Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 17/18


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Profesor, który może być tak dymany w obronie jak jeszcze nikt w historii, całe szczęście, że jest Beverley, to może jako tako będzie można go ukryć. Choć jest jeszcze Gallo.

To już problem Riversa, by ukryć te braki. Teodosić jest znakomitym kreatorem, Jordan i Griffin na pewno będą zadowoleni. Z przyjemnością przez lata patrzyłem na grę Teodosicia w Eurolidze, z przyjemnością zatem obejrzę, jak odnajdzie się w realiach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap V : Podpisanie nie wiadomo po co Teodosicia i tego ruchu nie jestem w stanie pojąć jak to się stało ,że ten gracz u nas wylądował. I tak tłok na pozycji PG był duży to jeszcze dokooptowano nam kolejnego gracza na tą pozycję.Ten ruch oznacza przesunięcie A.R na pozycję SG w s5 czyli ruch w którym Doc mógł maczać palce ale dobra dość tych dziwnych teorii.

Szczerze to zamiast niego wolałbym Burke'a który był rozważany jako backup dla J.J.Redicka gdyby ten został.

 

Obejrzyj sobie, to może się zrozumiesz ;)

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w ogóle nie ma o czym gadać, gość rewelacyjnie podaje, a z dystansu rzuca lepiej niż CP3, i LAC podpisując go ubili świetny interes. Gdyby nie to że razem z de Colo byli bogami w Moskwie, i pewnie do kontraktu, drugie tyle miał dokładane pod stołem, to już dawno byłby w Nba. A tak to po co miał się tutaj pchać? Tutaj nie będzie gwiazdą, zupełnie inne otoczenie (w którym fakt, że może się nie odnaleźć), poza wyższą pensją w zasadzie same minusy. Kings z Bogdanem też zrobili świetny interes. Na prawdę to były jednostki wybitne w Europie, i po prostu świetni koszykarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Willie Reed za 1,5mln$ w Clippers.

W Heat odpuścił nieznacznie wyższy kontrakt mając Player Option.

Kolejny gracz, który się przeliczył.

Brawo Willie!

Clippers będą mieli z niego pożytek, jak będą potrafili konsekwentnie zaciągać go do siłowni, a dietetyk będzie pilnował jego menu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie Reed za 1,5mln$ w Clippers.

W Heat odpuścił nieznacznie wyższy kontrakt mając Player Option.

Kolejny gracz, który się przeliczył.

Brawo Willie!

Clippers będą mieli z niego pożytek, jak będą potrafili konsekwentnie zaciągać go do siłowni, a dietetyk będzie pilnował jego menu. 

 

Najzwyczajnie w świecie poszedł do lepszego zespołu, a dostał tyle ile miał dostać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz, ponoć Celtics proponowali mu taki sam kontrakt ;)

 

Zo jak to mówią? Uderz w stół...? :D

 

Nie mam ostatnio za bardzo czasu pisać, ale w każdej wolnej chwili sprawdzam co się dzieje na forum i widzę, że masz straszny problem z Celtics po tym jak podpisali Hayward.

 

Krytykujesz jego podpisanie, bo musieli sprzedać Bradley, odpuścić Olynyka etc.

 

Podczas gdy Heat będą płacić >36 baniek na trio Olynyk, JJ, Waiters - gdyby nie ten Johnson to chłopaki mogli by do Sevres jechać służyć za wzór przeciętności. Tak czy siak nie zamieniłbym się na depth jaki daje to trio vs. Hayward. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzesza graczy musi mieć mocno nietęgie miny po FA. Rok temu takie Eldorado, a teraz to bida do kwadratu. Szacowało się, że więcej dostanie. A zamiana Heat na Clippers to nie jest jakiś wielki awans sportowy.

 

Przeliczył się jak większość.

 

Były jakieś newsy o zwolnieniach agentów? Przecież to oni odpowiadają za takie rzeczy. Rok temu był skok salary o 30 mln, teraz "tylko" o 5 niecałe. Wcale tak dużo drużyn nie miało miejsca ani interesu na wypychanie sobie rosterów. Jaki PR spadł na Lakers za Denga i Mozgova, co dostał Byiombo. Ślepy by zauważył jaka jest w lidze tendencja i jak GMi zostali szybko zweryfikowani przez rynek. Ehh, gdyby się tak człowiek urodził w USA, w collegu pograł 2 ppg i kariera mogłaby stać otworem. Jakiś manager, agnet, trener od przygotowania fizycznego czy inny guru znafca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że agenci wpływają na dziennikarzy i próbują oszukać rynek, ale nawet na forach ludzie prognozowali większe stawki kontaktowe.

Forumowicze nie przetrwawili w pełni tego, że SC jest o 8 mln mniej niż wcześniej liczyli, bo forumowicze na forum się bawią. Ludzie, dla ktorych jest to praca jednak, dali dupy po całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli agentami są takie sebole jak rich paul czy bj armstrong to co tu się dziwić

 

a nba nerdy wiedziały że będzie chooioza, bo duncan i leroux o tym mówili od dawna, tylko nie wiadomo było jak wielka

 

dla mnie offseason wygrał tim hardaway jr - wszyscy płaczą a ten jest ustawiony do końca życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zo jak to mówią? Uderz w stół...? :grin:

 

Nie mam ostatnio za bardzo czasu pisać, ale w każdej wolnej chwili sprawdzam co się dzieje na forum i widzę, że masz straszny problem z Celtics po tym jak podpisali Hayward.

 

Krytykujesz jego podpisanie, bo musieli sprzedać Bradley, odpuścić Olynyka etc.

 

Podczas gdy Heat będą płacić >36 baniek na trio Olynyk, JJ, Waiters - gdyby nie ten Johnson to chłopaki mogli by do Sevres jechać służyć za wzór przeciętności. Tak czy siak nie zamieniłbym się na depth jaki daje to trio vs. Hayward. ;)

Zawiodłem się trochę na Celtics. Myślałem, że Ainge mając takie możliwości postara się bardziej, by powalczyc w przyszłym sezonie z Cavs. Hayward to świetny gracz, ale nie wiem, czy niweluje Celtics poniesione straty. Zapewne sezon pokaże. Tak czytając w pierwszych 4 dniach lipca różne artykuły o Heat i o tym, co wiąże się z przyjęciem przez Haya maxa naprawdę nie miałem przekonania, czy to oby dobry pomysł. Może przez to, że jest biały.. 

 

Odnośnie Heat - to uważam, że mają ciekawe assety na jakiś trade po kogoś z półki All Starów. Odnośnie Olynyka, nie miałbym nic przeciwko, jakbyś mi jego grę nieco przybliżył. Trochę go oglądałem, ale śledząc drużynę z punktu widzenia jej kibica, wygląda to naturalnie inaczej. Kontrakt JJa jest tak wysoki, żeby poczuł się doceniony. W Heat bardzo w niego wierzą, że będzie kluczową postacią na boisku i w szatni, gdzie ma przejąć z czasem rolę Udonisa Haslema.

Waiters podpisał wysoki, ale wymienialny kontrakt. Nieco niższy niż ten JR Smitha i Jamala Crawforda, do których bym go porównał,

 

Ogólnie ciekawi mnie, jak Celtics i Heat będą grali w sezonie, wtedy będzie można zweryfikować nasze aktualne typy. :grin:

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę na Celtics. Myślałem, że Ainge mając takie możliwości postara się bardziej, by powalczyc w przyszłym sezonie z Cavs. Hayward to świetny gracz, ale nie wiem, czy niweluje Celtics poniesione straty. Zapewne sezon pokaże. Tak czytając w pierwszych 4 dniach lipca różne artykuły o Heat i o tym, co wiąże się z przyjęciem przez Haya maxa naprawdę nie miałem przekonania, czy to oby dobry pomysł. Może przez to, że jest biały..

apropo Twoich rozterek ;)

 

https://clutchpoints.com/celtics-could-make-a-run-for-anthony-davis-if-pelicans-suffer-through-poor-start/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę na Celtics. Myślałem, że Ainge mając takie możliwości postara się bardziej, by powalczyc w przyszłym sezonie z Cavs. Hayward to świetny gracz, ale nie wiem, czy niweluje Celtics poniesione straty. Zapewne sezon pokaże. Tak czytając w pierwszych 4 dniach lipca różne artykuły o Heat i o tym, co wiąże się z przyjęciem przez Haya maxa naprawdę nie miałem przekonania, czy to oby dobry pomysł. Może przez to, że jest biały..Odnośnie Olynyka, nie miałbym nic przeciwko, jakbyś mi jego grę nieco przybliżył. Trochę go oglądałem, ale śledząc drużynę z punktu widzenia jej kibica, wygląda to naturalnie inaczej. 

 

Alonzo to dobrze, kiedy fan Heat zawodzi się na Ainge'u. :D Ja się bardzo cieszę z podpisania Haywarda, w sumie chyba musiałbym zebrać przemyślenia na ten temat, bo all day all night oddaję Bradley + Olynyk za Haya + Morris.

 

Dla mnie Olynyk to dobry 6-7 gracz, który swoje rzuci. Jest waleczny i zawzięty, ale ma swoje ograniczenia. Post-upu nie oczekuj, piruetów w D również. Jednak bystre podanie + dobry nadgarstek robią swoje (Olynyk bardzo późno urósł i prawie cały okres młodzieżowy był guardem).

 

Odnośnie Heat - to uważam, że mają ciekawe assety na jakiś trade po kogoś z pułki All Starów.

 

Kontrakt JJa jest tak wysoki, żeby poczuł się doceniony. W Heat bardzo w niego wierzą, że będzie kluczową postacią na boisku i w szatni, gdzie ma przejąć z czasem rolę Udonisa Haslema.

 

Waiters podpisał wysoki, ale wymienialny kontrakt. Nieco niższy niż ten JR Smitha i Jamala Crawforda, do których bym go porównał,

 

No nie wiem jakie picki, albo szantaże Patsa musielibyście odstawić aby wyciągnąć jakiegokolwiek allstara. Macie naprawdę mega przeciętny zespół - co nie zmienia faktu, że Spo powinien wyciągnąć z nich 110%.

 

Do JJ się mocno nie czepiam bo w tej bandzie trzech jest najlepszym graczem. Jednak przy zestawieniu z kasą DW i KO nie wygląda to tak dobrze. Tutaj to brylantowy mógł trochę Ciebie zawieść, że podpisał średniaków za solidną kasę (oczywiście to nie jest jakaś tragedia w stylu wciągnięcia kontraktu Oladipo przez Indy).

 

Co do Waitersa - gracze do których go porównujesz zamykają dyskusję, o tym jaki to beznadziejny kontrakt. ;)

 

Ogólnie ciekawi mnie, jak Celtics i Heat będą grali w sezonie, wtedy będzie można zweryfikować nasze aktualne typy. :grin:

 

Oczywiście, że tak. Przepychanki z Heat zawsze w cenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..półki :)

 

Odnośnie Waitersa, to ciężko jeszcze powiedzieć jak to z nim będzie. Ostatni sezon był optymistycznie dobry w jego wykonaniu i wcale nie musi skończyć jak JR Smith i Jamal Crawford. Po tym jak zaskoczył w Heat, jeszcze nie potrafię powiedzieć, jaki jest jego sufit.

Ta przeciętność i tak powinna Heat raczej gwarantować playoffy. Liczę na II rundę. 

Wiadomo - Cavs są poza zasięgiem (choć Spo trenował LBJa i ewentualna seria w playoffs mogłaby być ciekawa), a z pozostałymi Heat mogą walczyć jak równy z równym. Seria c Celtics byłaby równie interesująca.

 

Z tego co piszesz i z tego co już widziałem - Olynyk powinien dać Heat, to, czego przez kontuzje nie dał McRoberts - spacing i wszechstronną inteligentną grę pod koszem. Multipozycyjność- to samo, co będą grali Celtics z Hayem, Crowderem i Morrisem.

 

Macie 6 debiutantów. To sporo, jak na drużynę chcąca coś zwojować z Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.