Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

Za 2 sezony zgarnie 10,4 +11 jeżeli to podpisze. Czyli łącznie 21,4 miliona. 

Cztery lata gwarantowane. Wg mnie uczciwy deal. Jakies pitolenie o dodatkowe PO. To klub wyklada pieniadze i chce go na 4 sezony no to w czym problem. Jak Poole chce sie klocic o PO w czwartym roku i zaryzykowac 84mln kosztem 2mln i "moze" dostanie maxa za rok no to jest nienormalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

Cztery lata gwarantowane. Wg mnie uczciwy deal. Jakies pitolenie o dodatkowe PO. To klub wyklada pieniadze i chce go na 4 sezony no to w czym problem. Jak Poole chce sie klocic o PO w czwartym roku i zaryzykowac 84mln kosztem 2mln i "moze" dostanie maxa za rok no to jest nienormalny

Poole ma 4 turę jeszcze a w 2 turze dostał 2 oferty z po 91/4, tylko zostały odrzucone bo weszły za wcześnie. 

Teraz dostał 84/4 bez po. 

Może spokojnie poczekac. Widzi kto ile dostał na rynku w tym sezonie, wie że za rok kasy będzie więcej. W rl chce 110 milionow, więc te 84, jeżeli może dostać więcej to nie jest dla niego deal którego nie odrzuci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy Nets chca i czy beda mialy pieniadze na oferte w 4 turze. Ja oceniam stan na teraz, nie mam info co Nets zamierzaja zrobic. Po drugie przyklad Holmgrena. zlapal kontuzje i wypada na rok. Co jak Poole zlapie kontuzje? Zostanie z 2mln.. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to o pare mln obnizki miedzy 2 i 3 tura ale dal mu w zamian 4 lata gwarantowane. Dla mnie podpisuje. Macie inne zdanie, wasza rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bogans2 napisał:

Cztery lata gwarantowane. Wg mnie uczciwy deal. Jakies pitolenie o dodatkowe PO. To klub wyklada pieniadze i chce go na 4 sezony no to w czym problem. Jak Poole chce sie klocic o PO w czwartym roku i zaryzykowac 84mln kosztem 2mln i "moze" dostanie maxa za rok no to jest nienormalny

Poole'a nie interesuje czy według Ciebie czy kogo innego deal jest uczciwy. On oczekuję maksymalny możliwy hajs bo breakout year. Nie dość, że nie dał PO to nie sprawdził dokładnie i Poole ma jeszcze stracić 6 mln.

 

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Nie wiadomo czy Nets chca i czy beda mialy pieniadze na oferte w 4 turze. Ja oceniam stan na teraz, nie mam info co Nets zamierzaja zrobic. Po drugie przyklad Holmgrena. zlapal kontuzje i wypada na rok. Co jak Poole zlapie kontuzje? Zostanie z 2mln.. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to o pare mln obnizki miedzy 2 i 3 tura ale dal mu w zamian 4 lata gwarantowane. Dla mnie podpisuje. Macie inne zdanie, wasza rzecz

Znowu. Nie liczy się twoje zdanie w tej sytuacji jesteś Jordanem a on chce zarobić

A co mają do tego Nets @bogans2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo. mowimy o gosciu co zagral 3 miesiace dobre i on ma rozdawac karty? nierealistyczne!

niech ktos mu zaproponuje ta umowe, to bede kminil nad wyrownaniem.

poki co to wyglada tak, ze w knicks go wypromowali.

podobna historia juz miala miejsce i byl to jeremy lin.

mu rockets zaproponowali umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jo. mowimy o gosciu co zagral 3 miesiace dobre i on ma rozdawac karty? nierealistyczne!

niech ktos mu zaproponuje ta umowe, to bede kminil nad wyrownaniem.

poki co to wyglada tak, ze w knicks go wypromowali.

podobna historia juz miala miejsce i byl to jeremy lin.

mu rockets zaproponowali umowe.

O czyli Jordan już nie jest taki kochany i wspaniały bo upomina się o hajs tak?

Bridges też musiał czekać na ofertę od innego klubu bo Rybak też miał go w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

O czyli Jordan już nie jest taki kochany i wspaniały bo upomina się o hajs tak?

jak najabrdziej kochany. dlatego zaproponowalismy mu najwyzsza umowe ze wszystkich

wiadomo. przyszlo glosowac wobec knicks, to jedziemy po bandzie i żadanie ponadrynkowej stawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 tylko Nets i Knicks zlozyli mu oferty w 2 turze (1 tury nie sprawdzalem). Wiesz stracic 1.5mln na sezon to nie jest jakis wielki hajs. Mysle ze podczas kazdej rundy fa znajdziemy zawodnikow ktorzy rezygnuja z wiekszej kwoty i ida grac za mniej

9 minut temu, fluber napisał:

? W poprzedniej turze też były 4 lata gwarantowane

Bylo 3+1 teraz 4

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

O czyli Jordan już nie jest taki kochany i wspaniały bo upomina się o hajs tak?

Bridges też musiał czekać na ofertę od innego klubu bo Rybak też miał go w nosie

Mamy gracza który w ostatnim trymestrze robił 22-5 47 procent z gry, 40 procent za 3 i rzutem na taśmę wprowadził knicks do play in z jedna wygrana przewagi. 

Poszedł na spotkanie z gm-em po sezonie, ten mu zaoferował 91/3+PO , poole chciał się zgodzić, ale liga kazała ponowic oferte za 2 tygodnie. 

Poole wyjeżdża na krótkie wakacje, wraca po 2 tygodniach podpisać umowę a tu spotkanie z gm-em i nie, nie, Jordan. Co Ty tutaj chcesz? 3 miesiące dobrej gry i masz dostać 91 milionów? I to jeszcze z po? Nie ma c***a. Masz tu 84/4 i spierdalaj bo nikt inny Cię nie chce. 

Outstanding move

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie serio nie mam nic przeciwko zaproponowaniu mu przez Was lepszej umowy.

i wtedy bede myslal nad wyrownaniem

Ja mam watpliwosci czy jest wart wiecej i tyle. 

rok temu top10 ligi derozan podpisywal umowe warta 64 mln....

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ozzy110 napisał:

Jeszcze szczekasz?

uprzejmie przypominam, ze  to ty mowiles ze trent jr jest lepszy,

mam pytanie, na jakiej umowe gra trent jr?

 do twojego  poziomi chamstwa sie nie zniżę. 

festiwal hipokryzji widze tu mamy. wstydzcie sie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.