Skocz do zawartości

BIG3


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Pod względem wyszkolenia  czy siły - być może. Ale porównując tempo i intensywność gry najmocniejszych turniejów FIBA 3x3 (z których rekrutują się reprezentancji na igrzyska) i big3 widać ogromną różnicę na niekorzyść big3 moim zdaniem... Za to technicznie wiadomo, gracze NBA to elita elit.

 

 

Samo tempo to nie wszystko .,Nie wystarczy dobrze biegać,trzeba umieć biegać i żuć gumę jednocześnie.,W 2016 reprezentacja US doszła do finału MŚ FIBA 3X3 i nieznacznie przegrała z Serbami.,W składzie USA :Stefhon Hannah,Myke Henry,Kavon Lytch,Lonzo McKinnie .,zawodnicy na poziomie undrafted, D-League,Summer League,AZS Koszalin czyli praktycznie gracze ,którzy nawet w snach nie byli w stanie zagrać w NBA.,Co by było gdyby na Olimpiadę lub mistrzostwa FIBZ 3X3 pojechali najlepsi ? Przecież tacy Serbowie nie powąchali by nawet piłki.,Wystarczyło by trzech emerytów: Kobe,Pierce ,Garnet żeby wygrać taki turniej FIBA blindfolded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawsze lubiłem tego gracza, w sumie zastanawiałem sie gdzie sie podział po paru latach... a tu niespodzianka :smile:

Z całym szacunkiem, ale nie lepiej pisać ze starego konta? Wiem, wcześniejsze pisanie o ukochanych Nets i Heat trochę się gryzie z obecnymi preferencjami, ale i tak nikt by nie pamiętał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

obejrzałem dzisiaj ze 3 mecze w formie 6-7 minutowych skrótów na youtube i całkiem fajnie, dużo lepiej niż 1 sezon. Przede wszystkim składy są znacznie mocniej przypakowane i jest bardzo mało noname'ów. Big Baby, Stat, Nate Krypto-nate, Baron DAvis, Ptasiek, a wszyscy w miarę żwawi i zadziorni.

 

Nate Robinson jakąś ostrą zadymę probował rozkręcić po meczu, oczywiście skończyło się na pokrzykiwaniach i niczym więcej, ale i tak z jajem to wszystko.

 

 

Don't get me wrong, jakby oglądać całe mecze to pewnie sporo złych rzutów itp, ale też nie czarujmy się, to nie jest i nie będzie zbliżone poziomem do NBA.

Tak czy inaczej dla mnie znacznie lepsza rozrywka niż rozkminianie gdzie podpisze Kawahi albo kto miał kiedy lepszy support i dlaczego.

 

p.s. Chciałbym żeby ktoś kiedyś zrobił jakiś mecz typu big3 vs Fiba 3on3 champs, coś mi się zdaje że już wiem jaki byłby wynik. tak, wiem że przepisy mocno się różnią i fiba 3on3 to jakby coś pomiędzy koszykówką a biegiem na 3000m z przeszkodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.