Skocz do zawartości

BIG3


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, mi w drugim tygodniu już sie troche znudzilo, bo ja od prawie 10 lat ogladam w NBA tylko czolowke, no i jednak ogladanie jak podkoszem masujo sie Lee Nailon z Kwame Brownem to jednak moze nie jest taki wcale super pomysl.

 

 

Co nie zmienia faktu, ze z 3 wakacyjnych eventow zwiazanych z basketem, czyli NBA SL, 3x3 FIBA WC i BIG3, big3 oglada sie zdecydowanie najlepiej. Choc faktycznie, musza byc chyba lepsze nazwiska zeby to bardziej ruszylo, no i sciaganie pijakow i narkomanow chyba jednak mija sie z celem, bo ludzie najpierw kupujo bilet a potem widza takiego jak sie slania na nogach juz przy wyjsciu z szatni - to chyba nie o to chodzi. Choc, kto tam zna amerykanskie zwyczaje.

 

Podoba mi sie tez ze nie ida w zaparte z przepisami, tylko sa flexible [zmienili max ilosc punktow].

 

No, powo, ale ja, po poczatkowym entuzjazmie, w 2. ttygodniu wytrzymalem juz tylko kilkuminutowe hajlajty


p.s. uwagi dotyczace graczy [przy czym zaznaczam, już w 2 tygodniu ogladalem tylko highlighty, wiec moge sie mylic]:

 

- Abdul Rauf zatrzymal czas

- Mo Evans wykreowal sobie podczas 2 kolejek big3 tyle samo punktow co przez calo sfojo kariere w NBA

-DeShawn Stevenson wykreowal sobie duzo wiecej niz przez calo kariere w NBA

-Bibby jest najlepszym strzelecem w historii koszykowki w rzutach za 4 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, powo, ale ja, po poczatkowym entuzjazmie, w 2. ttygodniu wytrzymalem juz tylko kilkuminutowe hajlajty

 

To jest chyba bardziej "targetowane" jako live event I guess?

 

Jak na szczyt sezonu ogórkowego to jest spoko pomysł, poziom jakby nie było bardzo wysoki, gdybym był typem co gnije przed TV, a nie przed kompem (attention span znacznie krótszy) i by akurat leciało, to bym cośtam oglądał.

 

W sumie to dziwne że przez aż tyle czasu nikt nie wpadł, żeby taką niszę zagospodarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych Big3 zapraszamy na 3x3basket.pl - szukamy nie tylko czytelników, ale i redaktorów!

@6th man - jeśli chciałbyś na naszych łamach zamieścić krótką relację z "pierwszej ręki" to bylibyśmy wniebowzięci :).

 

Mam nadzieję, że nie złamałem żadnego zwyczaju/regulaminu, jeżeli tak to proszę o usunięcie posta i informację gdzie można zamieszczać tego typu newsy. Z tego co wiem, niewiele jest miejsc w polskiej sieci gdzie można przeczytać na ten temat - chciałem głównie poinformować zainteresowanych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Allen Iverson nie pojawił się w niedziele na meczu BIG3 w Dallas,.Jego nieobecność była nieoczekiwana bez zawiadomienia i ostrzeżenia  lub podania okoliczności związanych z absencją. We wcześniejszych meczach Iverson się nie przemęczał wychodząc na parkiet tylko na chwile, a w Filadelfii nie zagrał nawet przez sekundę,ale był przynajmniej dostępny dla fanów.,Zniknięcie Iversona  postawiło Ice Cube i Lige BIG3 w trudnej sytuacji,zostało wszczęte śledztwo w celu ustalenia okoliczności zdarzenia., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu, co za krap. Jak to przetrwa więcej niż kolejne 2 miesiące to ja nie wiem. Dawno się tak nie wynudziłem i jednocześnie nie ośmiałem. Przecież kurna w klasach integracyjnych na wfie jest wyższy poziom.

to coś to bardziej można traktować w formie ciekawostki przyrodniczej a nie poważnej rywalizacji, z jednej strony może niema się co dziwić banda no namów nie wzbudziłą by takiego zainteresowania na starcie, ale z drugiej strony to gdyby poziom liczył się tam choć trochę to by zaangażowali choćby jakichś grajków którzy dopiero co porzegnali się z graniem akademickim, nawet na niższym szczeblu, niż wyeksploatowanych pro karierom weteranów wespół z różnymi cudakami jakimi teraz są AI czy Sweetney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam temat, dla ciekawych krótkie podsumowanie sezonu zasadniczego oraz finałów:

 

http://3x3basket.pl/2017/08/25/podsumowanie-pierwszego-sezonu-zasadniczego/

http://3x3basket.pl/2017/08/30/trilogy-pierwszym-mistrzem-big3/

 

To już pewne, że będzie drugi sezon. Wygląda na to że ten produkt się sprzedaje. Sam, po pierwszych duuuużych wątpliwościach zaczynam się do tego przekonywać. Organizatorzy w jednym zdaniu mówią o koszykówce 3x3 i igrzyskach olimpijskich. To może być dobry trop, ale wtedy poziom zdecydowanie musi się zmienić (zasady pewnie też) - świeża krew z uniwersytetów to dobry pomysł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rashard McCants to jak junior przy reszcie, tylko 32 lata. Nic dziwnego, że został MVP :tongue:

Chyba nie rozróżniasz jabłka od pomarańczy.,MVP został nie Rashard McCants (lat 32), tylko Rashard Lewis (lat 38) .,Ale to mała różnica przecież "Wszystkie Ryśki to porządne chłopy"., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak bardzo roznia sie zasady big3 od fiba "pi****lenie 3 po 3", bo tak to te KMarty mogly by sobie pojechac na olimpiade moze.

 

ale zaden murzyn nie bedzie biegal jak szalony jak w fibowskiej odmianie

 

 

 

ogolnie co do big3 to niby ok, ale jakos nie poraża. poza pierwszym tygodniem obejrzałem wiekszosc spotkan w formie 2-3 min hajlajtow i spox , poziom miejscami ok, dla mnie najwieksza niesodzianka to forma abdula raufa. Ale zeby siedziec i ogladac cale mecze - meeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z poziomem? Mike Sweetney po obiadośniadaniu miażdży wszelki szrot jaki by mógł przyjść po NCAA.

 

Pod względem wyszkolenia  czy siły - być może. Ale porównując tempo i intensywność gry najmocniejszych turniejów FIBA 3x3 (z których rekrutują się reprezentancji na igrzyska) i big3 widać ogromną różnicę na niekorzyść big3 moim zdaniem... Za to technicznie wiadomo, gracze NBA to elita elit.

Z drugiego artykułu "Rashad McCants zostaje wybrany BIG3 Championship MVP"

 

No właśnie, BIG3 Championship MVP to coś jak MVP finałów NBA. Nie MVP całej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mają c***owe zasady tbh.

 

 

dokladnie, zasady w fiba "pi****lenie 3 po 3" to żenua, co w efekcie daje, zamiast koszykówki, połączenie koszykówki z biegiem na srednim dystansie

tragedia dla fanów koszykówki, uczta dla fanów lekkiej atletyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.