiesz jakie są skutki wytrejdowania giannisa? Kto będzie rezygnował z kasy jak właściciel nie ma problemu żeby spakować byłego mvp w prime?

Trochę Ci umyka to, że gdyby tego nie zrobił, to Giannis by złożył trade request. Nie ma raczej co się czepiać Bucks o tę wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał(a):

Trochę Ci umyka to, że gdyby tego nie zrobił, to Giannis by złożył trade request. Nie ma raczej co się czepiać Bucks o tę wymianę.

Wtedy nikt by się nie czepiał, ale żadnego trade request nie było, ani nawet wniosku. Po wykopaniu giannisa trudno spodziewać się paycutow na fa, znając historię tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Wiggins idzie wg sporej ilości osób do tankera? Hmm ciekawe, 2 mln na rok to dla niego tak dużo że zamiast do młodego i ciekawego projektu jakim jest teraz Bux...

Przecież ja nie będę tankował w nadchodzącym sezonie szczególnie, że nie mam swojego picku. Dodatkowo wątpię żeby Wiggins ot tak odpuścił 8 milionów dla drużyny, z którą nic go nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.