Skocz do zawartości

Rockets 17/18


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ostatnio mega zalatany jestem a takie bomby spadaja jedna po drugiej, ale no fajnie fajnie

 

ciekawy jestem tego jak to bedzie wygladalo, bo w teorii to nie wiem do konca po co Houston byl CP3, skoro Harden byl 1st team All-NBA rozgrywajacym w poprzednim sezonie ktory byl 2 w glosowaniu MVP, do tego i jeden i drugi ciagle ma pilke w lapach... w teorii nie do konca wiec wiem po co im byl i jak to bedzie wspolgrac, ale sa pewne zasady w tej lidze - jesli mozesz sciagnac talent pokroju CP3, nawet jesli nie ma juz 25 lat, to to robisz + jesli druzyna wygrywa (a maszynka MDA jest stworzona pod RS i wygrywanie w nim) to tez wszystko sie jakos tam uklada i wyglada to jak miesiac miodowy

 

moze tez jest jeszcze jakis ruch kolejny, bo czytam ze chca sciagnac jeszcze jakas gwiazde, pytanie kogo i jakie maja mozliwosci bo jeszcze w to sie nie zaglebialem

 

jesli nikogo wiecej nie dobiora z bardzo wysokiej polki to nie do konca wiem czy ten CP3 mi sie tak podoba, bo szczerze mowiac to wolalbym Millsapa w Hou, nie dlatego ze Millsap to lepszy zawodnik, bo tak nie jest, ale fajniej by sie tam wkomponowal, bo to taki o wiele wiele lepszy Ryan Anderson, ktory do trojek dorzuca jeszcze inna roznorodnosc w ataku, pewnosc siebie tam i do tego dorzuca obrone na wysokim poziomie, ktorej Ryan w zasadzie nie dostarcza w ogole

 

takze ogolnie poki co cos na zasadzie Leo DiCaprio z Django

fXCUz27.jpg

 

czekam na dalsze ruchy, bo bez nich to bedzie ta sama historia co w tym sezonie - wygrywamy w RS, w PO dajemy ciala

 

ale fajnie tez ze sie dzieje i to dzieje sie bardzo duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ten jednowymiarowy to masz na myśli ofensywę czy defensywę?

A kiedyś potrafił coś w ofensywie? To ujemny gracz w ofensywie, kiedys świetny rim protector (choc moim zdaniem i tak overrated bo na wschodzie nie miał wielkiej konkurencji) odpowiednik DeAndre Jordana, tylko więcej pajacuje. Jak czytam Howard over Kobe, LeBron to oczom nie wierzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komentarze 1+1 nie dającym 2, jak żywo przypominają mi jak niedawno przeglądałem temat potencjalnego trade Allena Iversona. Większość forum stawiała i doradzała Minnesotę, zwłaszcza że sam Garnett bardzo nalegał na transfer Answera i oni w zgodnej opinii większości by pasowali do siebie świetnie. Jak wiadomo AI wybrał wtedy Denver Nuggets i współpracę z Carmelo Anthony.

 

Nie da się ukryć, tamta forumowa brać miała rację. Suma talentów się nie dodała, nie potrafili z sobą współpracować.

 

Sam jestem ciekaw jak to tutaj będzie wyglądać. Ale wydaje mi się, że Harden to nie jest Westbrook i da się podporządkować dla dobra zespołu. Harden jest dobry, bardzo dobry jako kreator, ale CP3 to jest artysta w swoim fachu. Bezsprzeczny number one.


A kiedyś potrafił coś w ofensywie? To ujemny gracz w ofensywie, kiedys świetny rim protector (choc moim zdaniem i tak overrated bo na wschodzie nie miał wielkiej konkurencji) odpowiednik DeAndre Jordana, tylko więcej pajacuje. Jak czytam Howard over Kobe, LeBron to oczom nie wierzę.

 

Polecam cofnąć się w tamte lata. Świetna rozrywka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś potrafił coś w ofensywie? To ujemny gracz w ofensywie, kiedys świetny rim protector (choc moim zdaniem i tak overrated bo na wschodzie nie miał wielkiej konkurencji) odpowiednik DeAndre Jordana, tylko więcej pajacuje. Jak czytam Howard over Kobe, LeBron to oczom nie wierzę.

Te <20 ppg na <60% TS jako pierwsza opcja w ofensywnie to ujemny wpływ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś potrafił coś w ofensywie? To ujemny gracz w ofensywie, kiedys świetny rim protector (choc moim zdaniem i tak overrated bo na wschodzie nie miał wielkiej konkurencji) odpowiednik DeAndre Jordana, tylko więcej pajacuje. Jak czytam Howard over Kobe, LeBron to oczom nie wierzę.

Howard over Kobe, LeBron to wiadomo ze kpina

 

ale nie powiedzialbym ze ofensywnie byl ujemny w latach swietnosci, gdzie po prostu czystym atletyzmem przepychal tam kazdego i robil 20-25 pts bez problemu

 

DAJ jest o polke nizej niz prime Howard, ktory w ogole MOIM ZDANIEM w 2011 zaslugiwal na MVP bardziej or Rose'a (tak samo LeBron ale tam bylo voters fatigue + teoria spiskowa :D adidas kupil Rose'owi to MVP :D ) juz nawet nei chodzi o fakt ,ze DAJ pierwsze sezony mial po 4-7 pts srednio a teraz w swoich latach swietnosci ma po 10-12, bo to nie jest tylko tak proste jak 20 Howarda > 10 DAJ, tylko warto tez zauwazyc, ze Howard wtedy byl gosciem nr1 w swojej druzynie i kazdy sie przygotowywal wlasnie pod niego, a DAJ gra obok CP3 i Blake'a i raczej pod niego jako glownego goscia nikt sie nie szykuje

 

 

Sam jestem ciekaw jak to tutaj będzie wyglądać. Ale wydaje mi się, że Harden to nie jest Westbrook i da się podporządkować dla dobra zespołu. Harden jest dobry, bardzo dobry jako kreator, ale CP3 to jest artysta w swoim fachu. Bezsprzeczny number one.

 

 

nie jestem tego pewny, bardzo nie podoba mi sie slowo artysta przy CP3, bo wlasnie wydaje mi sie ze on nim nie jest i to jest ten problem, ze on jest GENIALNYM KREATOREM i GENERAŁEM na parkiecie, swietnie kontroluje przede wszystkim tempo gry, ale to raczej ty musisz byc tam gdzie on chce i ci każe, niż jakby sie dostosowuje do Ciebie i kreuje pod to co robisz

 

nie wiem jak to dokladnie opisac, ale o czyms takim mowil Big Baby Davis, ze to dla niego byla roznica miedzy CP3 a Rondo jesli chodzi o podania, ze zbierał straszne baty po spotkaniach od CP3 za to ze nie gral dokladnie pod dyktando Chrisa, ale tutaj pojawia sie tez inny aspekt, ze grajac w LAC Big Baby Davis byl cieniem samego siebie z czasów Bostonu, wiec nie ma sie tez co dziwic ze lepiej wspomina tamte czasy bo i sam byl w lepszej formie fizycznej i grał, no i zdobył misia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli tyle się mówiło że CP3 ma zostać w Clippers bo może dostać od nich 5lat/200 mln kontrakt, a od innych tylko 4letni. Tymczasem gość robi opt-in na ostatni rok kontraktu, przez co zarobi w nadchodzącym sezonie o blisko 10 mln $ mniej niż mógłby dostać...

Skoro już rezygnuje z kasy to mógł iść do Spurs. Lepiej pasowałby do Leonarda niż Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wałkować tematu Howarda, bo walkowalem to lata temu na Supergigancie jak był w "prime" i robiłem dokładne analizy, że to dmuchana PR lala która ma dryg do obrony kosza i nic wiecej. Pisałem że nic więcej niż ten jeden final (tylko dzięki kontuzji Garnetta, bo inaczej odpadli by) nie osiągnie, choć był wielki hype na niego. Jak chcesz to wpisz sobie hasło DH most overrated player to dziesiątki analiz jego gry Ci wyskoczy, z których wynika jak był przeszacowany. Niemniej wtedy PR, premiera Supermana i kontrakt robił show i ludzie się jarali nim. Ale prawda jest taka, że DAJ w tamtejszych ORL gdyby dostawał 10 alley oopow i rzucal 11-12 wolnych na mecz to też by miał średnia 20, tylko to nie ma nic wspólnego z umiejętnościami w ofensywie :) Poszukaj Howarda http://bkref.com/tiny/FkS4M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli tyle się mówiło że CP3 ma zostać w Clippers bo może dostać od nich 5lat/200 mln kontrakt, a od innych tylko 4letni. Tymczasem gość robi opt-in na ostatni rok kontraktu, przez co zarobi w nadchodzącym sezonie o blisko 10 mln $ mniej niż mógłby dostać...

Skoro już rezygnuje z kasy to mógł iść do Spurs. Lepiej pasowałby do Leonarda niż Hardena.

 

Zarobi 10 mln mniej pomiędzy 32, a 33 rokiem życia. W wieku 33 lat szykuje się pod super maxa. Te 10 mln na pewno się zwróci, bo 25 mln zarobione w wieku 32 lat na pewno jest o wiele większą kwotą, niż to co by dostał kończąc supermaxa jako 37 latek. Hajs się zgodzi pewnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wałkować tematu Howarda, bo walkowalem to lata temu na Supergigancie jak był w "prime" i robiłem dokładne analizy, że to dmuchana PR lala która ma dryg do obrony kosza i nic wiecej. Pisałem że nic więcej niż ten jeden final (tylko dzięki kontuzji Garnetta, bo inaczej odpadli by) nie osiągnie, choć był wielki hype na niego. Jak chcesz to wpisz sobie hasło DH most overrated player to dziesiątki analiz jego gry Ci wyskoczy, z których wynika jak był przeszacowany. Niemniej wtedy PR, premiera Supermana i kontrakt robił show i ludzie się jarali nim. Ale prawda jest taka, że DAJ w tamtejszych ORL gdyby dostawał 10 alley oopow i rzucal 11-12 wolnych na mecz to też by miał średnia 20, tylko to nie ma nic wspólnego z umiejętnościami w ofensywie :smile: Poszukaj Howarda http://bkref.com/tiny/FkS4M

 

DAJ ma CP3, Howard miał Jameera Nelsona. Ja pamiętam, że była masa opinii, że Howard jest właśnie kiepsko wykorzystywany w taktyce Van Gundy'ego i zostawiany samemu sobie. A i tak mimo swoich ułomność dawał radę, bo fizycznie był nie do zatrzymania. Kluby na Niego szykowały po trzech centrów w rosterze. Co zrobił z Cavs i LeBronem w 2009, kiedy nikt im szans nie dawał...kto nie pamięta, niech sobie odświeży.

 

I nie wiem jak możesz mówić, że jego defensywa była przeceniana. Taki Gobert mógłby za Nim torby nosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch Houston. Skoro Paul chciał grać z Hardenem, to znaczy, że mają plan i wiedzę, jak grać razem. Poza tym rywale Rockets niech szykują defensywę na pełne 48 minut bronienia. To będzie ultra-atak non stop. Albo Harden wjeżdżający pod kosz/ rozrzucający na obwód , albo Paul z mid-range/ szukający strzelców. Rockets będą łamać kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobi 10 mln mniej pomiędzy 32, a 33 rokiem życia. W wieku 33 lat szykuje się pod super maxa. Te 10 mln na pewno się zwróci, bo 25 mln zarobione w wieku 32 lat na pewno jest o wiele większą kwotą, niż to co by dostał kończąc supermaxa jako 37 latek. Hajs się zgodzi pewnie :smile:

 

W sumie racja - inna sprawa że podpisywanie 33-latka na 5lat/210mln$ (chyba jakoś tak będzie wyglądał 5letni max w 2018-19)  to trochę samobójstwo.

Dlatego ciekaw jestem czy CP3 rzeczywiście dostanie bez problemu za rok maxa, np. w sytuacji gdyby w najbliższym sezonie zagrał nieco słabiej albo doznał jakiejś kontuzji. Wg mnie trochę ryzykownie postąpił, ale może nie docieniam jego wartości dla potencjalnych pracodawców.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając życie zacznie nakurwiać 45% za trzy i za chwilę będzie kolejnym middletonem

Myślę, ze nie

W ogóle Hillard jest takim no namem , że połowa dziennikarzy podawała błędnie jego imię bo on jest chyba Darrun

 

A i tak go muszą wywalić do piątku bo inaczej ma gwarantowaną kasę a Clippers i tak na nim nie zależy

 

Możliwe , że ostatni raz widzisz jego nazwisko w składzie drużyny NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komentarze 1+1 nie dającym 2, jak żywo przypominają mi jak niedawno przeglądałem temat potencjalnego trade Allena Iversona. Większość forum stawiała i doradzała Minnesotę, zwłaszcza że sam Garnett bardzo nalegał na transfer Answera i oni w zgodnej opinii większości by pasowali do siebie świetnie. Jak wiadomo AI wybrał wtedy Denver Nuggets i współpracę z Carmelo Anthony.

 

Nie da się ukryć, tamta forumowa brać miała rację. Suma talentów się nie dodała, nie potrafili z sobą współpracować.

 

To nie chodzi o to, że nie będą potrafili współpracować, bo obaj to inny profil i kaliber graczy niż AI3 i Carmelo. Chodzi o maksymalizację potencjału - może Rockets byliby w stanie zmontować mocniejszy zespół ściągając kogoś teoretycznie słabszego niż Paul, ale poprawiającego słabe strony Rockets. Ale to oczywiście szukanie dziury w cały, bo tak czy inaczej, jak w NBA masz Chrisa Paula i szansę ściągnąć drugiego Chrisa Paula to robisz to 10 razy na 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła mówią, że to przez Doca, który faworyzował Austina od dnia jego ściągnięcia do LAC. Czarę goryczy przelał ponoć blok wymiany za Melo w lutym, która była już dogadana, ale Doc nie chciał oddać syna. LoL

Zbierają salary żeby móc dobić deal za CP3.

 

BTW: Litewskie media podają, że CP3 odszedł przez konflikt z Dociem Riversem, który narodził się przez to, że Doc inaczej traktował syna, niż resztę ekipy (brak krytyki dla puciu-puciu Austinka) oraz brak akceptacji dla wymiany z NYK w której do LAC miał dołączyć Carmelo (allegedly Melo+Vujacić za Pierce, Jamal i Rivers Jr.) :grin:

Mówcie mi "Sources" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła mówią, że to przez Doca, który faworyzował Austina od dnia jego ściągnięcia do LAC. Czarę goryczy przelał ponoć blok wymiany za Melo w lutym, która była już dogadana, ale Doc nie chciał oddać syna. LoL

 

Będąc on fire w przeklejaniu memów

 

0ff726bdc8e13a3a562750b32ed57ed4.jpg

 

też mnie Durant wnerwił jak przeszedł do GSW i go hejtowałem

ale ten żart to juź chyba jest "passe", nie? 

 

podobnie jak płączący co chwile Jordan :P

Mówcie mi "Sources" :grin:

Litewskie źródła mnie wtedy zniszczyły :D 

ale zapomniałem napisać o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a CP jakoś się lubi z Hardenem? coś się dogadaywali przed tym trejdem? 

jakiś komenatarz Blejka lub DAJA? :tongue:

Ta sprawa tak naprawdę jest dziwna bo

 

A - Paul podobno pogroził Clippers, że i tak podpiszę z Houston latem tylko ,że ci nie mieli na niego 35 baniek... I musieli poszukać kogoś chętnego na Andersona i Lou i Beva...A na Ryno jak na razie chętnych brak tzn są ale żądają wysokiej dopłaty

B- Cała operacja opierała się na tym ,że Paul zrobi opt in

C - W lipcu wchodzi nowe CBA i taka konstrukcja wymiany nie mogłaby być zrealizowana ( źródło Eric Pincus)

 

By to miało sens to Morey musiał mieć wcześniejsze zapewnienie Paula że ten sie zgadza na rezygnację z 11 baniek i robi opt in i że wymusi wymianę

 

Bez współpracy z Paulem takie coś nie miało racji bytu a w teorii nie mogli rozmawiać z Paulem który wciąż jest graczem Clippers

 

Wydaje mi się , że CP jako wolny agent miałby duży problem z przejściem do silnej ekipy ale suma sumarum Clippers w przymusie nie sprzedali tak tanio Paula.. Beverly , Harell i Dekker to naprawdę fajni zadaniowcy

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.