Skocz do zawartości

fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę tylko zgadywać, ale właśnie tak mogło być/jest. Kiedyś w wywiadzie narzekał na to, że ciężko o jakiś tam spoko diety z takimi ograniczeniami czy coś w ten deseń.

 

Ja niespecjalnie mam ochotę Przema bronić, nie jestem jakimś jego fanem, praktycznie zawsze w dyskusjach 'Karnowski a NBA' niemalże krzyczę, że nie ma szans na angaż w lidze.

 

Gortat też dosyć wyraźnie go opierdalał także można przyjąć, że Karnowski swoje za uszami ma, ale daleki byłbym od robienia z niego jakiegoś ch**a-amatora a tak brzmią te teksty o KFC w moim odczuciu.

 

 

 

No więc właśnie. Tu gdzie Ty widzisz Przema w wydaniu c***-amator jak doszukuję się czegoś więcej bo jak to jest, że typ ma za sobą bardzo dobrą karierę w NCAA, przez lata grał i trenował a wygląda jak grubas? Może być antyprzykładem odpowiedniego podejścia i prowadzenia się albo to nie jest cała prawda.

 

Kończę bo raz, że nie mam mam zaplecza merytorycznego do dyskusji o żywieniu a dwa, że dziwnie (niekomfortowo) się czuję broniąc Przemka, to nie dla mnie.

Bardziej mnie zastanawia, ze ma gosc 24lata a wlosy przerzedzone jak pola uprawne klasy VI. Cavs maja dziure pod dziura,na niegwarantowanym bralbym, co mialbym ucieche.

 

Zwierzak ma racje, wkradl sie blad, 6 klasa

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith kozak, full package.

 

RIP Knicks, RIP Magic.

 

Dziś w nocy był chyba jeszcze lepszy niż ostatnio, jak zdrowie dopisze, to nie będzie przebacz :nevreness:

 

Magic i Knicks nie wybrali Smitha z powodu obaw o jego zdrowie, a teraz w Summer League Smith wymiata, a Isaac i Ntilikina leczą kontuzje.

 

Co do innych graczy/zespołów, co się dzieje z Hieldem? On powinien teraz wymiatać w Summer League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jarałem się Thonem hajpując go tutaj jak nikt inny. W tym powiadam Wam, że Caleb Swanigan będzie przepotężny.

Przepotężny to on już kiedyś był :nevreness:

 

 

Ale fajnie jak zrobi karierę, bo stoi za tym naprawdę świetna historia.

 

 

Mi się wydaje, że mu się nie chce. Jak tak patrzę po statystykach NBA graczy to nie wyglądają one powalająco. Po prostu nie muszą się starać, szczególnie jak są ze słabych zespołów.

 

To, że nikt ze mną się nie jara Caleb Swaniganem to skandal. Koleś w 16 min miał 9-10, mecz skończył z 16-13. Musi popracować nad % w ataku. Na nogach aktywny, dużo ruchu, fajne zasłony. 

 

Czekam na kolejne spotkanie PTB tylko i wyłącznie dla tego gościa.

 

Mam szczerą nadzieję, że PTB zrobi deal z Rockets i Knicks, aby trochę miejsca pod koszem ogarnąć, bo szkoda, aby chłopak siedział na ławie, bo ma potencjał na bycie o wiele lepszym graczem od Harklessow i Aminu tej ligi, nie wspominając o Leonardzie.

 

Ogólnie Caleb Zach i Jusuf to będzie oranie.

Mało kogo jara Portland w Lidze Letniej, ja nie oglądałem żadnego ich spotkania, ale może rzucę okiem na jakieś highlighty Swannigana. Może mieć problem z minutami i trudno oczekiwać, że pod niego Blazers będą robić wymiany.

 

Być może poprzednia klasa jest po prostu dużo słabsza. Simmons nie gra, Ingram zagrał 3/4 spotkania i wypadł z kontuzją, Brown wygląda dobrze, Bender wygląda lepiej niż wyglądał. Statystycznie Diallo wygląda z ostatniego draftu kozacko, McCaw także, Ellenson, Baldwin, Siakam, Hernangomez. Nie ma zbyt wielu dobrze wyglądających nazwisk. W statach Forbes wygląda kozacko, Murraya bije na głowę.

 

Na razie po SL jak rzadko kiedy potencjalne steale w drafcie zgadzają się z tym, co pisano na forum. Smith i Adebayo są świetni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To, że nikt ze mną się nie jara Caleb Swaniganem to skandal. Koleś w 16 min miał 9-10, mecz skończył z 16-13. Musi popracować nad % w ataku. Na nogach aktywny, dużo ruchu, fajne zasłony. 

 

Czekam na kolejne spotkanie PTB tylko i wyłącznie dla tego gościa.

 

 

Toż ja od dawna pisałem o potencjale Caleba i skandalicznie niskiej pozycji w mockach... W moim był w top 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic i Knicks nie wybrali Smitha z powodu obaw o jego zdrowie, a teraz w Summer League Smith wymiata, a Isaac i Ntilikina leczą kontuzje.

 

Pierwsze słyszę, żeby Magic nie wybrali Smitha przez historię jego kontuzji. Hammond od początku mówił jakiego typu gracza chce i Isaac wpisywał się idealnie. Poza tym jego uraz nie był poważny, ale na tym etapie się nie ryzykuje. Przed nim całe lato na pracę. Zresztą ludzie: Isaac robił w SL coś koło 20pkt/16zb/3blk per 36, a i tak jest najmniej "ready" z całej czołówki draftu. W artykule na oficjalnej stronie Magic podano, że aktualny wingspan 7-3, reach 9-2, vertical 38. Wg badań może jeszcze urosnąć do 7-1. Jest szansa na unikat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby Magic nie wybrali Smitha przez historię jego kontuzji. Hammond od początku mówił jakiego typu gracza chce i Isaac wpisywał się idealnie.

 

W sumie bardzo dobra taktyka:

 

> chciej gracza X, który jest długi, może bronić kilka pozycji i dobrze rzuca

> mów, że z draftu chcesz gracza, który jest długi, może bronić kilka pozycji i dobrze rzuca

> weź w drafcie gracza X

> wow, Hammond wziął dokładnie takiego gracza jakiego chcieliśmy, good job

> ????

> profit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No klasa szykuje się kosmos, szczególnie, że jest dużo niskich, którzy naturalnie duzo grają piłką.

Powinna być ostra walka o ROTY, a jest przecież jeszcze Simmons, który po pół roku treningów powinien sie w top5 na koniec klasyfikowac. 

Walka o ROTY skonczyla sie w momencie, kiedy Kings wybrali Foxa. Tylko powazna kontuzja (odpukac) moze mu przeszkodzic, zeby zrobil z nich druzyne NBA. ;)

 

Oczywiscie to pol zartem, pol serio. Ale gosc bedzie wymiataczem w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o ROTY skonczyla sie w momencie, kiedy Kings wybrali Foxa. Tylko powazna kontuzja (odpukac) moze mu przeszkodzic, zeby zrobil z nich druzyne NBA. ;)

 

Oczywiscie to pol zartem, pol serio. Ale gosc bedzie wymiataczem w tej lidze.

 

Fox nie ma specjalnej przewagi w warunkach do ROTY - Fultz, Ball, Josh Jackson, Markkanen i Smith powinni wszyscy zostaćrzuceni na głęboką wodę i dostać duże role i minuty. Fultz dodatkowo pewnie będzie mógł pochwalić się PO, a Kings będą mieć jeden z najgorszych bilansów (nie wiem na ile głosujący na ROTY będą to brać pod uwagę, ale możliwe, że będą).

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox ma wszystko żeby zostać gwiazdą, ale wątpię żeby podczas pierwszego roku w jakiś sposób się wyróżniał. Raczej spodziewam się po nim co najwyżej przyzwoitego sezonu z chwilowymi przebłyskami. Fultz, DSJ, Tatum czy chociażby Jackson sprawiają wrażenie dużo bardziej gotowych do gry na najwyższym poziomie. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball bedzie bustem, a Markkanen jest bialy. Mozna ich wykluczyc. Zostaja Fultz, JJ i Smith i oni faktycznie powalcza o ROTY z Foxem.

Nie widzę Foxa, który gra cały sezon bez kontuzji. Jak się patrzy na te jego wejścia pod kosz, gdzie on co chwilę wchodzi w kontakt z wysokim rywali, wymusza faule i ląduje za koszem, to ja nie widzę, jak on ma to robić 5 razy 80 meczów, czyli 400 razy w sezonie i wyjść z tego cało ze swoim BMI 15,5 i kończynami, jak zapałeczki.

 

Fultz, Simmons i Smith powalczą o ROTY moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę Foxa, który gra cały sezon bez kontuzji. Jak się patrzy na te jego wejścia pod kosz, gdzie on co chwilę wchodzi w kontakt z wysokim rywali, wymusza faule i ląduje za koszem, to ja nie widzę, jak on ma to robić 5 razy 80 meczów, czyli 400 razy w sezonie i wyjść z tego cało ze swoim BMI 15,5 i kończynami, jak zapałeczki.

 

Fultz, Simmons i Smith powalczą o ROTY moim zdaniem.

Dokładnie ta trójka powalczy o tytuł najlepszego debiutanta roku. Dodałbym do tego grona jeszcze Tatuma z Celtics, ale jemu Hayward i Brown zabiorą minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.